Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Menrzuś']Aleście sobie ode mnie odpoczęły....aż zazdraszczam Wam :evil_lol: Ale jestem nazad już :multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:ooooooooooooooooooo:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  2. [quote name='Bila']Nie płakusiaj:mdrmed:[/quote] no w końcu jesteś :mad: ile można czekać :placz: włóczysz się niewiadomo gdzie :eviltong:
  3. [quote name='Bila']Ale się bidulo najęczysz:evil_lol:[/quote] bo czekam i czekam :roll: i nikogo nie ma i nie ma :cry::cry::cry::cry::cry:
  4. uchhhhhh [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  5. echhhhhh [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  6. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]a mY zaraz na psacerek ... ale nie wiem c[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]zy z aparatem :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: jak to nie wiesz :mad: bier aparata i foty strzelaj Kobieto :cool3: masz oko do tego, więc wykorzystaj ten dar :loveu:
  7. :roll: a tu znowu o pysznym jedzonku mówią :placz:
  8. [quote name='halbina'][URL="http://silvarerum.eu/matury"]Cytaty z wypracowań maturalnych @ Silva Rerum[/URL] :evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: po prostu wyję ze śmiechu [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] i to po przeczytaniu części tylko :diabloti: resztę czytania zostawię sobie na później, bo.......nadmiar tych wypowiedzi po prostu mógłby mnie zabić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Selket']Boshe, jakaż skromność w ocenie swojej osoby:diabloti: Czuję się obserwowana:roll::oops::shake::placz: ALu, co gotujesz dobrego? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-155.gif[/IMG][/quote] nic na to nie poradzę :niewiem: że mam taki przenikliwy wzrok :cool1: :diabloti:
  10. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:oj Gaduły .... zwolnić proszę :razz::razz:.. Iv o tej porze śniadanko ??Ja już szykuję obiadek :p...ale nadal siedzę w koszulce z zeberką :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Śniadanko je się po tym jak...........wstanie :eviltong: a obiadek to swoją drogą się je :cool3: z zeberką? no no.......a pokażesz nam zeberkę :razz: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='Bila']Normalnie, skąd mogłam wiedzieć,że jeszcze nie śpisz:mad:. Ja nie wiem, co on z tym laptopem wyprawiał:cool1:[/quote] skąd, skąd :eviltong: trzeba było się do mnie odezwać i zapytać......[I][COLOR=red]śpisz, czy nie :diabloti:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I] [COLOR=#ff0000][COLOR=black]Coś chyba poważnego zrobił[/COLOR] [I]:roll:[/I] [/COLOR][COLOR=black]skoro lapek na niego się obraził i odmówił stanowczo współpracy :shake: :evil_lol: :evil_lol:[/COLOR]
  12. [quote name='Selket']Że mnie widzisz..... [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-14.gif[/IMG][/quote] no nie przesadzaj :roll: ja Ciebie wszędzie widzę :cool1: nawet jak nie widzę to i tak widzę :eviltong: więc przede mną nic się nie ukryje, bo ja jestem wszystkowidząca :diabloti:
  13. [quote name='Selket']Iv_, niemożliwe [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-419.gif[/IMG][/quote] co niemożliwe? :roll: :roll:
  14. [quote name='Bila']A ja myślałam, ze poszłaś spać i też poszłam:cool1:. Witanko:loveu::loveu::loveu:. A gospodarz tego wątku to gdzie:roll:? Poszedł se i zostawił nas jak takie sieroty:placz:[/quote] to trza było nie myśleć :eviltong: :eviltong: tylko przyjść i rozmawiać tu ze mną :mad: Gospodarz zepsuł tego laptopa i wcale go nie naprawia :placz: :roll: a faceci ponoć wszystko potrafią :hmmmm: :diabloti:
  15. [quote name='rwpb']A ja zupełnie nie wiem o czym gadacie. Jakie zimno? Jakie zasypało? U nas koło zera i lekka mgiełka. [URL]http://www.rwpb.pl/atos/atos2687.jpg[/URL] A zaraz sobie gdziesik pójdziemy :multi:. Idziecie z nami?[/quote] a gdzie? :crazyeye: chyba do tego stawiku ze zdjęcia pojeździć na........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-21.gif[/IMG] u mnie całkiem biało się zrobiło, a ja wyglądam sobie przez okno i patrzę na śnieżek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] Witam :multi: o poranku :cool1: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  16. [quote name='Selket']Cichutko i cichutko :niewiem: Wszyscy się mijają :niewiem: Ino Iv, z habinką się rozbiajają po nocy:loveu: Dobranoc :sleep2: :sleep2:[/quote] Ciebie też tu widzę :eviltong: :eviltong: :evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/d030.gif[/IMG][IMG]http://yelims.free.fr/Menu13_Noel.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/d046.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f042.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f042.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/f042.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]POBUDKA[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/g055.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :shake: tak głośno trąbią i dzwonią, że musiałam wstać :roll: :eviltong: tylko nie wiem po co, bo żadnego śniadanka tu nie widzę :niewiem: :razz: Czeeeee Ala :multi: Dzień dobry :loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='halbina']Iv, po nocach to normalni ludzie śpią... :evil_lol:[/quote] Halbinka :cool1: To ja jestem nienormalna :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: i dobrze mi z tym :cool3: :evil_lol:
  19. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] cisza i pustka dookoła [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] Cioteczki albo zasmarkane, albo odcięte od neta :roll: a Menrzuś już choroba wie co wykombinował z tym kompem, że w ogóle go nie ma :roll:
  20. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roll: nie dobijam przeca .... tylko piszę :oops:.... ja uwielbiam pizzę ... ale na grubaśnym europejskim cieście :multi:...taką mniammmmm ciasto z dodatkiem czosnku i oregano ...cała pizza łapie wspaniały aromacik [/COLOR][/FONT][/B][/quote] mmmmmmmm ja też na grubszym cieście lubię :multi: a pizza bez czosneczku i oregano jest bleeeeeeeeee :roll: :roll: znasz się na gotowaniu Alu widzę :happy1: zjadłaś już tą pizzę? :razz: czy może jakieś resztki zostały jeszcze :evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:aaaa Iv u Mnie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]No proszę dusza artysty i zaraz dopatrzyła się obrazeczka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Mi też czasem przydarzy się coś dojrzeć ...:oops:...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Wpadnij czasem pomilczeć ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Spotykamy się na innych wątkach, gawędzimy, więc ośmieliłam się i do Ciebie zajrzeć w końcu ;) Zdjęcie jest naprawdę rewelacyjne :multi: ta "kózka" jest wręcz namacalna :p świetnie Ci to wyszło, masz oko do fotografowania :loveu: Bardzo dziękuję za zaproszenie :oops:, będzie mi miło pomilczeć u Ciebie ;)
  22. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-423.gif[/IMG]przyszłam tak se tu Alu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]przywitać się ;) a do napisania w końcu tu czegoś, sprowokowało mnie to Twoje zdjęcie....:razz: [URL]http://images32.fotosik.pl/428/964679440a6ac044.jpg[/URL] Jak patrze na nie, to widzę.......no właśnie co.......;) ta zamarźnięta woda ułożyła się w postać kózki, na górze ma rogi, ma też kudłatą bródkę i szyjkę. Wygląda to tak jakby chciała się napić wody. Taką zamarźniętą postać kózki utrwaliłaś na zdjęciu. Jest to naprawdę fantastyczne zdjęcie :loveu: Niespotykane. Gratuluję :multi: oj znowu się rozgadałam :roll:, a ja takim milczkiem przecież jestem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake: nie zjadła ..cały czas ma :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a teraz pichci pizzę :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ala dobijasz mnie :mdleje: bo masz jeszcze śledziki, które ja bym zjadła, a ja ich nie mam :roll: i w dodatku robisz pizzę, a ja takich rzeczy nie moge jeść, bo mi pupa rośnie jak nie kontroluje co jem :cry::cry::cry: a pizza to same węglowodany :roll:
  24. [quote name='tomcug']Wy tu sobie fajnie gaworzycie a mnie pozbawiono internetu!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad: Wiecie, bez jedzenia można żyć, bez chłopa też (Manrzuś mi tu zaraz pałą przywali), ale bez netu, mieeeeeeeeeeeee :angryy::angryy::angryy:. No to spadam, bo awaria potrwa nie wiadomo do kiedy a przez modem to trochę kosztuje. :-([/quote] :shake: życie bez internetu to ciężka sprawa :shake: współczuję Ci Cioteczka :calus: nie masz wyjścia:niewiem: musisz zająć się innymi sprawami :razz: może jakieś sprzątanko, czy inne zaległości odkładana na tzw, "święty nigdy" :evil_lol: ale szybko do nas wracaj :multi: popypłamy sobie troszkę :cool1:
  25. Bunia wygląda ślicznie w ubranku :loveu: Mam nadzieję, że jej zdrówko będzie coraz lepsze. Życzę jej tego z całego serca, jak i też zdrówka całej pozostałej gromadce :loveu:
×
×
  • Create New...