-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a juz przeczytalam:) , jak ktos tam wplaci to nic , bo to konto mam dalej to odesle Marcie za przelewy się tak to bank nie kasuje :) -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a juz mam na koncie :) dziękuję i przelewam do kikou i jest jeszcze od Agnieszki103 10zl :) a swoją drogą to nasz dziadek bardzo dzielny :multi: i jak zwykle te dziadziusie żywotne u kikou są :lol: Marta jak cos będzie się księgowac na tym koncie psim , to będą na twoje przelewać zebyś miala całość - więc to od Agnieszki103 co jest ma marzec ci przelewam -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
POker a rozumiem, ze wpłaciłas prosto do kikou te 80zl tak? to juz to dopiszę do rachunku. W takim razie zaległości to 101,30zl i zbieramy na marzec 250zl A kikou pisała na początku lutego, ze w Fabiem wszystko ok to mam nadzieję, ze nic się nie zmieniło przez ten czas -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tu jest Fabio : http://www.dogomania.pl/threads/181285-Senior-prosi-o-wsparcie-na-DT-deklaracje-si%C4%99-wykruszy%C5%82y-%28 juz wczoaj tez robilam podsumowanie -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to ona dalej domu nie znalazla?? -
ona jest jeszcze krótko więc spokojnie :) - jedna starsza owczarka ( 10letnia) poszla do domu z kotem i oczywiście goniła kota i Pani byla zmartwiona tym faktem, ale gdzieś po 2-3tyg przysłala fotki jak razem leżą. Musi minąć trochę czasu , a ja robilam jej fotki z kotami, to siedziala przed kratą i się patrzyła z zainteresowaniem, ale jeść nie chciala :)
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marta wiesz co na Czara chyba sporo dziewczyn ma zlecenia stałe na moje konto, szczerze to wolalabym , abys Fabia przejęła, bo tam , ze tak powiem ciotki nie są wszystkie zdyscyplinowane i trzeba pisać a do tego jest masę drobnych wpłat i Fabio jest bardziej czasochłonny - więc jeśli by ci nie sprawialo różnicy to jakbyś mogła zaopiekować się drugim chłopakiem to bylaby wdzięczna a ja już u Czara postaram sie byc systematycznie to już tyłów nie powinna miec no i 1 łatwiej będzie. Ja opłacalam grudzień, styczen po 200zł - więc jak Marta będziesz mogła to proszę uzupełnil i przelej mi na konto za te 3mce - bo na luty zaplacilam tylko 100zl - bo niestety ale nie ma teraz za bardzo kasy, aby zakładać -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
erka mi mala dalej by nie pozwalala wejsc na dogo , ale siedzi z ojcem - jest egzemplarzem b.mało śpiący i w dzień praktycznie nie spi a w nocy to ja padam , ze na dogo ciężko teraz znalesc czas- bo jeszcze muszę szukać jakiegoś zajęcia w sensie praca - ale nie będę smucić, bo jakoś musi być :cool3: i mam nadzieję, ze będę mogła wrócic za jakiś czas pelną parą , a tu są foteczki :) małej modelki przewija się strzalkami : [URL]http://www.ingaluber.com/?i=2[/URL][URL="http://www.ingaluber.com/"] [/URL] -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to zestawienie z 1 strony: na listopad 20zl z pazdziernika 03.11 renaW 10zl 04.11 wojtus 20zl 04.11 agnieszka 103 10zl 10.11 Poker 50zl 10.11 Maria 10zl 10.11 koelka 10zl 15.11 Mruczka 25zl 19.11 margi 20zl = 175zl (brak 75zl) na grudzien 02.12 Agnieszka103 10zl 10.12 Maria 10zl 15.12 Mruczka 25zl 23.12 renW 10zl = 55zl (brak 195zl) na styczen 23.12 renW 10zl 30.12 Agnieszka103 10zl 10.01 Maria 10zl 13.01 czerda 100zl 14.01 Mruczka 25zl = 155zl (brak 95zl) na luty 04.02 Agnieszka103 10zl 10.02 Maria 10zl 15.02 Mruczka 25zl =45zl 23.01 renW 10zl =55 (brak 195zl) razem listopad-luty 440 zl -440zl ( przelane na konto kikou 26.02.2011) na minusie 560zl - 318,70 zl przekierowane na dług Fabia z zaskórników po Kubie czyli zostało na minusie 181,30zl + opłata marcowa 250zł -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
GoskaGoska replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
jeju znow bez domku, no to trzymam kciuki -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gisellko mozesz sprawdzic u siebie, ostatnio bylo stycz, luty, marzec i tak zapisalam tylko w grudniu nie bylo - ale moze sprawdz jeszcze u siebie -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a ja chyba do konca roku zapłaciłam a teraz jestem na minusie -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuję Mario :) dokładnie tak jak pisałaś prosiłam, zeby ktoś przejął finanse tym bardziej, ze ma jeszcze Czara na rachunku, a dziecko które w dzień nie śpi i cały czas na rękach prawie, a do tego zablokowałam dostęp do konta w banku - a zeby odblokować musiałam jechać do nich , co mając noworodka nie jest łatwe. Dzis juz Czara finanse opanowałam i weznę się za Fabia - napiszę wszystko w 1 poście juz zrobione rozliczenie - i robię przelew do kikou przepraszam, ale prosilam o przejęcie finansow i pamiętajcie , ze wszystko jest w 1 poście . A przez ten zablokowany dostęp do banku ( bo to konto jest typowo tylko pieskowe) nie mialam jak nawet sprawdzic kto i ile wplacil. ps a to moja prywata: http://www.ingaluber.com/ -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
witajcie dziewczyny po długiej przerwie - tak na chwilę wpadłam- ale widzę, ze macie jak zawsze ruch w interesie:( -
jejku nie bylo mnie trochę na dogo i az się bałam wejść na ich wątek, bo Sarunie pokochałam , ale coz akurat niewiele mogłam zrobić- a bałam się, ze ją uśpili - naprawdę wspaniale , ze znalazła taki domek - muszę doczytać do z Apollo się stało. Sarunia jest kochana i za odrobinę zainteresowania oddaje serce . Dziękuję i domkowi i dziewczyną, ze się nie poddały i szukały domku do skutku
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
juz zrobilam :) na 1 str jest wszystko:) z grudnia jest -50zl ( brak 10zl gissel, brak 40zl xmartix) styczen -40zl luty - 40zl -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jejku wreszcie udało mi się zalogować - zapomniałam hasła na dogo a oni mi na mail nie wysłali , na szczęście w mozilla mialam zapamiętane. do tego mam dziecko które nie spi całym dniami i obecnie totalny brak czasu :( a jak jest chwila to padam. Jeszcze tylko dodam na koniec usprawiedliwiania się, że ostrzegałam, ze tak będzie i prosiłam, zeby ktoś przejął finanse Czarka. LuGosiak - co do tego , ze tylko się rozliczamy, to nie zgadzam się, bo jak miałam czas to robiłam Czarowi ogłoszenia i miał też pakiety po 50 szt wykupywane , ale nikt się nie oddzywał. Na razie się tylko odmeldowuję, bo zeby dojść do ładu i składu w rozliczanie to z 2h mi potrzebne a w tej chwili córka to mi tyle raczej nie da, ale dziś zasiądę do tego. a jak ktoś by był ciekawy, to przyczyna mej nieobecności na dogo: http://www.ingaluber.com/ -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nie zaraz mnie trafi zrobilam przeciez Fabio rozliczenie listopadowe i nie ma teraz tego :angryy: i wsio od początku, chyba ze to chwile jakieś zaburzenia - :mad: Korenia ja tez specjalnie pod psy założyłam to konto, bo z kontem osobistym nie ma co mieszać, żadna filozofia idzie się z dowodem do banku i od ręki np w ing otwierają internetowe bez oplat logujesz i juz - dla chcącego nic trudnego. ale jestem zła jeśli naprawdę wcięło to rozliczenie -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mega opozniona melduje się na wątku w celach finansowych - nie wiem jak się u Czarka połapie, od razu dziękuję, ze nikt mnie za opieszałość nie zlinczował :loveu: kochane i cierpliwe cioteczki :loveu: rozliczenie rozliczeniem, a czy może ktoś by mogł przejąć Czarka kasę , bo ja się obawiam, ze taka spozniona to teraz będę zawsze :shake: poprosiłam o nowe foty psiaka powinny byc za niedługo ale Moniki83 maila podam , bo ja to kurde nim je wkleje to znow x czasu minie. Proszę o dokładne sprawdzenie czy jakiś wpłat nie przeoczyłam :roll: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zakręciłam się i wysłałam na raty raz 40zł i raz 10zł - w sumie wyszło 15zł na plusie przelałam to do Jaggi i wy zadecydujcie na jak cel ma iść , bo bardziej jesteście w temacie -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
heheh wiecie co lepiej czekajcie cierpliwe ma moją córkę , bo ja całe mieszkanie mam w pudłach, walających się rzeczach i absolutnie nie jestem gotowa- mała ma siedzieć w brzuchu jeszcze miesiąc , chociaż mi okropnie ciężko i szybko się męczę łażąc z moją psicą i cokolwie robiąc w domu, a ma mega dużo jeszcze do zrobienia, to jednak niech sobie tam jeszcze siedzi a ja probuję się brać za rozliczenie, a Holly powtórzę jeszcze raz wielkie gratulacje:B-fly: -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Korenia to mam propozycję - może do ciebie będą wpłaty szły i będziesz mogła robić to wzorowo. Bo ja będąc w ciązy, mają swojego psa pod opieką, robiąc remont , biagają po lekarzach, meblując mieszkanie i zajmując się całym domem sama nie jestem wstanie logować się na dogo, (nie mówiąc ze w każdej chwili mogę wylądować w szpitalu) i zapisywać każdego dnia wpłaty i miło by było, żeby się ktos zadeklarował, a nie pisał jedynie jak powinno być