Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='panbazyl']Te biszkopty są śliczne! Reszta również. Jejku, tylko gdzie znaleźć aż tyle domków????[/QUOTE] Biszkopty niesamowite :loveu: pozostałe maluchy też słodkie :loveu: tylko, że tyle ich jest echhhh.....
  2. Miziaki dla Rajskiej Bubi :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NDU2MTI4NjcsNzU5MTQ2,f,tort.jpg[/IMG]
  3. hura hura :multi::multi: oby jeszcze te dwa maluchy miały szczęście :kciuki:
  4. trochę się zaniedbałam, ale już nadrobiłam :oops: :multi: wsio doczytane i foty obejrzane :p Futrzaki przesłodkie, Dyź wymiata, a Smerfa śliczna jak zawsze :loveu::loveu::loveu:
  5. Dzień dobry ;) Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu podglądam ten wątek :oops: dziś postanowiłam się ujawnić :cool3: Bardzo lubię "opowieści" Eli :p ma dar pisania :evil_lol: Spotykałam ciotkę Wisele na jakiś wątkach, ale nie wiedziałam, że jest taką niesamowitą kobietą :loveu: zastrzegam się - to nie komplement, to fakt :p Martwią mnie te psie dzieci i ich mama :shake: i mimo wszystko nadal zadziwia mnie okrucieństwo ludzi :angryy:, chociaż w zasadzie już nie powinno, ale jak można było chcieć zabić te maluchu zatykając je w tej rurze :angryy:, nie rozumiem :shake:
  6. o jacieee :multi: maleńki Toniczek znalazł swój dom i swojego ludzia :cunao::loveu::loveu: on jest taki śliczny, strasznie mi się podoba i bardzo się cieszę, że ma to swoje upragnione miejsce na ziemi :loveu::loveu:
  7. Śliczne śliczne te zdjęcia :loveu::loveu::loveu: a te zaśnieżone kudełki są słodkie :loveu: misiulek słodki :p
  8. Biedna maleńka :shake: a jest taka śliczna czarnulka :-(
  9. Cóż wyrok nie najostrzejszy, ale biorąc pod uwagę, że większości osób takie rzeczy uchodzą płazem, to chociaż tyle dostał za to co zrobił :angryy:
  10. Toniś wygląda super w ubranku :loveu::loveu::loveu: on jest taki śliczny, naprawdę dziwie się, że go nikt nie chce :shake: do budy tego malucha :crazyeye: niech ten co to wymyślił sam w budzie siedzi! :angryy: :angryy: :angryy:
  11. Madzia tak mi przykro :-( Klocuś czarnulku [*]
  12. [quote name='haliza']No coś koło 12:niewiem:[/QUOTE] :-o :crazyeye: :evil_lol: moje suczydło waży 7/8 kilo ;)
  13. ooooo matulu :crazyeye: jaki olbrzymi ciciol :-o ślicznota :loveu::loveu: ile to cudo waży? czy tylko może futro ma takie grube? ;)
  14. ale śliczne te ubranka :loveu::loveu: a to zdjęcie podbiło moje serce całkowicie :loveu::loveu::loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/435/8a5fe38346e9f042gen.jpg[/url]
  15. Redzia, bądź szczęśliwa w nowym domku :kciuki: :loveu::loveu:
  16. Kasiu, możesz napisać np: do cioteczki Taks i zapytać o buty, czy nie ma jakiś na sprzedanie, a może szykuje coś takiego w najbliższym czasie. Zresztą Ona na pewno doradziłaby Ci w wyborze fasonu i jego sprawdzalności. Ma dużą praktykę w tym. Podam Ci linka do jej starego bazarku z butkami, popatrz jak szyje i jak się bierze rozmiar psiej łapy ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/129469-Psie-buty-zako%C5%83czony[/URL] Tu masz linki do Allegro gdzie jest dużo różnych butów psich, czasem powiedziałabym wręcz dziwnych :roll:, ale są i modele podobne do taksowych :evil_lol: [url]http://allegro.pl/listing.php/search?string=buty&category=1528[/url] a poza tym jak już będziesz wiedziała jaki model i jaka firma to w zoologiku mogą zamówić i sprowadzić ;) [URL="http://allegro.pl/listing.php/search?string=buty&category=1528"][/URL]
  17. [quote name='potoczanka']Hmm... wiem ,że psy biorące udział w akcjach ratowniczych np. po trzęsieniu ziemi chodzą w butkach, ale ja osobiście nigdy nie widziałam "zwykłego "pieska w papuciach na śniegu. Myślę, że Tonik byłby lekko zdezorientowany, gdyby mu założono takie ustrojstwo. Miałby co ciamkać :evil_lol:. Wczoraj Toniś dostał nowe ubranko. Oczywiście od manforte :lol:.[/QUOTE] Psy w miastach chodzące w butkach już nie są rzadkością ;) ja widuję i to nie tylko moje :evil_lol: ludzie zaczepiają i pytają gdzie się kupuje takie butki. A nie dałoby się zrobić zdjęcia Tonisiowi w sweterku? :modla: :modla:
  18. [quote name='kasia_jot']Potoczanko, myślisz, że Tonik umiałby chodzić w takich butkach? Ja myślałam o takich butach dla Neski, ale mam wątpliwości czy będą stabilne, czy utrzyma w nich równowagę? Własna łapka to własna łapka, a taki bucik... sama nie wiem. Ja zawsze przed spacerem zimą smaruję Nesce poduszki łapek wazeliną albo maścią z wit.A, zawsze to jakaś izolacja. Znacie może dziewczyny kogoś kto kupił swojemu psiakowi takie butki?[/QUOTE] Kasiu, ja ma takie butki, tzn moje psy. Szyte przez cioteczkę Taks i kupione na bazarku. Gonzik, ten większy pynio z mojego awatarku, jak jest bardzo zimno to chodzi w butkach, bo inaczej nie może w ogóle stanąć na łapki tak go bolą :shake: Fajnie to wygląda jak idzie, bo szeroko staje na łapach i chodzi jakby stąpał w wodzie tak śmiesznie zadziera łapy. Ale jak trochę już pochodzi to nie ma problemu :loveu: Mika, zwana Zgredzią lub Szczurkosławą, ten mniejszy pynio z awatarku, też ma takie butki, no oczywiście maleńkie, ale ona to już nie jest taka chętna do ubierania :mad:
  19. ale pomieszanie z poplątaniem :evil_lol: :cool3: [url]http://images40.fotosik.pl/421/4ea5e67b857ec545gen.jpg[/url]
  20. :crazyeye: ale kociska :loveu: fajniste są :loveu: Twoje?
  21. hahahhaha jakie cudne foty :loveu::loveu::loveu: ależ on jest zainteresowany :evil_lol: [url]http://images50.fotosik.pl/438/256fe3161c45aca5gen.jpg[/url]
  22. Kefirek w różowym :loveu: ale rzeczywiście wywołuje sensację, psiuny krok w krok za nim :evil_lol: Joasia, zima straszna i w zasadzie wszędzie zasypane śniegiem. Ja mieszkam niby w mieście, a na niektórych ulicach przedzieram się przez zwały śniegu. Masakra. Jazda samochodem to normalnie hardcorowy wyczyn :roll: Zima trwa 5 dni, a ja mam jej już serdecznie dosyć :shake: A pozostałe psiaki, chętnie wychodzą na dwór? Lubią śnieg? czy wolą siedzieć w kuchni ;)
×
×
  • Create New...