Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. przypominam teriereczkę :)
  2. [quote name='Kamila Proc']widac, ze szczesliwy[/QUOTE] i taki puszysty :) lilu im cięzej się ćwiczy tym większe efekty ;) :P
  3. [quote name='LILUtosi']Zyje, je i śpi i wydala.[/QUOTE] czyli w normie...wydalac musi :P
  4. no i jak teraz wygląda?:)
  5. heheh Panicz :)
  6. Żegnaj Baltazarku :( :placz: Najważniejsze, że nie umarł w schronie....Wiedział,że ma dom, przyjaciół, swoich ludzi...kotka i że jest kochany....był szczęśliwy przynajmniej w ostatnich miesiącach życia.... Ajli....dzięki Wam za wszystko!
  7. [quote name='LILUtosi']Toruś dziś jakby lepiej. Apetyt ma - na gotowane to on zawsze pierwszy.[/QUOTE] swój chłop! :)
  8. [quote name='jubu']Przekazuję info o Baltisiu zamiast Zuzlikowej, która ma awarię laptopa. Baltazarek jest już po operacji. Jest ok, wybudza się. Guz śledziony został usunięty, był duży (wg usg 8 cm - 6 na zewnątrz i 2 cm w śledzionie), nie jednorodny i grożący rozpadem. Wcześniejsze usg serca wykluczyło możliwość że guz w śledzionie jest przerzutem. Najbardziej obawialiśmy się wszyscy, że po otworzeniu jamy brzusznej Baltisia chirurg ujrzy guzy nowotworowe na innych organach i wtedy decyzja byłaby trudna... ale była zgoda na niewybudzanie psa. Wiemy że są zmiany na jednym płacie wątroby, z uwagi na niski hematokryt nie mogły być dziś zoperowane. Napewno Balti będzie leczony. Krew nie była przetaczana, wg lekarzy Baltiś jest stabilny - a transfuzja osłabia jednak odporność. Na wszelki wypadek przy Baltim jest nadal sunia-dawca. Balti do wieczora zostanie w lecznicy. dzieki jubu :) najgorsze za Nim teraz juz bedzie tylko dobrze!!!
  9. [quote name='Kamila Proc']co u niego? martwie sie[/QUOTE] gdyby było bardzo zle to mylślę, że lilu zadzwoniłaby do mnie
  10. [quote name='LILUtosi']Słabiutko, coraz gorzej. Cały czas zastanawiam się kiedy mam mu pomóc. On jak Zenuś - nic nie popłakuje. Nic nie jęczy, nie skarży się.[/QUOTE] dzisiaj będzie lepiej!
  11. [quote name='LILUtosi']Od 3 dni Toro znowu ma rozwolnienie a dziś nie zjadł kolacji co mu się zdarzyło po raz pierwszy. Spróbuje go jutro nakarmić.[/QUOTE] może przejadł się? :(
  12. [quote name='Kamila Proc']a co ze zdrowiem starowinka?[/QUOTE] jak to staruszek...je, śpi, je :)
  13. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1150714004/slupsk-Oddam-w-dobre-rece-PILNIE.html[/URL]
  14. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2042325277/warszawa-4-latke-rasy-Leonberger-oddam-w-dobre-rece.html[/URL]
×
×
  • Create New...