Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. no i co nikt się nie bije o pieska :(
  2. no sunie koniecznie trzeba pooglaszać :(
  3. dzis yuki miala go zapisać na kastracje, ale możliwe , ze wyleciało jej z głowy - pieska trzeba zacząć intensywnie ogłaszać i ladniej foteczki moze by się udało komuś zrobić??? Jesli Aldo się załapał to i jemu może się udać- albo inaczej musi się udać.
  4. no super - ale pewnie płakał trochę za tobą a gdzie go wypatrzyli?
  5. [B][COLOR=blue]KATOWICE[/COLOR][/B] [B]Gabinet Weterynaryjny "VITA-VET"[/B] ul. Kijowska 55 tel. 32 206 42 15; 501 771 705 [URL]http://vita-vet.com.pl/[/URL] [B]UWAGA![/B]proponowane ceny: suka do 10 kg 160 zł, powyżej 200 zł; pies do 10 kg 100 zł, powyżej- 120; kotka- 90 zł, kocur 50 zł ---- [B]Usługi Weterynaryjne [/B] Michał Załuski ul. Sowińskiego 7 tel. 0-509-025-648 UWAGA!Kastracja suki,(maksymalna cena)150-200 zł, kotki 90 zł, psa 110 zł,kocura 50 zł ---
  6. erka trzeba się dowiedziec- jesli jest akcja sterylizacji to jest duzo taniej niż normalnie wysłałam nr konta - jak coś jest tez w 1 poście :) bardzo dziękuję i proszę ciągle pomoc w imieniu suni i naszymy a tu info [LEFT][B]Maksymalna[/B] cena zabiegów zabiegów bezproblemowych (wraz z opieką pooperacyjną np. zdjęcie szwów, podanie antybiotyku) w czasie ogólnopolskiej akcji sterylizacji będzie wynosiła:[/LEFT] [LEFT][B][COLOR=#339966]suka 200 zł, kotka 100 zł, pies 120 zł, kocur 60 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#339966] [/COLOR][/B][/LEFT]
  7. super:) yuki to Pani z allegro :)? czekamy na info o domku :)
  8. NO I CO? bo ja tu caly dzien się zastanawiam czy wypaliło czy nie wypaliło??
  9. ja te 100zł na nią zapiszę na jej sterylkę ok? a dalej zbieram jeszcze 220zł to do niej link [url]http://www.dogomania.pl/threads/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-220zl[/url] a to ona: [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015855f.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2372/p1015855f.jpg[/IMG][/URL]
  10. zaksięgowała się pierwsza wpłata na DT 30zł od Basi 1968 - dziękujemy
  11. nie wiem czyli już nie zbieram na te pieski? w taki bądź razie zapraszam na wątek inne kieckiej suni - brakuje 220zł - może ktoś zadeklaruje na nią , sunia pojechała do Jaggi , a na razie jest 80zł deklaracji - prosimy chocby o 5zł deklaracje [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-220zl[/URL]
  12. no to pięknie ci ludzie po co biorą młode psy a poźniej zdziwieni , ze pies żywiołowy - co ma tylko spać
  13. oj no proszę tylko, zeby zwrotów nie było i naprawdę cudny dzień :)
  14. to nic najwazniejsze zeby dotyczyla jakiegoś psa i się udała
  15. oj jak fajnie :) bo my sobie pazury obgryzamy :), a Pan gdzie widział ogloszenie?
  16. :mad:erka ty tu serialu nie rób tylko pisz, o co chodzi :???::errrr:
  17. ale to nie tajemnica , to musi być coś innego
  18. i sunieczka biega do góry , by ją ktoś jeszcze wypatrzył :painting::painting:
  19. co tu tak tajemnieczo??
  20. no tak, tylko, ze po psa bez zwieracza tłumów domków nie będzie- i malego tego nie wiem czy choc jeden się znajdzie na psa w pampersie .
  21. [quote name='holly101']Kochani, jest już bazarek dla Soni :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180633-WIELKI-BAZAR-DLA-SONI-ksiAE-A-ki-kulinarne-powieA-ci-cd-dvd-do-3-03[/url] Proszę, podbijajcie i zaglądajcie. Za chwilę dorzucę tam kolejne rzeczy - w ogóle bazarki mają maksymalną "pojemność"? Jak zauważycie, że coś jest nie tak, dajcie proszę znać bo nie jestem zbyt doświadczona w bazarkach.[/QUOTE] bazarki mają nieograniczoną pojemność :) dziękuję holly za bazarek :)
  22. no niestety, ludzie są potwory- jak ktoś kocha psa to na pewno nie wywala -chocby nie wiem co, to równie dobrze mogłaby zachorować , złamać łapę itd , ale trzeba tez na poadopcyjnie wysyłać na wizyty jak jest mozliwość, bo z tymi ludzimi to oszaleć idzie
  23. niunia z rana pokazuje się wszystkim i dalej prosi:p
  24. RenW to ja dziękuję , że przyjęłaś zaproszenie ;)
×
×
  • Create New...