BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[quote name='majqa']Aaaa... to przepraszam. Ja nie zrozumiałam pytania. Mimo to... nawet jeśli... trzeba mieć wariant A i B, bo jeśli zabunkruje się sunię w hotelu, a mimo to alternatywa się nie urodzi w parę dni? Z hotelem śliska to sprawa. :-( Teraz wątek nabiera rozmachu, bo nad sunią strzykawka wisi, z chwilą uchronienia jej od strzykawki wątek przygaśnie... Taka to już prawidłowość.[/QUOTE] niestety...potem wszyscy zapominaja o psiaku :( pojedynczy dzien w hotelu waha sie od 15-30 zł...tak najtanej
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Adi ma 2-3 lata, po rozwodzie wlascicieli wyladowal w budzie na łancuchu :-( u tesciowej która chce sie go jak najszybciej pozbyc wlascicielka zrzeknie sie psa, twierdzi ze ""taki pies nie nadaje się do bloku"! Adi wychowywany był z dziecmi, jest łagodny, zachowuje czystosc w domu kontakt: 607 488 598 [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/adi1p.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img12/7868/adi1p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/adinb.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img692/6294/adinb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Adi ma 2-3 lata, po rozwodzie wlascicieli wyladowal w budzie na łancuchu :( u tesciowej która chce sie go jak najszybciej pozbyc wlascicielka zrzeknie sie psa, twierdzi ze ""taki pies nie nadaje się do bloku"! Adi wychowywany był z dziecmi, jest łagodny, zachowuje czystosc w domu kontakt: 607 488 598 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/adi1p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img12/7868/adi1p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/adinb.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img692/6294/adinb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='beataczl']to trzeba ludzi uswiadomic w czym rzecz.. nie kazdy Cie BUDRYSKU zna na fejsie i nie wie o co kaman... jak zrozumia to i pomoga tak mysle...[/QUOTE] no ale jak pisze , ze nie stać mnie na wydanie 100 zł jak mam 14000 długu za bezdomniaki...to chyba jest jasne? :( nie dość, ze mam doła z powodu długu i wstrzymaniem leczenia w lecznicach to jeszcze teraz Aisza :(
-
[quote name='beataczl']na fejsie proponuja skladke na hotel,zeby Ja gdzies umiescic[/QUOTE] to raczej ja mialam dac 100 zł na 3,4 dni na hotel...jak napisąłam za mam 14000 długu to dowiedzialm sie , ze swoje długi mam splacac sama a nie pozyczac....i nie zalic sie...ech ludzie malo wiedza o zyciu...od nikogo nie pozyczam a dług jest w lecznicy za bezdomniaki
-
[quote name='Sara2011']Biedna sunia. Czy wet moze uśpić sunię z takiego powodu? I to zdrową i młodą? Gdybym mieszkała bliżej zabrałabym ją awaryjnie na DT ale Żywiec jest tak daleko od Gorzowa:-(.[/QUOTE] zawsze jakiś sie znajdzie który bez mrugnięcia zabije!
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!!![/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234078-Aisza-ma-tylko-jeden-dzie%C5%84-%C5%BCycia-na-znalezienie-bezpiecznego-miejsca%21-POMOCY%21?p=19864007#post19864007"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post19864007[/URL] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!!![/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234078-Aisza-ma-tylko-jeden-dzie%C5%84-%C5%BCycia-na-znalezienie-bezpiecznego-miejsca%21-POMOCY%21?p=19864007#post19864007"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post19864007[/URL] -
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='piesek_ryżowniczek']A czy byłaby możliwość spotkania się któregoś dnia w Żywcu, pogadania na spokojnie? Pochodzę z Kotliny i przyjeżdżam tam co jakiś czas do rodziców; wywiało mnie po prostu do Wrocławia i tu mieszkam na stałe.[/QUOTE] na pewno byłaby taka możliwość :) daj znać kiedy bedziesz w Żywcu? **** [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!!![/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234078-Aisza-ma-tylko-jeden-dzie%C5%84-%C5%BCycia-na-znalezienie-bezpiecznego-miejsca!-POMOCY!?p=19864007#post19864007[/url] -
.............
-
...........
-
[SIZE=2][B]05.11 Aisza miała operację usunięcia guzów pochwy :( Guzków było sporo :( Koszt operacji - 340 zł **** Rozliczenie: wet w Żywcu - 77 zł operacja - 340 = 103 zł Wpłaty dla Aiszy : Panna Marple - 200 zł aida - 300 zł paula_t - 20 zł przelane prosto do weta w Ż-cu =520 zł **** info od Sylwi, zaraz po operacji 05.11 [/B][/SIZE]No i są wieści...oczywiście , że pozytywne !! Wczoraj nie pisałam, bo swój czas poświęciłam Aiszy. Operacja była długa, bo okazało się, że w siusi jest kilka guzów-Pan doktor nie mógł uwierzyć,że aż tyle. W ostatniej chwili udało się uratować cewkę moczową, bo guzy się rozrastały. Aiszę odebrałam z kliniki przed 18-tą, jeszcze nie do końca przytomną. Pojechałyśmy do domku i tam dochodziła do siebie. Spała i budziła się na zmianę. Noc spędziła w moim łóżku...z Herką obok...( tak się zastanawiałam, czy nie przenieść się na ich legowisko). Obudziła się przed 6-tą i poszłyśmy na spacer. Chciała zrobić siusiu, ale widocznie bardzo ją bolało i nie mogła-robiła po kropelce. Wróciłyśmy do domku, ja pojechałam na zakupy a psy wpakowały się do łóżka męża...wszyscy spali do 11-tej. Kiedy wróciłam zabrałam Aiszę na spacer - siku było już bez problemu a potem pojechałyśmy do Pana doktora. Obejrzał Aiszę , dał jej zastrzyk i powiedział, że jest wszystko OK. Najbardziej ucieszył się z tego siusiania Aiszki, bo miał obawy jak to się wszystko ułoży - jak mówiłam guzy były bardzo blisko cewki moczowej. Jutro jedziemy na kolejny zastrzyk i na kontrolę ...i tak każdego dnia aż do odwołania. 16-11 ściągamy szwy i Aiszka jest zdrowa, zadowolona i gotowa na swój nowy, dobry, idealny dom...taki do końca swoich dni. Adoptować Aiszę warto, bo to bardzo mądry i kochający piesek, który nie sprawia problemów, otwarty na człowieka i kontaktowy. Potrzebuje tylko dużo ciepła ze strony człowieka. Teraz Aisza chodzi już bez problemów po mieszkaniu, domagając się głaskania i przytulania. [SIZE=2][B]*** 25.10 [SIZE=3][COLOR=#ff0000]"Dziękuję ,że daliście mi szansę!" :)[/COLOR][/SIZE] [/B][/SIZE] [SIZE=2][B][IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/559562_467913349920090_323932996_n.jpg[/IMG] *********** Dzisiaj rano zadzwonił do mnie weterynarz z prośbą o pomoc dla Aiszy! Nie zakładam długiego wydarzenie ponieważ jutro może juz jej nie być...:( Aisza ma czas do jutra na znalezienie nowego, bezpiecznego miejsca! Właścicielka dzisiaj rano zdecydowała o uśpieniu suni! Szukam nawet tymczasu na kilka dni, niestety do schronu nie można jej oddać :( POMÓŻCIE! Aisza została zaadoptowana ze starego schronu, 3 lata temu jako szczeniaczek...adoptowała ją bezmyślna, 80 letnia kobieta....DAJMY JEJ SZANSĘ! [/B][/SIZE][SIZE=2][B] Jeżeli jutro jej nie zabiorę to będzie po niej :( Aisza na 3 lata, jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość w domu, na spacerach jest spokojna, jest bardzo towarzyska, kocha ludzi. Właścicielka ma problem z chodzeniem, Aisza cały dzień jest przywiązana do kaloryfera w łazience...jezeli przyjdzie sasiadka ja wyprowadzić na spacer to jest przeszczęśliwa...jeżeli nie przyjdzie to Aisza siedzi, cichutko z mega pełnym pęcherzem nawet po kilkanaście godzien...nie załatwi się w domu... Aisza nie może trafić do schronu ponieważ ma właścicielkę...jezeli właściciel chce oddać swojego zwierzaka musi zapłacić za utrzymanie psa w schronie przez poł roku...to ponad 1200 zł...babsko woli zabić psa niż wyłożyc kasę! Proszę udostępniajcie [SIZE=2]Aisze[/SIZE]!!![/B][/SIZE] [B]FB[/B] [URL]http://www.facebook.com/events/282719228514369/?notif_t=plan_user_joined[/URL] Album: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.467551966622895.112935.100001042885838&type=3[/URL] [B]Aisza jest w Żywcu, kontakt: 607 488 598[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/2jvjch.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img600/3079/2jvjch.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/802/2410g.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img802/8619/2410g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL]http://www.facebook.com/events/282719228514369/?notif_t=plan_user_joined[/URL]
-
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
przepiekny jest! -
[quote name='egradska']Dziewczynki, zaktualizujcie pierwszy post, potrzebne aktualne info. Moze osoby, które deklarowały pomoc pieskowi, wrócą na wątek z tą pomocą. Jeśli piesek jest tylko w dt, moze dostac karmę od skarpety. Wazna jest informacja, do kiedy może dostać u tego Pana. Jakieś nowe zdjęcia by się przydały.[/QUOTE] wieczorem zaktualizuje informacje w 1 poscie, zrobie tez nowe wydarzenie boje sie pytac do kiedy moze zostac :(
-
sucha karma i puszki juz są u Tedusia :) dzięki ciociu Lucynko :) i za spacerki tez dzięki :)
-
na razie martwimy sie o zdrowie, w lecznicy moze zostac tak długo jak bedzie potrzeba
-
[quote name='__Lara']Też tak uważam, tym bardziej, że wiemy wszyscy jak z domkami jest teraz trudno. Musimy się sprężyć. Trzeba poznać koszty postawienia kojca. Zmobilizować dużo osób.[/QUOTE] pytalam znajomego, który robił ostatnio kojec...wydal ok 1500 zł czarno to widze :( ja nie dam rady robic bazarkow...mam 14.000 zł długu w lecznicach na dług musze robic bazarki bo mam wstrzymane leczenie...załamka :(
-
na ta chwilę podroz nie jest wskazana rano rozmawialam z wetem, prawdopodobnie Teddy miał wylew, dlatego poczuł się gorzej w chwili obecnej jest lepiej niestety problem z chodzeniem jest nadal...raz jest gorzej, raz lepiej jedno co nie pogorszyło sie to ogromny apetyt uwazam, ze najlepiej bedzie jak zostanie przez jakis czas jeszcze w lecznicy...koszt bedzie podobny do hoteliku a jest pod stała kontrola wet.
-
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
BUDRYSEK replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka Co.']Zdjęcia chyba dopiero jutro. Dziś ( a właściwie wczoraj) cały wieczór spędziłam na tworzeniu bazarku dla podopiecznych BDT Budrysek i na spore długi w lecznicach. Zapraszam po książeczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233981-Książki-książeczki-do-poczytania-lub-na-prezent-Bazarek-dla-tymczasów-Budrysek-4-XI?p=19856410[/URL][/QUOTE] dzielny Lotus :) dziękujemy :) -
moze robi zakład z Torusiem który zrobi większą? ;)
-
dziękuję :) udało zamówić się karmę w hurtowni, więc pare groszy jest taniej
-
zamówiłąm Tediemu 10 puszek hepatica 420g po 9.34 zł 12 kg suchej karmy kosztuje 204,24 zł 6 kg-122,34 w tej chwil ma otwarta karme kupiona w lecznicy, zapytam ile mu zostalo i trzeba pomyslec nad jakims bardziej ekonomicznym opakowaniu przed poludniem byla u Niego Lucynka, ze schodow zniosla Go bo nie chcial isc sam ale potem juz rozchodzil sie na trawniku