Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Och jaki słodki Jasio :loveu::loveu::loveu: Wszystkiego Naj Naj Naj Jasiu :loveu::loveu: :BIG: [IMG]http://www.salonikpik.pl/galerie/t/tort-dla-psa_651.jpg[/IMG]
  2. [quote name='malawaszka']przegapiłam :mdleje: ale nic to - przegapiłam w tym roku urodziny własnych psów o więcej dni niż urodziny Klocka :lol: 100 lat Klocuś :laola:[/QUOTE] ja też :roll::roll: Klocuś, wszystkiego Naj Naj Naj pieseczku :BIG::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Uwielbiam zdjęcia leśnych duktów :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/497/bbf84613d0c64d8b.jpg[/url] Miłej wycieczki Alu :loveu: i czekam na fotorelację :mad: :evil_lol:
  4. Ale świetne zdjęcie :loveu::loveu: [url]http://img230.imageshack.us/img230/5868/p1120179.jpg[/url]
  5. Dyz świetnie się komponuje z kwiatami na podusi :loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/PA140021.jpg?t=1287092916[/url] Jest bezkonkurencyjny w strzelaniu min :loveu: :evil_lol: :cool3:
  6. Joaaa to masz niezłe stadko :-o :loveu:w dodatku w wieku geriatrycznym ;) :evil_lol: Czekam na foty ;);) Wiesz, nie chciałabym sprawiać Ci kłopotu, ale czy ewentualnie możemy umówić się na przyszłą sobotę tj 23.10? Ja niestety w tygodniu pracuję :roll: Przykro mi, że Hudini [*] odszedł :-(
  7. Zdjęcie cudowne :loveu: [url]http://img189.imageshack.us/img189/1632/m363.jpg[/url] ta mina małego - bezcenna :multi: :loveu: :loveu: zdjęcie z Pańcią też słodkie ;);)
  8. Śliczna Polcia :loveu: [url]http://img828.imageshack.us/img828/3238/1004209.jpg[/url] Piękne foty Elizko :loveu: Widzę, że dostała imię, które wymyśliłam :oops: i trochę czuję się jak matka chrzestna ;):evil_lol:
  9. [quote name='Agmarek']Tak. Tak. Nie tuczy, ale ja już siedzę z kawką, a i zastanawiam się nad wizytą w cukierni :mad: a wiesz co jest w tym najśmieszniejsze?[SIZE=5][B] Że ja nie lubię słodyczy !!![/B][/SIZE] :roflt:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: NIEMOŻLIWE :crazyeye: ale masz fajnie :diabloti::diabloti::diabloti: ja lubię :-( :roll:
  10. [quote name='tayga']Pożeranie [SIZE=1]wzrokiem[/SIZE] [SIZE=1]wirualnych[/SIZE] pyszności nie tuczy, wcinaj do woli. Tylko takie coś powoduje nadmierny apetyt na słodkości :)[/QUOTE] dokładnie :mad: zaczynam się rozglądać za czekoladą :roll: czy jakiś kawałek nie ostał się na biurku :placz: :roll: ;) Cześć Dziewczyny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: u mnie leje deszcz od rana :roll:
  11. [quote name='Emigrantka']Tayga mnei z ciastem ubiegla heheheh IV_ nie marudz, dawaj zdjecie.... :D[/QUOTE] [quote name='tayga']Iv_ czy Ty myslisz że my młode??? Ja od jakiegoś czasu mam 4 z przodu... tylko dusza mi sie koło dwudziestki zatrzymała w rozwoju :)[/QUOTE] Nie marudzę :-o ale uważam, że nie nadaje się do pokazywania na forum :evil_lol: Tayga, ja też mam 4 na początku, ale niestety za rok wejdę w ...... wyżej :roll::roll: A moja dusza to młoda i młoda, ciągle mam dzikie pomysły ;) :cool3:
  12. Dziewczyny, ciasta wasze mnie powaliły :mdleje: są śliczne :loveu:
  13. Emigrantko, ja jestem stara baba :evil_lol: i moje fotki nie nadają się do publicznego wglądu :shake:
  14. Dzień dobry :loveu: Przyszłam z kawą .... ;);) [IMG]http://haftybeaty.blox.pl/resource/kawa.jpg[/IMG]
  15. :cool3: masz rację - pogoń mnie :mad: bo ja jak wpadnę w trans opowieści o górach i wklejania fot to nie ma końca :roll: :oops: :roll: Zbieram się do pracy, koniec śmigania po dogo ;);)
  16. np, tu wędrowałam ;);) [IMG]http://i53.tinypic.com/23k6l36.jpg[/IMG]
  17. Dobrze, że pogoniłaś dziada :angryy: :evil_lol: W górach to się łazi po górach, a nie po knajpach :mad: noooooo po knajpach od czasu do czasu :cool3: Ja jeżdżę z TZ w Bieszczady co roku i od rana do wieczora wędrujemy po połoninach, bo to uwielbiamy :p
  18. [quote name='Emigrantka']Postaw sie a zastaw sie typ, bardzo przywiazany do kasy, lubi zyciowe luksusiki - ja.. ja gumiaki i w pole, kasy nie mam tez sobie poradze... on bez kasy strasznie cierpi..... heheheh nie dla mnie ;) Ja prosta kobita jestem... pozniej cos skrobne na ten temat, teraz tylko z doskoku [/QUOTE] Nie lubię takich typków :roll: bo kasa to nie najważniejsze dobro w życiu, owszem potrzebne, ale nie najważniejsze ;) Ja jestem minimalistką materialną :evil_lol: to nie znaczy, że nie chcę, czy nie potrzebne mi to i owo, ale nie muszę miec full wypasów, ważne dla mnie żeby spełniało swoje funkcje i miało estetyczny wygląd, żeby nie razić mojej duszy "artysty" :cool3:
  19. Słoneczny dzień to i kawa uśmiechnięta ;);) tylko mnie koszmarnie boli głowa :roll::roll: chyba skoczę po druga kawkę :evil_lol:
  20. Muszę przyznać, że ładne to stadko :loveu: a Dyzmin majestatyczny :loveu: :cool3:
  21. [IMG]http://www.fede-poland.com/userfiles/Kawa-u%C5%BCywka.jpg[/IMG] Proszę Słoneczka kawkę ;);)
  22. O Feruś trafił do fajnej Rodzinki :loveu::loveu: Dobrze będzie czytać wieści i oglądać fotki Ferusia. Witamy Chala77 w społeczności dogomaniackiej :loveu:
  23. [quote name='Alicja']chyba łapię doła.... [URL]http://www.tvs.pl/informacje/29672/[/URL][/QUOTE] Bestialstwo :shake::shake::shake:
  24. Dyz jest przesłodki :loveu: [URL]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/PA010108.jpg?t=1285957447[/URL] Gioco, na pewne sprawy trzeba dać czasowi czas, jak mówi moja koleżanka :calus:
  25. Biedna maleńka. Jest śliczna. A może tak synusia trochę spacyfikować przy małej ;);)
×
×
  • Create New...