Chciałabym, żeby mu ta siódemka szczęście przyniosła. Ja też lubię większe psy, ale po prostu przy kiepskich możliwościach lokalowych, można zaopiekować się kilkoma małymi, a z dużymi już jest problem. Często ludzie mający warunki- ogród, biorą psy rasowe, tzw. dekorację do obejścia :angryy:. Takie mam kiepskie doświadczenia wśród znajomych.