Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']jakżesz mi miło zadowolić Ciebie :evil_lol:[/quote] zapomniałeś dodać..."jakkolwiek to zabrzmiało" :diabloti:
  2. [quote name='Bila']Kanał kanalny.Najlepsze były konsultacje, niby teoretyczne wybieranie mebli:evil_lol:. Poleźliśmy, przedstawili nam, co będzie i zapytali się, czy nam się podoba? Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała, czy jeśli się nie podoba, to można prosić o inne? Oczywiście okazało się, że nie:diabloti:. To się tak właśnie skonsultowałam:roll::evil_lol:[/quote] i to się nazywa mieć wybory :roll: raczej narzucone wybory :evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]niewiasty strzygi i wampiry :grins: zyczę dobrej nocki :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobrej :multi: i......spokojnych snów po tej lekturze tutaj ;) :evil_lol: ;)
  4. [quote name='Menrzuś']Boszsz....co za czasy :shake:.....nawet takie cuda nie przechodzą :shake:[/quote] no i widzisz znowu mam doła twórczego :roll: koniec z malowaniem :placz: :shake: takie czasy :roll:
  5. [quote name='Menrzuś']Masz rację :oops:....szalone niewiasty dookoła :diabloti:[/quote] oooooooo ta wersja o wiele bardziej mi się podoba :multi: :evil_lol: :loveu:
  6. Myślę, że rozmowa z psychologiem potrafi dużo nam pokazać i nauczyć jak na siebie patrzeć. Bardzo ważne jest, aby lubić siebie i akceptować się. Gdy lubimy siebie to i lubimy wtedy innch. Nie można mówić tylko "ten typ tak ma" ponieważ ciągle ewoluujemy, zmieniamy się, szukamy nowych rozwiązań, zdobywamy doświadczenia. Nasza psychika nie stoi w miejscu ciągle się rozwija. Myślę, że Tobie potrzeba jakiegoś bodźca, który pozwoliłby Ci na zmiany w życiu, takie radykalne zmiany.
  7. [quote name='Selket']:splat: :splat: :splat: Nosz za długi ten mój ozór :splat:[/quote] spoko :p czasem są takie chwile, że chce się podzielić takimi...........myślami :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  8. [quote name='Menrzuś']No wiesz - same baby dookoła :crazyeye: :evil_lol:[/quote] Kobiety :mad: baby to są ......wielkanocne np :eviltong:
  9. [quote name='Bila']To dobrze:multi::cool3::cool3:, ale Kubusie śliczne były:loveu:[/quote] były, były, ale się zmyły :eviltong: zostały zapakowane i pojechały juz sobie do ludziuf :evil_lol: tylko 2 zostały, bez adresu :shake:, aczkolwiek zakupione są, noooooo gdzie ten adres? spokojnie się pytam :mad: :angryy: :mad:
  10. [quote name='Selket']Iv, Bila, Menrzuś.....Dziękuję Wam...Widzę, że rozumiecie mój ból ponieważ sami macie te....CHWILE:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] oczywiście, że mamy :evil_lol: chyba każdy je ma, ale nie każdy się do nich przyznaje ;)
  11. o tak ten typ "tumiwisizmu" jest jak najbardziej wskazany :multi:
  12. [quote name='Bila']Kuna, no i znowu okazałam się nietaktowna:angryy::roll::mad:. No jak fioletowy hipopotam w składzie porcelany:evil_lol:[/quote] nie przejmuj się, żartowałam :multi: ze mnie artysta jak z koziej de......trąba :cool3:, więc nic sie nie dzieje :shake: ;)
  13. [quote name='Bila']Bo już nie mam gdzie wieszać gadżetów z bazarku:shake::placz:[/quote] gadżetów? :roll: tak mówić o pracach artysty :roll: nooooo wiesz :roll:
  14. [quote name='Selket']Ja tak ssałam raz z jednego raz z drugiego :grins: :grins: A wiesz hipcie to nie wiem jak stoją z grupami, ale możemy pogadać o krowach, koniach i psach, kurach :grins: Aaaaa....dziś pod mikroskopem oglądaliśmy elementy komórkowe krwi, no i trzeba było znaleźć wszystkie. Tak patrzę i patrzę i znalazłam taką wielką bubę na preparacie. No to dumna z wypiętymi cyckami i wyszczerzem na ryju myślę: "Nosz normalnie megakariocyt. Ach, jaki piękny. I nikt inny nie ma. Będą do mnie przychodzić oglądać. Nosz geniusz ze mnie" I taka sobie dumna wzywam panią doktor coby potwierdziła me znalezisko. Pani się pyta: "A co Pani znalazła?". Na co ja z dumą i blaskiem słonecznym bijącym z de: "A takie ładne wielkie coś". Na co pani doktor patrząc w mikroskop: "To wielkie coś to jest brud i błąd preparatu":-(:placz::diabloti: Cóż.... Blask przygasł, wytrzeszcz minął, a ja namalowałam w zeszyciku ten piękny preparat z mikroskopuu koleżanki obok....[/quote] Buahahahha hahahahahaha nie mogę, rozbawiłaś mnie do łez :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a już myślałam, że.............Geniusz się narodził :multi: :evil_lol: :diabloti:
  15. [quote name='shirrrapeira']No nie umiem sie nie przejmowac. Na szczescie za tydzien wyjezdza. Przyszlosc... Kiedys mowilam, ze dobrze by bylo jak by mnie nie bylo. Pesymizm i czarnowidztwo to moje cechy naczelne. A szukanie pracy jeszcze bardziej mnie dobija. Bo to co zle, latwiej zauwazyc. a ja jestem taki cudak, ze sie wszystkim przejmuje a moze powinnam zastosowac tumiwisizm?[/quote] Taaaaa "dobrze by było gdyby mnie nie było"ale nie o to chodzi, żeby w życiu iść na łatwiznę. Życie to ciągła walka, a przede wszystkim walka samej ze sobą. Pokonywanie własnych słabości, strachów, niepewności, zakompleksień. Uwierz mi, każdy je ma, te swoje widma, które go straszą i deprymują. Walcz dziewczyno, walcz. Nikt nie przeżyje życia za Ciebie. Ty to masz zrobić i to jak najlepiej. Tumiwisizm? raczej nie, bo to też skrajność. Skrajności są niebezpieczne, szukaj raczej czegoś pośredniego.
  16. [quote name='shirrrapeira']No nie nastepna, a myslalam, ze fajna kobitka czy ja mam sie przejmowac? [/quote] Daj sobie luzu dziewczyno i nie przejmuj się tym co piszą inni, a szczególnie jak krytukują. Każdy jest inny i ma inną historię życia. Dlaczego zwarasz uwagę tylko na ludzi co piszą krytykując? może popatrz też i na innych.
  17. [quote name='Menrzuś']a to ssak przebrzydły :diabloti:.....człowiek tu serce na dłoni, a ona za gardło :diabloti:[/quote] :shake: ano widzisz, takie życie :shake: każdy ma swojego wampirka :evil_lol:
  18. [quote name='shirrrapeira']Tylko powiedzcie jak uwierzyc w siebie, jak przestac myslec o tym co mowi ojciec i przestac sie przejmowac.[/quote] To przychodzi z czasem. Dojrzewamy wewnętrznie do pewnych rzeczy. Ciągle ewoluujemy przecież. W każdym bądź razie nie możesz sobie nabijac do głowy tego co on Ci mówi. Musisz patrzeć poztywnie w [U]przyszłość[/U], a przeszłość to już to co było, to historia, nie rozpatruj jej, po prostu traktuj jako coś co uczy nas zdobywać doświadczenia. Jak powiedziała Selket.......głowa do góry, cycki do przodu.......czeka na Ciebie sukces w życiu :loveu:
  19. [quote name='Menrzuś']Pewnie jakaś wampirzyca, co wyssała ją Tobie :diabloti:[/quote] ano taka jedna wamirzyca ma moją krew :evil_lol: :diabloti:
  20. [quote name='Bila']Nie hahaj, naprawdę nie wiem, jakoś tak nigdy tego nie sprawdzałam:roll:. No pewnie, że po drodze:multi:[/quote] :crazyeye: to Ty nigdy nie chorowałaś, nigdy badań nie robiłaś? :roll: jesoooooooo gdzie Ty sie uchowałaś, bez znajomości grupy krwi :evil_lol: No to maszerujemy dalej :diabloti: :loveu:
  21. [quote name='Menrzuś']Rzadka krew - będziesz arystokracją wątkową ;)[/quote] oj :oops: ale z tego co wiem to......ktoś się jeszcze tu odezwie z taką grupą krwi jak moja :evil_lol: ;)
  22. [quote name='Bila']No nie wkurzaj mnie:angryy:. Pasujesz. Ja nie wiem, jaką mam, a pasuję :evil_lol:[/quote] hhaahahah teraz mnie rozwaliłaś :lol: nie wiesz jaką masz;) ale to bez znaczenia jaka ta grupa, ważne jacy my jesteśmy , jak reagujemy na innych i jakie z nimi budujemy relacje i czy jak ja to nazywam jest .........nam z nimi po drodze ;) :p
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]musi do was nie pasuje .....mam A1 Rh+:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja chiba też nie pasuję, bo mam B Rh+ :roll:
  24. [quote name='shirrrapeira'] A u mnie jest do dupy, kto mnie pocieszy, albo kto mi powie, kiedy znajde prace.:-([/quote] Kiedy znajdziesz pracę? tego Ci nikt nie powie z prostej przyczyny, bo tego nie wie. Zapewne wiesz, że musisz jej po prostu szukać, szukać i jeszcze raz szukać. Jesteś widzę rozżalona tym co Ci napisał jakiś Olek, czy jak mu tam. Powiem Ci tak, nie przejmuj się opiniami innych, a szczególnie tu w necie. Bo najłatwiej jest usiąść, stukać w klawisze i......dowartościowywać się innymi. Tutaj w internecie mamy tylko słowa i bardzo często zapominamy jak można nimi ranić. Często nie zastanawiamy się jak inni odbiorą nasze uwagi, po prostu rzucamy coś ot tak, nie myśląć. Nikt nie ma prawa oceniać po kilku postach, nikt nie ma prawa oceniać jak ktoś się pożali. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i ma lepsze i gorsze dni. Lepsze i gorsze humory, ale to nie znaczy, że te gorsze ma wylewać na innych, albo poprawiać sobie swój humor poprzez dokopanie innemu. Pisanie słów to sztuka, rozmawianie w świecie wirtualnym to sztuka. Słowa trzeba ważyć, bo bardzo łatwo zranić nimi kogoś. W mowie pisanej, pozbawionej mowy ciała, łatwo popełnić błąd, a potem o wiele trudniej cofnąc słowa, ponieważ one często w nas zostawiają ślad. Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma inną wrażliwość, inną zaradność, inne potrzeby itd. I to bardzo dobrze, bo wtedy życie, ludzie i cały świat jest taki ciekawy, właśnie poprzez swoja różnobarwność. Shirrrapeira, mało Cię znam, ale powiem Ci, nie przejmuj się tym co plotą inni. Mają w tym różne cele, a najczęsciej własne problemy, lub głupotę. Każdy na swój sposób jest wyjątkowy, tylko trzeba patrzeć na niego okiem sympatii i dobra, a nie zlości i szukania zła. Życie tak szybko biegnie, tyle przysparza nam problemów, po co jeszcze tu mamy sobie go utrudniać? Przepraszam, może nie powinnam się w ogóle wypowiadać, zbyt krótko jestem w Waszej społeczności, ale nie lubię gdy komuś sprawia się przykrość ot tak sobie, byleby dopiec. Shirrrapeira, głowa do góry, wszystko się ułoży, tylko trzeba czasu i podejmowania pewnych decyzji. Spróbój może zacząć stosować metodę maleńkich kroczków i zacznij mówić o tym co Ci się nie podoba w twoim życiu i co chciałabyś zmienić i w jaki sposób. Życzę Ci powodzenia z całego serca.
  25. [quote name='jbk']Jesteście rodzinką? Siostry?[/quote] Jesteśmy spokrewnione w jakiś sposób :roll:, ale to niezbyt bliskie pokrewieństwo :evil_lol: Mamy wspólne zwierzęta :cool1: :diabloti:
×
×
  • Create New...