Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Foty śliczne, a te boksiowe całuski mrrrrr :loveu::loveu::loveu:
  2. Powodzenie maleńka :loveu:, oby ten dom, był tym najlepszym na świecie Taruniu :loveu:
  3. Szelmowskie oczka ma ten maluszek :loveu: [url]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_1255.jpg[/url]
  4. [quote name='ageralion']Nie bylam :placz: Tesciowa mi sie na leb zwalila :placz: Do schroniska tez mialam jechac i d..pa :angryy: Jak ja kocham niezapowiedziane naloty :mad:[/QUOTE] Nalot charakteryzuje się tym, że jest niezapowiedziany :cool3: Trzeba było wziąć "mamuśkę" pod mankiet i zawlec na wystawę :evil_lol::evil_lol: a tak w ogóle to współczuję :roll: :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. :loveu:Ala wróciła Ala :loveu: wróciła :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: z Ozulkiem :loveu::sweetCyb::sweetCyb: czekam na foty :cunao:
  6. Śliczne "maleństwo" ten Astonek :loveu: Chyba już na większości wątków jędrzejowskich się włóczę, jakaś zaraza czy coś mnie ogarnęła :roll: :cool3:
  7. Jaki słodziak :loveu::loveu:
  8. :crazyeye: zapomniała aparatu :angryy: nie wierzę :roll: Ala, bo się chyba znerwię jak to prawda :mad: :roll:
  9. i dalej, żadnych dobrych wieści :niewiem:
  10. Nowa bida :shake: Mam nadzieję, że i dla niego szybko znajdziecie dom, macie dobrą rękę do adopcji ;)
  11. Proszę o wymizianie cudnego pyszczycha ode mnie :loveu: i cały czas trzymam kciuki za maleńkiego :loveu:
  12. [quote name='Alicja']o rany ....ale cudnie wygląda na metamorfozy z chłopakiem ;)[/QUOTE] też jestem ZA, na Metamorfozy z Champusiem :loveu:
  13. Dobrze, że Tara ma domek :loveu: Mam nadzieję, że w nowym domu szybko się zacznie otwierać, jak będzie otoczona miłością. Jeszcze tylko ta sterylka i przedTarcią nowy świat, nowe życie :loveu::loveu:
  14. :ekmm: no to nie ciągniemy już :ekmm: :eviltong: Trzymamy kciuk :kciuki: i czekamy niedzielnych relacji :evil_lol: tylko obszernych, jak obiecałaś :lmaa: :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. co za cudna mina :loveu::loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/305/4ee988421ec8a879.jpg[/url]
  16. Tak jest!!! Trzymam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] :multi: i powiem szczerze, ciekawość mnie zżera :cool3: :evil_lol: a o Tosi (Sarci) to sama przyjemność czytać, dobrze maleńka trafiła :loveu::loveu:
  17. Trzymam kciuki za waszą noc, oby była spokojna.
  18. [quote name='tomcug']Jak byłaś? Jak widziałaś? Byłaś w Jędrzejowie a ja nic o tym nie wiem?[/QUOTE] oj Tomcużek, byłam na wątku Tary ;) a nie fizycznie u Was ;) Jakbym mogła z Tobą się nie spotkać gdybym była w okolicy :crazyeye::crazyeye: no coś Ty :evil_lol:
  19. [quote name='eliza_sk']No, no :mad: bez takich insynuacji mi tu proszę - Zarcia jest prześlicznym Aniołem :loveu: A widziałyście naszą kolejną modelkę Tarę ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187444-TARA-kolejna-pi%C4%99kna-ONka-z-J%C4%99drzejowa-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-PSIEGO-OBOZU-ZAG%C5%81ADY-szuka-domu[/URL]![/QUOTE] Wiem wiem, od samego początku mnie zachwyciła tą długa sierścią i tym cudnym pycholem :loveu: Byłam i widziałam Tarę :loveu: jest trochę inna jak Zarka, ale też całkiem piękna ;) :evil_lol:
  20. Jest śliczna :loveu: no chyba, że foty obrabiane w foto szopie były :evil_lol: :cool3:
  21. Ja też czekam na dalsze wiadomości :p
×
×
  • Create New...