Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. ojej :-( zaglądałam tu do dziadunia, lubiłam patrzeć na niego. Tak mi przykro :-( Pimpuś [*]
  2. [quote name='ania14p']To przyślij zdjęcia z tego krycia :diabloti:!!![/QUOTE] Ania :crazyeye: buahahhahaah :cool3: :evil_lol: :diabloti:
  3. [quote name='nicnasile']czym trąca? przepraszam, je jestem jeszcze gówniarz, więc nie wiem co to wieniec :D generalnie nam w roku ubiegłym choinka...śmierdziała strasznie. okazało się, że w lasach pryskają je czymś, żeby ludzie nie kradli. Nie wiemy, czy my kupiliśmy kradzioną, czy po prostu nie zdążyła u sprzedawcy...wywietrzeć. Tragedia :/[/QUOTE] no wieńcem takim cmentarnym :roll: :roll: :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. Całkiem inny pies :loveu: jest śliczna :loveu:
  5. Cześć Dziewczyny :loveu::loveu: Przyszłam sobie luknąć na zwierzyniec :cool3: Foty cudne :loveu::loveu:
  6. ale Monia miała kubrak :roll: :roll: fajnyyyyyyy :evil_lol: :cool3: ;)
  7. Zaglądam codziennie, żeby zobaczyć co u małego.
  8. Ja też trzymam kciuki :kciuki: oby się udało! Ja np: mam dwa psy. jedna mała suńka była jakieś dwa lata w domu, a potem dobył pies i ...... nigdy go nie zaakceptowała. Są razem, ale się nie przyjaźnią :roll: On byłby chętny, ona go goni jak szkodnego kota :roll: Bardzo rzadkie są chwile gdy mała zaczepia dużego do zabawy :shake:, a tak przyjemnie się na to patrzy echhhh. Tak bywa, ale Mikcia po prostu jest jedną wielką (mimo maleńkiej postury) egoistką i egocentryczką :mad: :roll:, a Gonzo to dusza nie pies, kocha każdego i wszystko :loveu: nawet ta małą wredzię :cool3: Miałam kiedyś psa owczarka niemieckiego i ..... kota ;) ojjjj i tu to była miłość :loveu: Kocur wieszał się łapami psu na szyję i tak poruszali się po mieszkaniu :evil_lol: Chociaż początek zapoznania się był niemiły :roll: Firanki zostały podarte w strzępy tak kot uciekał przed psem :mad::evil_lol:
  9. [quote name='ulve']17 stycznia zaczynamy szkolenie w Wesołej Łapce, trzymajcie kciuki :)[/QUOTE] Trzymamy :kciuki: :loveu:
  10. Ależ cudownie śpią :loveu::loveu: Boksie to cudowne psiaki :p
  11. Ma niesamowicie piękną mordkę :loveu: w ogóle piękny psiak :p a imię jakie ma śliczne :evil_lol: :cool3:
  12. taaaa od razu Pisia :mad::mad: pewnie Rudy, albo eeeeee Feniks :siara: a nie moja maleńka Pisiulka :loveu: Joaaa masz znowu powiększoną gromadkę :razz: Dobrze, że nowi mieszkańcy łatwo "wtopili" się w stado ;);)
  13. Ale się super wtuliły :loveu::loveu: [url]http://img705.imageshack.us/img705/4481/zdjcie0256e.jpg[/url]
  14. [quote name='Isabel']No, chyba, że zacznie przychodzić do Eli na stołówkę :megagrin:[/QUOTE] nie no :-o:roll: miałam na myśli, że żona zacznie go teraz lepiej karmić :evil_lol: :cool3:
  15. Znalazłam link na wątku Pachyderka [*] jejku co za bieda z tego Bruna :shake: Brak słów, żeby określić co się czuje patrząc na niego :shake: Jest niesamowitym psiakiem, że się tak garnie do człowieka i cierpliwie znosi wszelkie przy sobie zabiegi. Będę tu zaglądać. Budżet słaby, ale pomyślę.
  16. Nieźle Ela ;) ale może tym samym poprawisz byt chłopa sąsiada :cool3:
  17. Boskie :loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/471/820c96c4623a074egen.jpg[/url]
  18. Myślę, że pomysł dobry ;) tylko trzeba wiedzieć jaka karmę dostają kotki, czy suchą/jaką? czy w saszetkach/jaką? a psy co?
  19. Ciesze się, ale na razie tak umiarkowanie. Oby Reda trafiła już na ten dom i tych ludzi :kciuki:
  20. "Otrzepywała", a to trafiłam, mam dobre oko :multi: To nieźle narozrabiały psiuńcie :evil_lol: :cool3:
  21. Mi na pierwszej fotce wygląda jakby się otrzepywała ;), więc ciekawa jestem co rzeczywiście wtedy robiła? :evil_lol: A jak z tym sikaniem w domu, nadal jej się zdarza?
  22. Z tego wynika, że Grosia dobrze poczuła się na własnych śmieciach - ma swój dom ;);)
×
×
  • Create New...