-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Wspaniała wiadomość!!!!! Mam nadzieję, że będą gapcie wiedziały, że buda służy do spania w cieple:-)[/QUOTE] Po tym w jakim tempie pakowały się na kocyk wnioskuję, że w mig dadzą sobie radę:);) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Na to wychodzi. Astaroth będzie informować, nie widziała jeszcze maluchów.[/QUOTE] Dokładnie tak....porozmawiam z nią jak zawiozę chłopaków:) kierownik strzelnicy już uprzedzony że zawijamy się z maluchami;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Astaroth, potwierdziła że możemy przywieźć maluchy nawet wieczorem bo jeszcze nie wiem do której będe pracowała, tylko żeby to nie było po 22.00....na początek chłopaki będą w boksie z budą, a potem zobaczymy, wszystko zależy od tego jak się będą aklimatyzowały:) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Czuję się uprzedzona ;)[/QUOTE] co ja bym bez Ciebie zrobiła Kochana...:loveu::loveu::loveu: -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Raczej podrzucę Gusi... może nawet dzisiaj jak wróci ze spotkania z Marlejem. Wczoraj próbowałam zrobić zdjęcia innych rzeczy na bazarek i coś mi aparat nie łapie wieczorem ostrości:-( A w ciągu dnia stale cos robię, ganiam z psami na spacerach i czasu brak...[/QUOTE] Świetnie, zaraz uprzedzę Gusię:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Hotelik jest w Brzezinach, chyba w okolicach Sulejówka jeśli dobrze pamiętam...więcej będę wiedziała po rozmowie z Astaroth.... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'] Miś to spryciarz - on mnie ciągle zadziwia dziś biegał z patykiem, chciałam mu zabrać. a on nasikał na niego!!!! położył go w trawiei centralnie nasiurał na patyk. sikał i zalotnie spoglądał na mnie w stylu "i co, teraz mi zabierzesz?"[/QUOTE] Niesamowity jest chłopak....;):) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
To co....chyba mamy imiona:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Często jest tak, że jak już psiaki mają hotel to o deklaracje ciężko...[/QUOTE] Mam nadzieję że damy rade....na razie bardzo się cieszę że je zabieramy.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
No to chłopaki jadą!!!:bigcool:Mysza załatwiła hotelik:loveu: ...nawet nie wiesz Ciotka jak się cieszę!!!!!!!:):):):Rose: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jak jest tyle propozycji to ja na bank nie zdecyduję....pomocyyyyyy -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Coś chyba ze mną dzisiaj nie tak :stupid: :evil_lol: Może być Żwirek i Muchomorek??[/QUOTE] Ciotka masz coraz bardziej oryginalne pomysły:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Wisełko:):buzi:...zaraz sobie wstawię banerek -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Mogę oddać kremy, z kórych miałam robić bazarek dla Idola i Rufusa. Ponieważ chłopaki nie są w tak tragicznej sytuacji i coś tam mają odłożone na czarną godzinę, mogę przekazać Ci kremy na bazarek. Wszyskie są nowiutkie, nieodpakowane. Dostałam je w prezencie kilka dni temu:-) Mam i mogę oddać: 2 kremy La Roche Posay z filtrem 50+ po 50 ml każdy. Może ktoś wybiera się co ciepłych krajówe i chciałby na początek zastosować większą ochronę przed promieniami słonecznymi? Cena w internecie ok. 50 zł. Można zacząć licytacje od połowy nawet... Krem Lirene sensitive z filtrem 20 - 150 ml - to już na nasze słonko:-) Cena tego kremu w internecie 17 zł. Tutaj może być oczywiście niższa. Krem pod oczy Anew Reversalist - fajny, złożony z dwóch różnych kremików w jednym opakowaniu, jeden w słoiczku, drugi w otwieranej sprtynie pokrywce. Niestety to krem dla pań po 35 roku życia. Dla mnie troszkę za słaby, używam Anew ultimate i bardzo sobie chwalę:-) Nie wiem jaka jest jego cena, ale to pewnie można sprawdzić. Ewentualny dochód z bazarku przeznaczony byłby na Biankę i szczeniaczki po połowie:-)[/QUOTE] Ewa to super:):):) bardzo chętnie zrobię bazarek....mogłabyś podrzucić kremy jakoś do Gusi, ewentualnie podesłać fotki?:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Wiem Kochana...po prostu nie wiem już co i jak robić żeby jakoś pomóc...sądziłam że Maja w mig pojedzie do domku, a tu proszę.... -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Tora&Faro replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jaka zmiana....aż się robi lżej na sercu:loveu: oby tak dalej...:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Super fotka, prześliczne maluszki :loveu:[/QUOTE] Prawda?:)...nadal zastanawiam się nad imionami dla nich...na razie mala_czarna zaproponowała Tytus i Romek:evil_lol: jeszcze jakieś pomysły?;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jesli tylko okaże się że mamy dokąd zabrać chłopaków to dzisiaj jadę.....po nocach mi się śnią już te maluchy.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Podrzucę jeszcze maluszki na dobranoc:)...może jutro już nie będą musiały spać na dworze.... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Piękne są te fotki...ale co się dziwić skoro piękna modelka:loveu:...nie mogę się nadziwić że nie ma telefonów w jej sprawie...:shake: -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam do Bianeczki...tylko do pewnego czasu bałam się odzywać;) Myślę o jakimś bazarku dla Maluchów i Bianki, jeśli ktoś ma coś co by się nadało to bardzo chętnie wystawię:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kochana Mysza już uruchomiła akcję "Maluchy":loveu::loveu::loveu: zaczynam być dobrej myśli:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jakoś enigmatycznie piszecie. Jaką decyzję?? :eviltong:[/QUOTE] Kombinujemy;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ewunia bardzo dziękuję:loveu: ...myślimy intensywnie nad tym żeby je jak najszybciej zabrać z tej strzelnicy...naprawdę strasznie mi leżą na serduchu te maluchy. Jak one się garną do człowieka to po prostu szok:( o niczym innym nie myślę od niedzieli..... PS Kocyk im położyłam na takiej zadaszonej werandzie, nie powinien zmoknąć... PSPS Nie wiem jeszcze ile, ale na bank coś zadeklaruję na stałe jak przewieziemy chłopaków do hotelu.