Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='apple']Ni mom kasy......ale ty mi możesz zasponsorowac jak chcesz:diabloti:[/QUOTE] :niewiem: ja też ni mom :shake:
  2. [quote name='apple']pomacać Cię:razz::evil_lol:[/QUOTE] a co mnie będziesz macać :eviltong: foty lepiej dawaj :roll: :evil_lol: bo może ten biedny Krosio jest zagłodzony, a Ty nie pokazujesz jego zdjęć już długo, żeby Cię ciotki nie zlinczowały :siara:
  3. Cześć Madzialena :loveu: z Grosią :loveu: miziańce dla Klocusia :evil_lol:
  4. [quote name='apple']Łooooo matko!!!! Ja chcę takie cudo:cry: Witaj :loveu:[/QUOTE] :cool3: to se kup :p
  5. Czeeee Jabełko :loveu: Już widzę te foty :roll: obiecanki macanki .... :eviltong:
  6. Cześć Ala :loveu: z maleńkim Ozulkiem, czytaj pakero :evil_lol: :cool3:
  7. [quote name='Asiaczek']Nie, w Święta będzie chlapa... Pzdr.[/QUOTE] Asiaczek, Ty nie siej propagandy :evil_lol: święta muszą być w zimowej szacie :cool3:
  8. Trojka jest niesamowita :loveu: ile w niej energii i chęci życia. Gdyby nie widok tych ran jeszcze to w takim tempie jak się porusza nie zauważalny byłby brak tej łapki :loveu: Dzielna dziewczynka :evil_lol: :loveu:
  9. Biedna maleńka :-( Cioteczka Osa, jakie wieści?
  10. I następne zwierzęce nieszczęście zakończone happy endem :multi: oby więcej tak kończących się historii i więcej tak wspaniałych ludzi jakie te kocinki spotkały na swojej drodze :loveu::loveu:
  11. Ozulec chyba coś sępi..... :evil_lol: :cool3: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000056.JPG[/url]
  12. [quote name='rwpb']A może by tak [IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/wiecej_fotek1.jpg[/IMG][/QUOTE] Słusznie [I]godosz[/I] jestem za :cool3:
  13. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale będą sie musieli przed ojcem ukrywać :lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a co Pawcio taki zazdrosny o Grosię :crazyeye: wcale mu się nie dziwię :cool3: bo słodka kruszynka :loveu:
  14. Cześć Ala :loveu: miziańce dla Ozulka proszę przekazać :loveu: :evil_lol:
  15. Życzę powodzenia maluchowi :loveu::loveu::loveu:
  16. słodziaczek :loveu: widać, że zdrowieje :loveu:
  17. Echhhh tyle tego zwierzęcego nieszczęścia w koło nas :shake: aż serce się kroi patrząc nie biedulki. Życzę kocince zdrówka i trzymam kciuki za nowy domek :loveu: Powodzenia mała! :loveu:
  18. Bardzo się cieszę, że po tylu trudach, cierpieniu i bólu kocinka przychodzi do zdrowi i szczęścia :loveu: i będzie miała dobry domek :loveu: To historia z happy endem, oby więcej takich było.
  19. [quote name='Zmysł']Ferbuś i Dyzio śliczni i szczęśliwi[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Achhhh chciałoby się, żeby wszystkie złe psie historie miały takie dobre zakończenia :loveu:
  20. Cześć Ala :loveu: z Ozulcem :loveu: tęskniłaś? :cool1::cool3: [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/christmas43.gif[/IMG] [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/christmas19.gif[/IMG]
  21. Biedna kicia, tyle wycierpiała, ale ma ogromną wolę życia, bo dzielnie walczy i przetrwała to wszystko. Trzymam kciuki za kociulkę :loveu:
  22. Cholera jacy wrażliwi :angryy: ci niektórzy itd Każdy kto wchodzi na taką aukcję liczy się z tym, że może tam spotkać drastyczne zdjęcia, bo to nie sprzedaż pluszaczków tylko pomoc skrzywdzonemu zwierzęciu :roll: Normalnie ręce opadają :mad: Elizka, trzymaj się :loveu: na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale ważne żeby walczyć o swoje racje ;) Wstaw może też te zdjęcia śpiącej kici w kocyku, bo łagodzi serca i rozczula. Może to wpłynie na stwardniałych pracowników Allegro .....
  23. [quote name='rudaa1']Dlaczego znowu aukcja została zdjęta z Allegro???????????[/QUOTE] Dokładnie, nie ma jej :shake:
  24. Powodzenia Pączusiu :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...