Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='LadyS']Myślę, że żeby wyrobić sobie opinię, trzeba najpierw zapoznać się z wątkami innych psów u fur. Ja np. mam zdjęcia Cinka z dziś, można sobie zajrzeć. Zęby?... Trzyletni, zadbany, rodowodowy staffik ma starte nawet kły, jakby nosił kamienie, a nosi jedynie gałęzie.[/QUOTE] I też starły mu się do dziąseł w ciągu paru miesięcy, a wcześniej były normalnej długości jak u Gandzi? Sorry, ale nie rozumiem, aż takiej zmiany w uzębieniu w ciągu takiego krótkiego czasu.
  2. Na wstępie zaznaczę, że nie znam obu stron sporu, ale to co zobaczyłam niepokoi mnie. I ja czegoś nie rozumiem :shake: Pies trzyletni ma takie zęby jak widać [URL]http://img192.imageshack.us/img192/4705/dsc02489qa.jpg[/URL] a po ośmiu miesiącach ma takie, a raczej ich nie ma [URL]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Gadzik/IMG_1688.jpg[/URL] To wcześniej nie ścierał zębów, tylko w ciągu ostatnich miesięcy? Coś jest nie tak, coś było źle zrobione. Ta psina ma fatalne zęby, a raczej ich resztki :shake:
  3. Wiem, jestem tu kilka lat, wiele historii już tu czytałam, wielu różnych ludzi poznałam. Zawsze mi trudno zrozumieć, dlaczego ci którzy powinni czynić dobro, robią okrutne rzeczy. Bo przecież to portal miłośników zwierząt, ludzi otwartych wrażliwych na te bezbronne istoty. Za każdym razem nie mogę uwierzyć, że dogomaniaczka/maniak mogą świadomie, dobrowolnie, celowo itp skrzywdzić zwierzę. Tego nie zrozumiem nigdy :shake: [B]Przykre że następna z nas, nie zdała egzaminu z człowieczeństwa[/B] :-(
  4. [quote name='Doginka']Ale bajkowe foty:loveu: A ten zielony jeż (ciekawa odmiana:hmmmm::roflt:) zarąbisty:crazyeye: Alu jesteś odkrywcą nowej razy jeży:lol: [URL]http://images10.fotosik.pl/2015/ec488f20403713fe.jpg[/URL][/QUOTE] Ala odkryła zielonusjeżuszlasus :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. [quote name='emhokr']cudowny... ból po stracie jest najgorszym z możliwych :( i nie wazne, czy mały, czy duży, rasowy, czy wszechrasowy, krótkowłosy czy długowłosy... nie ważne, czy pies, kot, papuga... czemu zwierzaki tak krótko zyją? :([/QUOTE] Czy to o tej samej osobie piszecie? Czy ktoś taki wrażliwy mógł przywiązać do bramy dwa żywe stworzenia i porzucić je, skazując tym samym na powolną okrutną śmierć?
  6. [quote name='tomcug']A tak w Tatry se jedziemy.:cool3: Od wrześnie się poprawię i będę focić te niezwykłe dzieła. :p O matko, pewnie, że tak!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Woreczki mamy, ale już mocno zużyte i niezbyt efektownie wyglądają. :oops: A szmatki też są baaaardzo przydatne, często robimy takie colaże, świetnie to wygląda. A jakie pomysły się rodzą, bo ja mam grupę dzieci z "zerówki", czyli najbardziej kreatywni i najmniej zahamowani artyści. :razz: ;) [COLOR=#a9a9a9]Tylko mi tak głupio Cię wykorzystywać. [/COLOR]:oops:[/QUOTE] A do jakiej miejscowości? Sorry, że tak wypytuję, ale właśnie Tatry mnie interesują, baza noclegowa, wejścia na szlaki gdzie są itd A zdjęcia trzeba robić, bo to przecież jeden z ciekawszych etapów Twojej i dzieci pracy ;);) Wykorzystuj Alficzkową, bo sama się o to przecież prosi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='tomcug']W następnym tygodniu wyjeżdżamy trochę w góry, to się oderwać będzie można od tej szarówki codziennej. :cool3: Bo mnie zaczyna już pomału deprecha dopadać, na starość robię się straszną pesymistką. :-( A fotek nie mam, jakoś tak nigdy nie ma czasu na nic, zawsze w biegu i nawet nie pomyślałam, że można uwiecznić dzieła małych artystów. :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ale fajnie :multi: a w jakie góry wyjeżdżacie? Na jaką starość :crazyeye: teraz jesteś w najlepszych latach kobieto, wszystko przed Tobą :p Matko :mdleje: jak to nie pomyślałaś :roll: trzeba robić zdjęcia, bo to wyjątkowe dzieła :evil_lol:
  8. [quote name='tomcug']No wiesz, ja już piszę plany na następny rok.:oops: A koraliki to zbieram przeróżne i od wszystkich, zawsze się przydają do wykonywania ciekawych zajęć, prezentów. W pracy z dzieciakami to właściwie wszystko można wykorzystać. :diabloti:[/QUOTE] :mdleje: bierz się za wakacjowanie, a nie pracę :mad::mad: bo jak tam wpadnę, to za uszy na kawę wyciągnę :diabloti: Fajne są takie prace dzieciaków, taka sztuka prymitywna :evil_lol: Ja lubię też zaglądać na wystawy, kiermasze prac jakiś ośrodków wychowawczych, opiekuńczych itd są tam takie wyjątkowe rzeczy. Kiedyś kupiłam doniczkę z gliny i podstawkę. Trochę to wszystko krzywe, jest nawet palec odciśnięty i to mnie tak właśnie wzrusza, że jakiś dzieciak z takim zapałem to tworzył. Ostatnio dostałam taką maleńką glinianą szkliwioną miseczkę, w kolorach zieleni przechodzącej w turkus. Jest taka nieporadna, a przy tym urocza. Jak mi dzieciaki ją ofiarowały w pracy jako podziękowanie za umożliwienie im wzięcia udziału w naszych firomowych zajęciach za darmo, to aż łzy mi się w oczach zakręciły, tak mnie zruszył ten dar :oops: A masz zdjęcia prac Twoich dzieciaczków?
  9. Śliczne masz te dziewczynki :loveu::loveu: To Ty w wakacje pracujesz :crazyeye: pracoholiczka :eviltong:[COLOR=#d3d3d3](dobrze, że nie wie ile ja godzin miesięcznie wyrabiam[/COLOR] :evil_lol:[COLOR=#d3d3d3])[/COLOR] A te koraliki to z czego? jakoś fajnie wyglądają :evil_lol: ja to sroka jestem :oops::roll::roll::diabloti:
  10. Patrzcie jaka jestem Dama! [url]http://images44.fotosik.pl/334/a9cf894dc4a33e4dmed.jpg[/url] :loveu::loveu: Katusia ma jakieś niebieskie cosie :roll::roll:
  11. :mdleje: ale cudna! :loveu::loveu::loveu: [url]http://images48.fotosik.pl/333/d233908cd4b42656med.jpg[/url] a czym to Majeczka się bawiła :hmmmm: :roll::roll:
  12. Zajrzałam do Lany, piękna suczka :loveu: Muszę powiedzieć, że rzadko widzi się tak skrupulatnie wpisywane kwoty wpłat, rozliczenia, jestem pod wrażeniem. W ogóle podziwiam, bo w zasadzie ją utrzymujecie z bazarków. Dobra robota ;)
  13. [quote name='eliza_sk']A i tu Wam pokażę ... Z ciekawostek, zdjęcia obrazujące poglądy polityczne mojej Majówki ... :evil_lol: [URL]http://img19.imageshack.us/img19/484/1019525.jpg[/URL] [URL]http://img831.imageshack.us/img831/2430/1019526.jpg[/URL] [/QUOTE] Zna się dziewczę na rzeczy :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Wow mała farciara :loveu: Pięknie wygląda :loveu:
  15. No nareszcie :mad: jest co pooglądać :eviltong: :evil_lol: Fajne zdjęcia. Zawsze mnie rozwala, to z Twojego avataru, te stópki :loveu: Widzę, że lubi kopać doły, tak ja i moje na działce :cool3::cool3:
  16. Zaglądamy :eviltong: subskrybujemy :diabloti::diabloti: ale nie ma zdjęć, relacji :niewiem: :roll: :eviltong: :evil_lol:
  17. [URL]http://images42.fotosik.pl/498/73cda904201d511cmed.jpg[/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/1451/6ff4393feb467979med.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/1656/672f182c0751c085med.jpg[/URL] Normalnie panny synchroniczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczynki wyglądają bosko :loveu::loveu: Katusia rzeczywiście odchudzona :p Tomcużku, no no widać, że dobrze jest wam razem :loveu:
  18. :mdleje:ale macie pomysły :diabloti::diabloti:już widzę tą ustrojoną bramę i te dźwięki :evil_lol:
  19. :mdleje:ale macie pomysły :diabloti::diabloti:już widzę tą ustrojoną bramę i te dźwięki :evil_lol:
  20. :mdleje:ale macie pomysły :diabloti::diabloti:już widzę tą ustrojoną bramę i te dźwięki :evil_lol:
  21. :mdleje:ale macie pomysły :diabloti::diabloti:już widzę tą ustrojoną bramę i te dźwięki :evil_lol:
  22. :mdleje:ale macie pomysły :diabloti::diabloti:już widzę tą ustrojoną bramę i te dźwięki :evil_lol:
×
×
  • Create New...