Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :niewiem: czego ci ludzie chodzą tak wolno.......:roll: muszę stać i wyczekiwać ciągle :roll: [IMG]http://i40.tinypic.com/jazxao.jpg[/IMG] a ja wolę tak podskakiwać i buszować w liściach......:multi: :evil_lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/2rgkrc1.jpg[/IMG] i tak wysoko się wspinać......:multi: [IMG]http://i43.tinypic.com/2n70gmb.jpg[/IMG] :mdleje: jak Pańcia już nadążyła to Pańcio się zgubił....... :roll: :mad: [IMG]http://i41.tinypic.com/4hpkkl.jpg[/IMG] i już po spacerku........odpoczywam na Pańci łóżeczku..... :evil_lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/30k3vgl.jpg[/IMG] Koniec :diabloti:
  2. :diabloti: Gonzik na dzisiejszym spacerku.......;) Pańciu.........szybciej, ja już tak daleko pobiegłem, że mnie prawie nie widać....... :eviltong: [IMG]http://i40.tinypic.com/2zybceg.jpg[/IMG] ale się zlatałem, dobrze że ta woda tu sobie płynie............:evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/5eg279.jpg[/IMG] Teraz podziwiamy sobie widoki...........;) [IMG]http://i40.tinypic.com/25014ye.jpg[/IMG] :mad: no ile mam na Pańcię czekać i czekać.....? :cool3: [IMG]http://i39.tinypic.com/169jfkl.jpg[/IMG] noooooo szybciej ..........co tak leziesz i leziesz........nudzi mi się czekając :roll: [IMG]http://i43.tinypic.com/an0nzn.jpg[/IMG]
  3. :crazyeye: mojego "dzień dobry" nie zauważono nawet :roll: pfyyyyyyyyyyyy brak słów :roll: :roll: :roll:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/a038.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Mnie się nigdy nie nudzi [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/g055.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] no paczaj to tak jak i mnie :multi: :evil_lol: ponoć bardzo inteligentni się nie nudzą, a więc witaj w klubie :diabloti: [SIZE=1]boszszsz ale jestem skromna[/SIZE] :roll: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  5. [quote name='Alicja'][CENTER][LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]Was zostawić ..... to potem człowiek cały ranek spędza na nadrabianiu ..[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/CENTER] [/quote] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/b010.gif[/IMG] przynajmniej przy tej kawce Ci się nie nudzi Ala..... [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/a022.gif[/IMG]
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Oooooooo widzę ze co poniektórzy to bez pyplania nie wyrabiają:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tęsknię za porannymi pyplaniami......trochę za długie te święta:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ci co poniektórzy to Ty Appellka coooooo? :evil_lol: :eviltong: :loveu:
  7. [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/b026.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/b026.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/b026.gif[/IMG] Dzień dobry :multi: :loveu: Ja już po śniadaniu :cool1: na które zjadłam płatki owisiane na wodzie :evil_lol: czyli moje codzienne od lat menu :roll: kawę piję właśnie przegryzając rogaliczkiem z czekoladą, który upiekła Selketowa :multi: ;) I szykuję żołądeczek na późniejsze podjadanie pyszności świątecznych :multi: ale najpierw po kawce planuję dłuuuuuuuuugi spacer z Gonzalesem :evil_lol:
  8. [quote name='Bila']To ja też lecę ułożyć się koło biszkoptowego:cool3:, gdzieś mam nadzieję się zmieszczę z boczku. Cioteczko, pięknych, świątecznych snów:loveu::loveu:[/quote] Dziękuję :multi: Kolorowych i bajkowych Cioteczko :multi::loveu: i bardzo nie przepychaj biszkopta na tym łóżku :evil_lol:
  9. [quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No niby nie, ale dziś to jestem taka świąteczna mierzwa:lol::lol:[/quote] to pogrzeb w folderach i znajdź coś ze wcześniejszej sesji zdjęciowej :cool1: :evil_lol:
  10. [quote name='Menrzuś']Gacek mnie za nogawkę ciągnie - musze już iść:roll: Wesołych Świąt dziewczęta ;).....i dobrej nocki :loveu:[/quote] mmmmmm dziewczęta :razz: jak to miło brzmi, a szczególnie w moim wieku :evil_lol: Wesołych Menrzusiu :multi: :loveu: śpij i śnij ;)
  11. [quote name='Menrzuś']Starszy, nie starszy, ale działa jak nowy :p[/quote] a skąd wiesz jak działa nowy :eviltong: jak masz stary :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Cheba nie, bo wstyd:oops::oops:[/quote] :crazyeye: boszszsz kobieto chyba nie masz kompleksów :razz: zawsze możemy pooglądać na PW :cool1: :razz: :diabloti:
  13. [quote name='Bila']Ale mówię wam wstyd, normalnie taka nieświąteczna dziś jestem,że:oops::oops::oops: Taka normalnie Rozalka od krów:evil_lol:[/quote] e tam :p kobieta zawsze pięknie wygląda :evil_lol: a co Ty wiesz w ogóle o krowach :crazyeye: jak w takim wielkim mieście mieszkasz :diabloti:
  14. [quote name='Bila']Telefon mam,ale kabelka do zgrania fot ni mom:multi::multi::evil_lol:[/quote] :roll: i widzę, że bardzo Cię to cieszy :eviltong: nie chcesz żebyśmy zobaczyli jak wyglądasz :crazyeye: w tych fioletkach np :cool1: :razz:
  15. [quote name='Menrzuś']A mój nie ma :eviltong:[/quote] to to to......masz jakiś starszy model :roll: :evil_lol: czy cóś :eviltong:
  16. [quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Nie będzie fotek, bo ni mom aparatu:lol::multi::evil_lol:. A poza tym nie chce mi się do foty robić na fioletowe bóstwo:evil_lol::mdrmed:, a tak byście się wystraszyli, bo ja dzisiaj jakas taka nie do pokazania w towarzystwie:roll:[/quote] ja nie strachliwa :cool3: i Menrzuś też nie :eviltong:
  17. [quote name='Bila']Standardowe, niestety:placz::placz::placz:[/quote] przesadzasz :eviltong: ja jestem większa od Ciebie i wszędzie się mieszczę :evil_lol: [SIZE=1](jeszcze)[/SIZE] :roll:
  18. [quote name='Menrzuś']Tylko bez jakiś niecenzuralnych póz :diabloti:[/quote] jakby co to .....na PW :diabloti:
  19. [quote name='Bila']Ni mom aparatu:multi::multi::multi::multi::evil_lol:[/quote] w telefonie też nie? :hmmmm: teraz każdy tel. ma aparat :eviltong: :diabloti:
  20. [quote name='Menrzuś']Wiedziałem, że na Tobie można polegać :loveu: To tylko takie dziecięce, niespełnione marzenia[/quote] :glaszcze: marzenia czasem się spełniają, a ja jestem wytwała jak się zaprę :p :razz:
  21. [quote name='Bila']Ja też uwielbiam makowiec:loveu:, no mam taki pyszny, że się nie mogę powstrzymać:lol:. Bigosik Iv na pewno masz mniamniuśny, ale jak ja dołożę do tego, co już w siebie wrzuciłam, jeszcze bigosik, to normalnie nie wyjdę z chaty, bo biodrami w drzwiach utknę:roll:[/quote] :cool3: przesadzasz :eviltong:, albo masz drzwi za wąskie :roll: jakiś niestandart chyba :razz: :diabloti:
  22. [quote name='Bila']Wiesz różnie mówią o połączeniach fioletu z czerwienią, ale mnie się podoba ten szlafroczek i jaki cieplutki i powiem Wam, że jeszcze dostałam konweniujący fioletowy golfik:lol::cool3:[/quote] poka :razz: wklej fotke jak sie konweniujesz :evil_lol:
  23. [quote name='Menrzuś']Ja mam taką w nie różowe słonie :shake:[/quote] :mdleje: boszsszsz nie ma takiej piżamki :placz: nigdzie :placz: przetrząsnęłam cały net :mad: i znajomych też prosiłam, że gdy spotkają taką to ja poprosze za każde pieniądze :cool1: :evil_lol:
  24. [quote name='Bila']U mnie w zastraszającym tempie:angryy: znika makowiec:angryy:, a na jutro mam zraziki:roll:[/quote] :loveu: kocham makowiec, taki tradycyjny w strucli domowej :multi: miałam 3 sztuki :roll: teraz mam mniej :shake: a na bigosik zapraszam do mnie :multi: ugotowałam olbrzymi gar :evil_lol: i jest mniamniuśny :razz:
  25. [quote name='Bila']Ja czerwuniastą:cool3: i szlafroczek tez w tym kolorze, zdobyczny, spod choinki:multi:[/quote] zdobyczny? :crazyeye: to musiałaś ciężką walkę stoczyć pod tą choinką :diabloti: :multi: :evil_lol: jakoś nie widze Menrzusia w czerwonej piżamce :roll: ale Ty Bilusia na pewno wyglądasz w takiej twarzowo :cool1: :lol:
×
×
  • Create New...