-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']I się nie usmiechniesz nawet:placz::placz:[/quote] no co Ty, pewnie że się uśmiechnę :cool1: ot taaaak [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wy tu macie podnosić mnie na duchu, a nie solidaryzować się gdzieś w kąciku :eviltong:[/quote] ale popatrz, Twoje psie wydarzenie pozwoliło od razu nam schować cięte języki ;) i chęć solidaryzowania się :razz: :cool3: Podnosimy podnosimy :eviltong: już mnie [I]ręki [/I]od tego bolą :roll: nie przytyłeś ostatnio [I]trochu[/I]? :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Że czego niby? Ze nie bedziesz zabierał psów do lasu.....na łące gdzie nie ma chaszczy moze stać się coś innego...ja twierdzę że jak coś się ma stać to stanie się gdziekolwiek...nawet w domu....nie ma kombinować:cool1:;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to faktycznie.............rodzinka:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Eeee jakoś nie mam nastroju do gwiazdorzenia.....:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zgadzam się z Tobą, nie ma miejsc bez zagrożeń róznego typu. Nie da się zamknąć nikogo w pudełku wyłożonym puchem, bo życie nie tak wygląda. Pamiętajmy, co nas nie zabije to wzmocni ;) Jabłuszkowa :calus: jak Tobie nie chce się gwiazdorzyć, to i mnie też nie :shake:, będę z Tobą solidarna :loveu: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Widać tam musiało być....ale z drugiej strony można to było przewidzieć :shake: U wetki też była kolejka - ale ja mam kartę stałego klienta ;) Przyzwyczaiłem się, że jesteś z przodu[/quote] Co to za "możegdybanie" :mad: wiesz, jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by sobie usiadł :eviltong: gdyby wiedział, że sie oparzy to by ognia nie skrzesał itd itp :eviltong: Stało się i nie ma co zastanawiać się co by było gdyby.......bo jest jak jest i należy się cieszyć, że tak, bo zawsze mogło być dużo gorzej. A że Gacuś się gapi, jakoś musisz to przeżyć :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Od tego miziania to mu sierść wyjdzie :lol: Witanko[/quote] i tak ma miejscami wyleniałe :eviltong: więc nie marudź tylko miziaj :evil_lol: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Widzę, że "jakoś" przeżyliście nockę :multi: Biedny Gacorek, ale jak powiedziała Jabłuszkowa, z psami jak z dziećmi niczego nie da się przewidzieć do końca :shake: zawsze jakieś wypadki się zdarzają i coby nie robić i tak coś zawsze wyskoczy :roll: Ale popatrz z jakich psich nieszczęść pozostała część stada się wykaraskała, także i w przypadku Gacusia wszystko skończy sie dobrze :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witaj Menrzusiu :loveu: Witajcie Cioteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: miziaki dla Gacucia :glaszcze: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie będzie mnie dzisiaj - Gacek uszkodził sobie oko[/quote] oj niedobrze :shake: trzymam :kciuki: za Gacusia. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A bo ja wiem? :roll:....jest tu ich parę :lol: Będę pamiętał ;) Śmigam na spacerki :hand:[/quote] o matko :crazyeye: "parę" :roll: ja myślałam, że jedna nooo góra dwie, a tu cała chmara ich widzę :mad: musimy tu z dziewczynami zawiązać koalicję i pogonić te Modki od Ciebie :mad: :cool3: Ja też będę pamiętać(chyba) :roll: Miłego spacerkowania :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Widać znowu modka zadziałała :roll: Ale chociaz raz mogłoby byc od tyłu :roll:[/quote] Powiedź która to Modka taka o Ciebie zazdrosna? :mad: :angryy: :diabloti: mhm, wezmę pod uwagę Twoje sugestie ;) i następnym razem...........:loveu: jak nie zapomnę oczywiście :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: kto mnie stąd wywalił i to w trakcie witania :roll: Posta mi zeżarło :crazyeye: tylko sam nagłówek widzę zapisany jest :roll: a jak tak pięknie się witałam :placz: :placz: i teraz nie będę już powtarzać :roll: powiem skromnie...........witaj Ala:loveu: Iza :loveu:, Jabłuszko :loveu:, Menrzuś :loveu: alfabetycznie, więc proszę się nie pyrgać o kolejność :p słyszysz rodzynek? :mad: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć Wam :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aż Argon mnie złapał za nogawkę :diabloti: ŚMIGAMMMMMM dobrej nocki Wam :multi::loveu:[/quote] Dobrej nocki Menrzusiu [CENTER][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG] :loveu:[/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Ja siem nie odgryzam :obrazic: :obrazic: Ja tylko delikatnie zwróciłam CI uwagę, żeś walnęła byka:diabloti:[/quote] delikatnie:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']miła jesteś :evil_lol:[/quote] :hmmmm: wiesz, tak sobie myślę, że to główna cecha RYB :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To moja główna cecha :p[/quote] w tym momencie nie będę polemizować, bo byłoby to nieładnie po tym jak.......byłeś miły :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Buahahahaha:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] cooooo udało Ci się w końcu odgryźć :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bo młodzież żyje życiem i nie poddaje sie konwenansom :p[/quote] miły jesteś ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Błeheheheheee [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-182.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']no ale jak nic nie będę robić, to o czym mam długo opowiadać:shake:[/quote] :roll: no jak to o czym? o tym długim nic nierobieniu :roll: :eviltong: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to....ZAPODAŁEM Lepiej? :evil_lol:[/quote] mówi się "podałem" co za slangiem tu piszesz :roll: ta dzisiejsza młodzież :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Hm, no zobaczę i Ci opowiem potem :evil_lol::evil_lol:[/quote] no dobra :roll: to ja poczekam na tą opowieść :razz: ale ma być długa i szczegółowa :evil_lol: Pamiętaj! :mad: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dla mnie nie ma różnicy :shake:[/quote] :mdleje: co za facet :roll: przecież to całkiem inne r(R)yby są :eviltong: