Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. ludzie "czują magię świąt".....masakra :(
  2. Proszę pomóżcie udostępniać...sprawa bardzo pilna! Bruno szuka domu i właściciela który zapewni mu bezpieczeństwo i sporo ruchu...zero agresji, piękny, kochany pies! https://www.facebook.com/agnieszka.ciurus.1
  3. konto wysłane...najpilniej trzeba spłacić Medvet...mam, czas do konca grudnia :(
  4. [quote name='bakusiowa']może i jej w końcu poszczęści się.[/quote] musi!!!!!!!!!!!!!
  5. podnosimy Księzniczke!!!!!
  6. [quote name='Marycha35']Czy Bregutko coś pilnuje, zabrudza, wyciąga, zasysa?????;)[/QUOTE] ze co? :crazyeye:
  7. [quote name='mari23']wpłaty: 10,- Krystyna S.-P. z Poznania (02.20.) 10,- Małgorzata, Marek M. z Leśnej za XII (03.02.)[/QUOTE] dziękujemy :
  8. [quote name='Monika z Katowic']Zgodnie z obietnicą spłaciłam resztę długu kochanej Eltusi. Kwotę [B]22 zł wysłałam,[/B] tak jak poprzednio, na konto gabinetu weterynaryjnego. Ciekawa jestem jak czuje się słodka sunieczka i jak toczą się Jej sprawy?:loveu:[/QUOTE] dziękujemy :) ja też jestem bardzo ciekawa? ;)
  9. [quote name='ania68']Sprawy mi trochę pokomplikowały :( W środę będę miała operację (jeżeli badania na to pozwolą) dlatego przepraszam ale nie mogę na razie zrobić bazarku :( Jak wydobrzeję, odezwę się....[/QUOTE] trzymamy kciuki!!!! będzie dobrze! :)
  10. [quote name='bakusiowa'][B][COLOR=#ff0000]Znów zniknął skan wykazu na ponad 8 tys.zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Wczoraj zamieszczałam ten wykaz w zaproszeniach a dzisiaj nic nie ma.[/COLOR][/B] [B]Z bazarku cegiełkowego poszły dwa przelewy po 300 zł do lecznicy Medvet. [/B][/QUOTE] hmmm dziwne? dogo pewnie ma xawerego :P
  11. [B][COLOR=#000000]W tej chwili najpilniejsza sprawa to dług w Medwecie...na dzień 06.12 zostało 2700 zł...musze spłacić do końca roku...lecznica rozwiązuje spółkę...jeżeli nie spłacę długu to będę miała komornika [/COLOR]:-( Bardzo proszę o choćby najmniejszy bazareczek lub wpłatę paru groszy na konto lecznicy:([/B] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7076/9mdo.jpg[/IMG]
  12. czy już coś wiadomo ? :)
  13. [quote name='elu'][B]Zapraszam na 2 bazarki dla podopiecznych Budryska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249206-Ubrania-damskie-różne-rozmiary-do-15-12[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249204-Dziecięce-na-zimę-i-lato-KT-do-15-12[/URL] [/B][/QUOTE] bardzo dziękujemy :)
  14. [quote name='psi']zaglądam do dziołchy (ostatnio usłyszałam ten zwrot i mi się spodobał :))[/QUOTE] hhehhe ja tez go lubie :) ale jako ona dziołcha jak ni ze ślunska ? :P
  15. o rany :) moje Słoneczka :loveu:
×
×
  • Create New...