Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. tak to ciężka decyzja i jak dzieciom wytłumaczyć , ale biorąc pod uwagę, że Pani dziś bez wahania pojechała do Berlina to na pewno kocha psiaka, oj ale przygody z nim naprawdę niesamowite.
  2. no nie :( Nikuś wraca po takich przejściach
  3. Marti coś nie doczytałaś :) więc historia prawie niesamowita dziś pewna Pani zgłosiła się do schroniska po naszego Boro - tam przeszukując książkę zobaczyli , ze psiak pojechał do kikou, dali tej Pani nr do kikou - kikou od mnie wzięła nr do lakinii- i koniec końców Pani pojechała do Berlina - po naszego Boro- Lakinii Shoguna a Pani Rolfa - czyli naszego wspólnego pieska. HISTORIA bardzo zakręcona - Pani szukała pieska od 2m-cy - w ogóle piesek okazał się ze śląska i tam zaginął - jakaś kobieta co zawiozła go do schroniska we Wrocławiu - zrobiła mu ogłoszenia ze zdjęciami - i napisała, ze pies jest we Wrocławiu . Wieć Pani Rolfa pojechała do Wrocławia - tam czekała na telefon od kikou i pojechala do Berlina , widać, ze Pani bardzo zależało - juz piesek dojechał W każdy razie w tym [B]wszystkim ogromne podziękowania dla każdego kto mu pomagał i wielkie podziękowania dla Laikinia [/B], biedna juz go pokochała , musiała troszkę nad nim popracować a tu nagle i niespodziewanie znalazła się jego Pani. Kinga dziękujemy, ze dałaś mu domek i chciałaś uratować biedaczka , ale widać , ze psiak jest kochany i Pani na nim bardzo zależało. No i widzicie , ale dobrze mówiłam ze dziadek , bo 11latek ma.
  4. chyba trzeba się rozglądać za domkiem zagranicą - skoro w PL się nim nikt nie interesuje :(
  5. odgrzebuje stare fotki Czara ;
  6. kurde wlasnie jemu potrzeba jakis preparatów na nózki jeszcze a nie wiem jak jest napisane to sorry, ale co dostaje jeść - moze jakies mokre jedzenie by go zachęciło? MOj pies jest zdrowy - jednak jest typowym niejadkiem od zawsze i nawet puszki nie wszystkie je, tylko te tortellini - ale jak coś to co na nią działa to jeszcze to puszki łaskawie zjada z karmą - moze Luckiemy by zasmakowały? http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/grancarno/133339
  7. oj to co nie mogą wam zapłacic i zostawić jej u was? ale o gminie dobrze świadczy, ze płacą ponownie
  8. tylko czytalam, ze ta pasta pobudza również apetyt - a jej chyba nie trzeba jeszcze zachęcać :)
  9. ale ile dokładnie? , myślę, ze warto z TOZ zrobic cegiełki aby zwrócił się zabieg , bo na takiego słodkiego szczeniaka i na konto TOZ powinni ludzie kupować cegielki, a to co my na zabieg mialbyś się zrzucać to lepiej wydać własnie na jedzenie małej
  10. [U][U]Posłuchajcie , może stała się rzecz niesamowita i Boro/Shogun[/U] [/U]moze okazać się Rolfem :crazyeye: Pani własnie jedzie do Laikini do Berlina , bowiem jest duże prawdopodobieństwo , że on to jej zguba - ale poczekajmy, az się wyjaśni całkiem jeśli to on to ma az 11lat - tylko, ze jest w dobrej formie. Jeśli faktycznie to Rolf to całkiem zakręcona historia :crazyeye:
  11. [juz chyba znalazłam o cos takiego chodzi? [URL]http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-p-2000.html[/URL] [url]http://www.krakvet.pl/biowet-calopet-energetyczny-dodatek-ywieniowy-ps%C3%B3w-kot%C3%B3w-pasta120g-p-395.html[/url] ile by te rzeczy kosztowały u Pana Stefana?
  12. a jak z jej zabiegem - koszty TOZ pokryje? napiszcie dokładnie jakie jedzonko , bo piszecie skrótami :razz:
  13. jesli jest fajny domek dla Buby to ja myśle, ze to najlepsze wyjście
  14. posluchajcie a moze na prvat prosby wysyłać, taki psiak nie będzie na Dt długo PortaNegri ,jak nie przekręciłam nicku czasami bierze szczeniaki.
  15. dziękuję zaksięgowała się wpłata od RenW:loveu::loveu::loveu::loveu: już zapisuję w 1 poście
  16. moze Ajula by się zgodziła pojechać za zwrot za paliwo , bo już była u nas w schronisku
  17. Mrowka dziś yuki nie ma we Wrocławiu dzwoniłas moze do schroniska ze nie będziesz po niego? bo w schronisku byli przygotowani na to, ze go dziś ktoś odbierze.
  18. moze sunia ma sklonnosci do prochnicy -bo te plamy to są dziury? hm faktycznie Pan ma ją od malego, to widac jakaś musi byc przyczyna, ze ma takie brzydkie zęby.
  19. jesli byla tam w kojcu zamykana to raczej moze miec tak z zebami- bo mogla gryz ten kojec-poza tym zle jedzenia jak pisalam i moze w ogole miec skonnosic do kamienia- a duzo go ma? moze w czasie sterylki zdjác od razu jej kamien? Moja nawet nie wiem kiedy chyba jak latala z kijem i nie wymierzyła dobrze - to z przodu zęba sobie wyłamała i miała juz uszczerbek - mają 1 rok
  20. tak ja zbieram a pozniej przelewam całość . caly czas zbieramy dla suni deklaracje , bo nie wiadomo ile bidula będzie czekać na DS ale chyba teraz nie uda na się na cito zebrac kasy - a sunia juz u Jaggi więc jednorazowo na tę miesiąc uzupełnie wpłatę ze skarpety Boro czyli 210zl, jak się zaksięguje wszystko to wyślę 300zł.
  21. czyli co mogę te 147zł zapisać na rzecz Soni sterylkowo-szczepieniową część?
  22. Ogromnie dziękujemy :) więc na DT brakuje 210zł takie zęby ona może też mieć niekoniecznie z wieku, ale ze złego odżywiania i ciężkiego życia Ale dzięki Basi, p.Wojtkowi i adopcji Wafelka mamy już na sterylkę - jeśli załapie się sunie w marcu. Jaaga a mogłabyś zadzwonić do lecznicy i zaklepać termin dla niej :)
×
×
  • Create New...