Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Cześć Kinder - niespodzianka :loveu::multi::loveu:
  2. [quote name='Menrzuś']Taaaaa.....najpierw mnie oskubałaś, laczem kuper obiłaś - a teraz Orle :diabloti: Czymnij się ciepło ............ paaaaaaaaaa:loveu: [SIZE=1]Dzisiaj to już napewno Ala nocnik przytarga :placz:......................:evil_lol:[/SIZE][/quote] :shiny::grin::lol!: :shiny::grin::lol!: :shiny::grin::lol!: :shiny::grin::lol!: :shiny::grin::lol!:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]mam coś na otwarcie oczu :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://www.vietnamese-coffee.com/images/blended-coffee-drink.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :crazyeye: ło matko, Żonkilcia ja oczy to zminą wodą przemywałam :roll: ale myślisz, że ten szuwks też się nadaje na otwarcie, czyli przemycie oczu? :hmmmm: :diabloti: :diabloti:
  4. [quote name='sota36']No! I to jest prawidlowa odpowiedz! Bom ja madra, piekna, zgrabna, sliczna, powabna, cudna, przepiekna, baaaaaaaardzo skromna! Skromnosc wrodzona, ale calkowicie nierozwinieta! Ale nikt az tak dosklonaly nie moze byc! nawet ja![/quote] buahahahahahahha najlepszy tekst jaki dziś czytałam :shiny::grin::lol!: :roflt::roflt::roflt:
  5. [quote name='Menrzuś']:loveu: Śmigać już muszę, bo pełno roboty mnie czeka Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::loveu:[/quote] Leć leć Orle :evil_lol: :diabloti: Miłego robotania :multi: Paaaaaa:loveu: :loveu:
  6. [quote name='Menrzuś']a co ma serce do kupra? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: :chaos:
  7. [quote name='Menrzuś']A Ty musisz z kapcia w ten indyczy kuper :placz:....... eeeeech[/quote] znowu bierzesz mnie na łzy :roll: a ja mam mieNtkie serce :shake: tak się nie godzi :placz: :placz: :placz:
  8. [quote name='Menrzuś']Faktycznie - to może być ta kawa :cool1:[/quote] ło matko :crazyeye: być może zgadzasz się ze mną :cool1: :p
  9. [quote name='Menrzuś']No taaaak.....piórka wypadły, kuper urósł......i indor się zrobił :diabloti:[/quote] To Ty tak twierdzisz :grins::grins::grins: :diabloti:
  10. [quote name='Menrzuś']No, ciekawy jestem co teraz wykombinujesz :razz:[/quote] :hmmmm: a może z picia tej kiepskiej kawy Ci się tak robi? :razz: :crazyeye: a może przekroczyłeś limit ptasiego? :evil_lol:
  11. [quote name='Menrzuś']A już orłem byłem :placz: :diabloti:[/quote] byłeś :p ale Ci przestało chyba zależeć :p
  12. [quote name='Menrzuś']Mła niewyspany? A gdzie tam :multi:[/quote] skoro tak twierdzisz :p to musi być inna przyczyna tego wymyślania :hmmmm: :p
  13. [quote name='Menrzuś']A myślałem, że coś o pomocnicach napiszesz :p[/quote] myślał indyk o niedzieli.......[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :diabloti:
  14. [quote name='Menrzuś']Dobra, dobra - zaraz z tych języków zacznie tu kapać :diabloti:[/quote] co kapać :crazyeye: ale Ty dzisiaj wymyślasz :eviltong: chyba jesteś nie wyspany :p
  15. [quote name='Menrzuś']Na forum to się wstydam :oops::eviltong: Ależ z Was pomocnice :loveu:[/quote] wstyda :hmmmm:
  16. [quote name='Menrzuś']No i kto tu jest wyrywny? :diabloti:[/quote] nadinterpretacja :eviltong: :evil_lol:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ojjj tak fantazjować to ona potrafi...np. że jest gwiazdą mojego formatu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Normalnie się zaczerwieniłam:oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobra nie zagadujcie mnie...muszę iść paaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie Twojego formatu :shake:, bo nie jestem Twoja kopią, tylko indywidualnością :multi: fantazji tu nie trzeba, bo to są fakty :diabloti: musisz w końcu z tym się pogodzić :roll: Leć leć, tylko jakiś goopot nie nakupuj :cool3::eviltong: Paaaaa:loveu::loveu:
  18. [quote name='Menrzuś']To widać, że Iv ma jakieś dziwne fantazje :mad:[/quote] :roll: ja nie mam żadnych fantazji :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  19. [quote name='Iza i Avanti']Jak potrzebujesz, to my z cioteczkami Ci takie zakupimy! :diabloti:[/quote] [B][I][SIZE=4][COLOR=magenta] z olbrzymią przyjemnością[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. [quote name='Selket']A co Ty o tej godzinie tu robisz????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cześćććććć .......:crazyeye: ale co Ty tu o tej porze robisz :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak to co, przyszłam na kaff [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG] Czasem i ja zaskakuję :p [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  21. [quote name='Menrzuś']Od razu powiedz, że potrzebuję różowych barchanków :diabloti:[/quote] potrzebujesz? :razz:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahahahahahaha zabrzmiało bosko:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Albo domalujesz:roll: tyż bedzie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] domalować to ja mu mogę to i owo :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  23. [quote name='Menrzuś']Ale o tej porze to jeszcze jest noc za oknem - to wbrew naturze :shake: Szeeeeeść :multi::loveu: Cztery razy się logowałem i doopa - ciągle z przodu jestem. Pewnie ta zazdrosna modka cUś kombinuje :shake:[/quote] a chodzenie spać o 1szej w nocy to nie wbrew naturze?:shake: wyrywny jesteś i już :p albo Cię młódki tak do biegu podrywają :evil_lol: :cool3:
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No własnie...ledwo....liczyłam na więcej:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przyszyjemy;)...Iv jest szpecem w tej dziedzinie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :crazyeye: ja nie umiem szyć :mdleje: no może poza guzikiem :roll: chyba, że mu przydrutuję wełną :p :evil_lol:
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] Chciałaś powiedzieć że niby ja taka przewidywalna jestem[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-492.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: no niestety :roll: ostatnio jak tu czytałam to ciągle było, że Manrzuś wszystko przejasnowidział u Ciebie :roll: a Ty mu przytakiwałaś, że się nie pomylał :p
×
×
  • Create New...