-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']Dzień dobry :) Melduję, że z racji awarii komputera domowego nie mam możliwości czytać po kolei. Wpadam na moment tylko. Poza tym: Iv, znam na dogo jednego Gonza, należącego do Selkecikowej, czy jestem blisko?[/quote] jesteś bardzo bardzo blisko :cool1: -
Biedna Bunieczka, ciągle jej się coś przytrafia, a to pies z taką chęcią życia. To niesamowite jak ona jest żywotna i energiczna. Wierzę w to, że wszystko skończy się dobrze. Mimo ciągłych doświadczeń losu, Bunia wychodzi obronną ręką z tego, tym razem też tak będzie. Trzymam za to mocno kciuki :kciuki:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Znikam sobie :roll: humor mi się skwasił, więc nie będę tu też kwasić :roll: spokojnej nocki życzę :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To są ćwiczenia relaksacyjne :evil_lol:[/quote] tak, to nowoczesna metoda treningowa :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to prośba, czy rozkaz? :razz:[/quote] sam to oceń :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale nakręciliście tymi głowami:shake::shake::shake::shake:. Nie odpadły wam jeszcze:evil_lol:[/quote] nasze głowy dobrze się trzymają :cool3: i nie da się ich ukręcić tak łatwo ;) :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A wydawało mi się :roll: [/quote] nie wklejamy cudzych zdjęć, więc wymarz je z łaski swojej :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']możesz byĆ zastępcą sekretarki, względnie ja ci odstąpię swoje, bo się nie nadaję:evil_lol:[/quote] eeeeee na funkcje to ja się nie piszę :p trzeba być grzecznym i układnym, a ja tak nie lubię, mam buntowniczą naturę :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to co tu robią jakieś takieś deklaracje wszystkododupne?[/quote] nie mam pojęcia :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Woooooooooooow....to Ty? :razz: Czeeeeeeść :multi::loveu:[/quote] nieeee :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a w ogóle to wieczorne.........Cześć :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co to za jakieś goopie gadki? :crazyeye: Z takimi tekstami to na forum dla hemoroidyków :mad: Nosy do góry dziewczyny - Nowy Rok się zbliża, a z nim Nowe :razz:[/quote] :roll: jeśli jest takie forum to...........też nie chcę na nim być :shake:, bo ciekawe z jakim nickiem tam się występuje :roll: i o czym rozmawia, chyba nie ciągle o hemoroidach :crazyeye: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
łeeeeeee w tym Stowarzyszeniu wszystkie funkcje zajęte :roll: to ja nie chcę należeć :eviltong: jestem optymistką :multi: a życie jest piękne i cuuuudowne :multi: [SIZE=1]chyba:roll:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jestem popołudniową porą..................podłączam się pod deklarację Effki.........:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a swojej deklaracji nie masz :eviltong: ale coś w tej Effkowej jest :roll: :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Proszę bardzo mocno trzymać za mnie dziś kciuki. Dziś bardzo ważny dzień dla mnie. Może od dziś zacznie się moja kariera zawodowa. Trzymajcie mocno...[/quote] No to trzymamy :kciuki: -
O kurcze, to nie jest dobra wiadomość :shake: mam nadzieję, że wszystko się uda i będzie dobrze. Trzymam kciuki za Bunię :kciuki:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Muszę śmigać z piesami......paaaaaaaaaaaaa:multi: Miłego dzionka :loveu:[/quote] Leć, piękne słoneczko dzisiaj :multi: Miłego i Tobie :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:mad: to zrób coś z tym......atakującym, bo to przecież Twój wątek jest :roll:;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']CUś mnie zaatakowało i wywaliło mnie z sieci :crazyeye:[/quote] coooooooooo :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a jak mówiłam, że boje się tu sama zostawać :shake: to śmiałeś się ze mnie :placz: a tu coś atakuje :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Powiem tak; jesteśmy genialni:diabloti::evil_lol:[/quote] skromnie to zabrzmiało jakoś :cool1: ale nie powiem, że nie zgadzam się z Tobą :multi: :evil_lol: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Mówimy o pączkach w paczkach:cool3:, my zjemy pączki, a Menrzuś papier po opakowaniu, bo tak chciał. Zaczynam podejrzewać, że te rzekomo zjedzone przez Gacka książki, to jego robota:evil_lol:[/quote] oooooooo kurcze :-o myślisz, że to On :roll: a potem fotografuje i na Gacusia zwala :crazyeye: sama już nie wiem :shake: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bila mówiła o paczkach.....no to kontynuuję :diabloti:[/quote] takie jedno małe "ą" a jak zmienia treść :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A tam zemdleje - po czopki rozluźniające poleci :diabloti:[/quote] buahahaaaaa :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Tu już w ogóle nikt się nie zorientuje, o co chodzi. Tym bardziej że jeszcze posty przestawia[/quote] żę posty przestawia to wkurzające:mad: ale że pleciemy bez sensu to cudowne :multi:, trzeba się pośmiać i naergetyzować troszkę ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jesoooooooo ja się już pogubiłam :mdleje: nie wiem czy mówicie o "pączkach" czy "paczkach" :roll: