Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='beataczl']juz pewnie zginely..[/QUOTE] nie zgineły :) poszukam w @
  2. [quote name='kejciu']Mały bazarek - 50% dla Kami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245748-Ciuszki-perfumy-dla-Kami-i-Fundacji-Rottka-do-9-08?p=21131384#post21131384[/URL][/QUOTE] super :) <3
  3. Żeby nie było za pięknie...:( [url]http://www.facebook.com/agnieszka.ciurus.1/media_set?set=a.591752650869492.1073741912.100001042885838&type=1[/url] + 5 malutkich kociaczków, zapakowanych szczelnie w pudło, wywalonych w upał na przystanku :(...nie mam fotek, bo aparat podczas ostatniego pobytu w schronie zepsuł się :(
  4. [INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT]
  5. [quote name='obiezyswiat75']Ile zwierząt przebywa teraz u Ciebie na BDT? Nie mogę się połapać jakoś?[/QUOTE] ja tez czasem nie moge sie polapac ;) zwlasza, ze jedne ida do domow a pojawiaja sie nastepne...tylko, ze tych nastepnych jest 3 razy wiecej niz adoptowanych :( kociakow mam zawsze koło 20...czasem ciut wiecej...psy na dt sa 2 i jutro jeszcze ten przyjedzie...o ile uda mi sie go wyciagnac rano...takie psy dostaja igle zagraz po kwarantannie :( [INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT]
  6. [INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT]
  7. [INDENT] [COLOR=#ff0000][B]MEGA PILNE!!! PROSZE O POMOC!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/626036647415250/[/URL] [/INDENT]
  8. [quote name='Bjuta']Pozwolił??? No to on się tam w Doktora Jekylla zamienił![/QUOTE] no pewnie, ze pozwolil...na pewno pamieta nasza wspolna podroz ;) i piłeczke tez ode mnie dostał :)
  9. fotka super....wszyscy przeciez wiedza, ze Szarik ma wyskok ma 1,5 m :)
  10. [quote name='LILUtosi']W katalogu kochana, ale kiepsko wyszły.[/QUOTE] zapodaj linka :)
  11. o rany! jakie biedactwo :(
  12. [quote name='zuzlikowa']Kamunia ma swój kojec... a czemu pytasz?[/QUOTE] nie wiem...wydawało mi się, ze mieszka w domu? :( ale faktycznie foty sa tylko ze spacerów...duzy ma ten kojec? sama w nim mieszka czy ma towarzystwo?
  13. lilu a gdzie foty Szariczka z niedzieli?:P
  14. [quote name='LILUtosi'][URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/TORODoAdopcji#5903802298929348770[/URL][/QUOTE] widac puszystośc :)
  15. [quote name='mparsley']Kochamy naszą Barcię nad życie:-)[/QUOTE] wiemy...wiemy ;)
  16. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG]odwiedzam z pozdrowieniem ogromnym cala ekipe cudna zwierzunkowa zuzliczkowa[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG]jak się macie kochana? jak Borutniczek?:iloveyou::iloveyou::iloveyou:Lucus[/QUOTE] jutro u Nich będę to przekażę pozdrowionka i całuski :)
  17. [quote name='__Lara']Super, że już w domku, ludzie ciągle do mnie piszą w sprawie Jasia :) nie będę mu już odnawiać ogłoszeń ;)[/QUOTE] to proponuj proszę Leonka [url]http://www.facebook.com/agnieszka.ciurus.1/media_set?set=a.570444206333670.1073741893.100001042885838&type=3[/url]
  18. [quote name='Figanna'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=347038062091206&set=a.310189402442739.1073741840.100003550449356&type=1&ref=nf[/URL] strasznie podobny do Hobiego[/QUOTE] na szczęscie tylko "podobny"
  19. byłam w niedzielę u Torusia :) był puszysty po kapieli :) kupiłam kropl Posatex i specjalny płyn do mycia uszu...ale Torus tego nie lubi :(
×
×
  • Create New...