-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A kto zbiera głosy, liczy.... czy dla wstydzioszków mozliwa jest droga przez PW? Kurcze.....muszę to jakoś rozreklamować na dogo :evil_lol:[/quote] Japcokowa zorganizowała ten konkurs :loveu: i wszystkim się zajmuje :razz: Głosowanie jest jawne na wątku :evil_lol:, bo przy każdej emocie jest zapisywany głosujący na nią :p Obejrzyj kandydatki i .........śmiało głosuj na jakąś gwiazdorską :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Piękniście dzisiaj wyglądasz :multi::loveu: A czemu nie? Już oczyściłem skrzynkę :razz:[/quote] Dziękuję :oops: :loveu: mmmmmmmm ta nowa szata tak mnie wypiękniła :oops: :evil_lol: nie kuś :eviltong: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aleście sobie pogadały - niedługo nowego avka będę potrzebował :evil_lol: A co do konkursowania, to jakie są zasady? :razz:[/quote] zasady są proste :cool3: jest 10 emot, każdy wybiera jedną która najbardziej mu pasuje jako [U]gwiazdorska dla mnie ;)[/U], a ja wybieram jedną z 3 które zdobęda najwięcej głosów :lol: Jasne? :razz: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobrze Ci idzie :evil_lol::evil_lol:[/quote] tak wyglądała superaśnie :evil_lol: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hippo.gif[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No jakże bym smiala:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pomyliłam się :roll: jednak śmiałaś :roll: i wcisnęłaś do rankingu tą " [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG]" a ona nie jest gwiazdorska :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
proszę jeszcze dodać nr 8, 9, 10 :modla: np.....[B][SIZE=2][B][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif[/IMG].......[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG]........[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_curtsey.gif[/IMG][/B][/SIZE][/B] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No tak, ale w poniedziałek znowu tym łbem mi będzie tak rzucać, ale mogę zrobić tak, żeby się wyluzować i idę, bo naprawdę mojego zaproszenia nie przyjmie:shake:: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hippo.gif[/IMG][/quote] buahahahahahahah tą mnie rozwaliłaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: masz poczucie humoru widzę :multi: nie bój się :evil_lol: Menrzuś jest wyrozumiały facet :razz: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]nie marudź:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]a co do emot to już więcej gwiazdorkich nie było.....trzeba wybrac z tego co podałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :shake: nie było? szkoda :placz: sama nie wiem :niewiem: ale muszę przyznać, że tym razem się starałaś i maszkaronów mi nie wciskałaś :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]I jeszcze taka [IMG]http://www.postsmile.com/img/emotions/146.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] taka taka małokobieca jest :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG] To ja się tak cieszę:evil_lol:, że jest piątek, bo po całym tygodniu pracy wyglądam tak... inteligentnie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/84.gif[/IMG][/quote] inteligentnie wyglądasz :cool1:, może troche zbyt nerwowo poruszasz głową :cool3:, ale przez weekend przestanie Ci się trząść :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to wybieramy z tych co juz zaproponowałam:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba za mało ich jest :niewiem: bo dziesięciu nie będzie :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG] To ja się tak cieszę:evil_lol:[/quote] hahahahahha pięknie :multi:co za finezyjny bieg na paluszkach :evil_lol: a skąd masz taką emotę? :crazyeye: ja jej nie znam :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hmmmmm[/COLOR][/FONT][/B]:B-fly::B-fly::B-fly:[/quote] ale nie myśl, że to często Ci się uda :evil_lol::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Nio patrz, a mnie głupiej coś nie wychodzi. Zaraz spróbuję, ale chyba nie na tym wątku, bo jeszcze mnie Menrzuś do ignorów wrzuci, a ja mu zaproszenie wysłałam, żeby być jego znajomą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahaaaa :evil_lol: a próbuj tu, zawsze można zedytować swój post przecież, jak coś nie wyjdzie :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple']:mdleje::mdleje::mdleje: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]mam pomysł ogłosmy konkur na emotę dla ciebie....przyjmujesz ta która wygra.......bo inaczej nigdy się nie zdecydujesz:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dobry pomysł :multi:, ale musi być 10 emot z których będzie się wybierać :hmmmm: i ja będę miała prawo zdecydować, którą z 3 najwyżej punktowanych sobie wybiorę :razz: może być? ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ja osobiście kopiuje adres a potem wklejam;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]kochana ja mam morze emotek:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja korzystałam zazwyczaj z tych co w danym miejscu były dostępne :roll:, nie sięgająć do innych źródeł :shake: Dopiero na dogo zaczęłam kombinować i inne :cool3: No Japkowa teraz Ty mnie zadziwiłaś :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jeszcze taka znalazłam:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancing1.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] rusza sie całkiem nieźle :cool3:, ale te okurary takie małotwarzowe :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'][U]A jak emoty wklejacie. Kopiujecie adres czy obrazek?[/U] [/quote] kopiuję obrazek :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Rewelacja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skąd wy je bierzecie? Ja takich nie mam:placz:, a też kce[/quote] Japkowa[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/apple.gif[/IMG] ma większą kolekcję emot jak ja :razz:, bo ja tylko 2 stronki mam z nimi :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ewentualnie:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]lub [IMG]http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]lub[IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: noooooo muszę przyznać, że się starasz :loveu:, ale może bardziej się postaraj ;) ta środkowa całkiem niezła :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hmmm ciężko trochę bo nie mem w pracu dostepu do moich odjechanych emot....ale np taka:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/dance.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wedlug mnie baaaardzo gwiazdorska:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] :roll: noooooo gwiazdorska niby :hmmmm: ale to chyba nie mój styl :shake: poczekam na inne jeszcze propozycje :razz: a jak nie znajdziesz dziś, to poczekam do poniedziałku na te wypasiono gwiazdorskie ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]czekaj.....szukam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] no bo nie mozemy miec takich samych....no pomysl....to tak jakbyśmy na jedną imprezę w tych samych kieckach przyszły......Toż to szooook:shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czekam :roll: e tam, nie takie same te kiecki ;) zobaczymy co wynajdziesz :hmmmm: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przeca ta jest prawie taka jak moja:roll: widziałam ją ale nie dawałam c jako propozycji bo bo bo bo jest taka sama:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ojjj Iv myślałam że się bardziej postarasz i już normalnie zaisnęłam zęby i kolana i kciuki z wrażenia a tu to......no chyba ja się muszę zabrać za te poszukiwania bo ty widze na tym polu jesteś jak dziecko we mgle:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green];);):loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Prawie-robi różnicę :eviltong:, nie wiedziałaś :crazyeye: taaaaaa i znowu mi jakieś maszkarony znajdziesz :roll:, a nie gwiazdorskie :shake: chociaż :hmmmm: może jeszcze raz zaryzykuję [SIZE=1][COLOR=lightblue](och, ale bywam naiwna czasem:roll:)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]i zobaczę co mi zaprezentujesz tym razem............;)[/COLOR] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]NO BA! DAWAJ:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to proszę...............:evil_lol: taaadddaammmmmmmmmmmmmmm [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-618.gif[/IMG] i jak? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Aleś wymyśliła:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. Znalazłas już odpowiednia emote......bo co z ciebie za gwiazda bez emoty.......każda szanujaca się gwiazda musi mieć emotę[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:[/quote] Już dawno znalazłam moją gwiazdorską emotę :multi:, ale jakoś zapominałam zaprezentować:roll:, zbyt dużo pracy miałam w tym tygodniu:roll: chcesz zobaczyć? :razz: