BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[quote name='zuzlikowa'][B][B][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]W imieniu Kami bardzo prosimy : [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][SIZE=3]o deklaracje stałe dla Kami... o fanty na bazarki... o bazarki... o udział w bazarkach- licytowanie, kupowanie i pokazywanie ich... o ogłaszanie...[/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][SIZE=2][COLOR=#000000][B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942415_659671420729535_1553125407_n.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE] czy może ktos pomóc? znowu pusto na watku....
-
Ty! Terierko Mała! Nie wygłupiaj sie tylko do domku sie bierz!!!
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
byłam w patek u Torusia :) była burza, spał słodko ale mam nadzieje, że zarejesterował moje głaskanko? ;) -
[quote name='Maciek777']I ja pamiętam o Basterku:) Można liczyć na jakąś fotkę?:)[/QUOTE] jasne :) zrobimy mu sesje :)
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[h=5]Toruś od Pani Moniki J. dostał po przeliczeniu przez PP - 22, 73 zł Bardzo dziękujemy :) Przelewam podaną kwotę na konto skarbnika[/h] -
[quote name='zuzlikowa']Muszę uzupełnić informacje, bo może dojść do nieporozumień... Panu w ubiegłym tygodniu odszedł młody, 1,5 roczny bernardyn: syn suki, którą Pan miał wcześniej... pozostałe szczeniaki rozdał, a tego sobie zostawił... co stało się z matką psiaka nie wiem, ale Pan twierdził, że zawsze ma tylko jednego psa. " Jak wróciłem z pracy o 5 rano, to żona płakała w kojcu, a pies już nie żył... albo zastrzelony, albo otruty..." Firma nie jest przy domu. Pies zostaje po jej zamknięciu sam, aż do rana do otwarcia firmy. Pamiętajcie o tym, że Kami tak bardzo potrzebuje człowieka, że za nim polezie i przez siatkę... przechodzi przez 1,8 m, polezie i przez 2 metrową. Czy jej się uda bezpiecznie pokonać te 2 metry- nie wiem. Czy nadaje się na psa stróżującego? Na to jednoznacznie może odpowiedzieć Kuna. W moim przekonaniu- nie nadaje się.[/QUOTE] mi to śmierdzi....
-
cześć Zefirku :)
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na bazarek dla Baltazara i Brego :)[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245154-EXTRA!!!_Ciuszki_Buty_Torebki_Ksi%C4%85zki_-dla-Dziadeczk%C3%B3w_10-8?p=21057373#post21057373[/url] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
<3 <3 <3 <3 <3 -
juz dawno w swoim domku w Wilkowicach :) poszukam fotek
-
[quote name='Kocurek']Basterku odwiedzam Cie piesku....pewno tez zle znosisz upaly:(([/QUOTE] Basterek to twardziel!!! co tam dla niego upaly! ;)
-
SUPER WIEŚCI :) DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE !!!:) :loveu:
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa'][B]Bazarek na spłatę długów w lecznicach został zakończony.[/B][B] Sprzedaliśmy 439 cegiełek co dało kwotę 2195 złotych[/B]:multi:[B]. Do lecznic poszły następujące przelewy: 1. 400 zł -19.05.2013 - MEDVET 2. 125 zł - 19.05.2013 - CHIRON /konkretnie na dług Szejka -od Oleny84/ 3. 275 zł - 19.05.2013 - CHIRON 4. 1000 zł - 09.07.2013 - MEDVET RAZEM: 1800 ZŁOTYCH[/B] [B]Dzisiaj poszedł przelew do lecznicy MEDVET w kwocie 400 zł. Kiedy dojdzie proszę o potwierdzenie wszystkich wpłat na wątku bazarkowym.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242923-Zakończony-czekam-na-wpłaty-Bazarek-pomocowy-na-spłatę-długów-w-lecznicach/page58[/URL] [B][SIZE=3][COLOR=#b22222]Może komuś sprytną terierkę sprzedam ?:razz:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7668/5xs4.jpg[/IMG] [B][SIZE=3][COLOR=#b22222]To ten łepek w wykopie pod tarasem:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]bakusiowa ogromne dzięki za pomoc[/SIZE][/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: zdolna ta teriereczka :) pewnie szukała chłodu....albo jakiegoś kreciora?;) -
[quote name='wronekfcb']Po dwóch latach w nowym domu Rufusek czuje się baaardzo dobrze. Szalony biega wciąż regularnie za piłeczką i jest regularnie miziany :) Garść gorących fotek rudego przystojniaka: [URL]https://plus.google.com/photos/112416735074967212420/albums/5904638861333469041[/URL] Wzbudza postrach wśród kurierów i listonosza. Przez ten czas baaardzo mocno wydeptał kawałek ziemi wzdłuż bramy i furtki :D[/QUOTE] to juz 2 lata!? szok! a lubi jazde samochodem? to m.in. z nim miałam bliskie spotkanie z tirem :) proszę wygłaskac do porzadnie ode mnie :)