Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Dzień dobry ;)............:scared:
  2. :scared: ciiiiiiiiichutko tu zaglądam 8-), rozglądając się wokół czy nie czycha coś[SIZE=1](czytaj-Ktoś)[/SIZE] tu na mnie po ostatnim komantarzu :cool3: Na chwilę przytargałam się tu, żeby powiedzieć.......to zdjęcie [url]http://img98.imageshack.us/img98/9954/obraz658sz4.jpg[/url] jest :cool2:, po prostu cuuuuuudowniaste :thumbs::thumbs::thumbs: Psia rodzinka w komplecie :evil_lol: i tak pięknie wyglądają :loveu:
  3. :-o o jacieeeee załapałam się na trzecią z rana :multi: Cześć Kwiatkowa :loveu: i.................Orlica :loveu::evil_lol::p
  4. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: żartujesz? :crazyeye: [URL]http://img530.imageshack.us/img530/5695/obraz660mx6.jpg[/URL] Takie wężydło spotkaliście :-o [SIZE=1]a może zdjęcie z netu wkleiłeś tylko, coby podbarwić opowieści :cool3:[/SIZE] [SIZE=1](a teraz chodu stąd-teraz mi da popalić ) :roll:[/SIZE] [SIZE=1]:diabloti:[/SIZE]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to se przycupnę na tej 3 :roll::p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Siadaj siadaj Alu :multi: wygodnie i całą......d.....:evil_lol:
  6. [quote name='Selket'] A swoją drogą ja jako właścicielka bloga unoszę się ponad podium:diabloti: Więc w sumie mam miejsce ponad PIERWSZE:diabloti:[/quote] Bardzo bardzo ciekawa interpretacja :evil_lol: Jesteś jak ta......gołębica :diabloti:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:Iv mnie wypchała z podiuma :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala masz zaszczytne 4-te miejsce ;) To Selketowa dziś namieszała :mad:, o tej porze nigdy tu nie przychodziła, dzisiaj przylazła :evil_lol:
  8. [quote name='Menrzuś']Wiecie co? - nie mam argumentów :eviltong: Dać sie Ptasiorkom rozptasiorzyć, [B]to sie ma efekty[/B] :mdleje::evil_lol:[/quote] Jaki Pan-taki kram :evil_lol: :eviltong: :p
  9. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dzisiaj Selketowa pierwsza na swoim wątku :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o ja cieeeeeee :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No przeca ja to doskonale wiem...............a poza tym obawiam sie ze mu argumentów brakło i się zaFstydził:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo on jest mocny na argumenty jak z jedną kobieta dyskutuje, ale jak więcej to...... :evil_lol: :evil_lol: :p
  11. :roll: chyba na moją wypowiedź to już zasłony nie opuści :evil_lol:, tylko coś mi walnie :p, jakąś mówkę, albo coś w tym guście :diabloti:
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Szpiegu z Krainy Deszczowców:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja tam nie chętnie spuszczam na to zasłonę na to co było....ale skoro nalegasz to cóż mam zrobić:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Odwiedziłam Gackowo:multi: Cudnie było:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://img530.imageshack.us/img530/6056/obraz618tq7.jpg"]http://img530.imageshack.us/img530/6056/obraz618tq7.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Wiesz dlaczego taki chętny do zasłaniania? ;), bo mu się komentować nie chciało :eviltong: To jest leniwiec nad leniwcami :roll: i leniwcem poganiany :eviltong:
  13. [quote name='Ziutka']Dokładnie :eviltong:[/quote] :roll: pfffiiii jaka dokładna niby :eviltong:, a Ty co w aptece rabotajesz, czy jak :cool3: :diabloti:
  14. Zgadzam się z Toba joaaa całkowicie. Koty są indywidualistami chodzącymi własnymi ścieżkami. Człowiek na nie mówi wredne, bo nie podporządkowują się mu tak jakby tego chciał. Najlepiej zostawiać je samym sobie, a jak będą miały ochotę pobyć z nami i poprzytulać się to wtedy chętnie z tego korzystać, ale nie zmuszać ich do niczego. Kociaki to bardzo niezależne stworzenia. Co do Myszki, to myślę, że to szybkie jedzenie nie najlepiej na nią wpłynęło:shake:
  15. [quote name='Ziutka']Jestem :B-fly:[/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jestem dopiero teraz ....[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zagadałam się na gg :roll: :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pffffyyyyy :roll: przylazły jak ja poszłam już spać :eviltong: [SIZE=1]ale dobrze, że w ogóle zdążyły[/SIZE] :evil_lol:
  16. [quote name='Selket']Taaa..................Hmm...........Ja tam widziałam jak on spał i jak go co poniektórzy na siłę w tą kołderkę ubierali i kazali mu zamykać oczka do zdjecia i znow opatulali i tak w kółko:diabloti: [/quote] :roll: ciekawe kto niby:roll: sam leżał :roll:, sam w kołderkę się otulił :roll:, sam do zdjęcia pozował :roll: sam :mad:
  17. :roll: nikogo nie ma :roll:
  18. [URL]http://img530.imageshack.us/img530/6056/obraz618tq7.jpg[/URL] ale odlot :evil_lol: zdjęcie :p Sama nie wiem które lepsze od którego :roll:, wszystkie są bossskie :loveu:
  19. :roll: oczerniasz Gacusia :mad:, na pewno nic nie robi po kątach :eviltong:
  20. Ale sesja Gacka cuuuudna :loveu:
  21. :loveu: ale cudnie "śpi", taki opatulony, pewnie mu zimno było :evil_lol:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A ty kaj...objadasz sie ciastem pewnie:mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ciasta już od wczoraj nima :niewiem: a nowego zapachu jakoś nie czuć :razz:, pewnie się nie piecze :mad:
  23. [quote name='Menrzuś']Udało mi się - cUś ostatnio za bardzo nade mną bejsbole latają :shake::p[/quote] Bo aż się prosisz o nie :eviltong: Dzień dobry ;):loveu:
  24. Ponoć rude to wredne :cool3:, czyżby w tym powiedzeniu był cień prawdy :hmmmm: :diabloti:
  25. [quote name='Iza i Avanti']Wrócił! A Ty nie czekasz... :eviltong:[/quote] taaa wrócił z zaskoczenia :roll:, a ja musiałam do pracy już iść :roll: ale co ma wisieć nie utonie-ponoć :evil_lol: :diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...