Jump to content
Dogomania

ponka1

Members
  • Posts

    1807
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ponka1

  1. Coś mnie się wydaje, że Bordera zdjęcie jest w dzisiejszych Anonsach - /ogłoszenie z Ciapkowa/, więc może kogoś zainteresuje.
  2. Na spacerku się dzisiaj nie było, tylko nochal z budy wystawał i piękne uszy, na nic moje wołania :mad: a rolę gospodarza Fidel pełnił !
  3. Macie niesamowicie zgrany zespół, żeby w tak krótkim czasie akcję przeprowadzić i szczeniakom domki pozałatwiać, tylko pogratulować :multi: Jeszcze pytanie, czy sunia z giełdy da się złapać i co ze sterylką, bo za pół roku będzie ten sam problem.
  4. W górę Donka i Welon oraz reszta rasowiaków !
  5. Przykro mi, Czartek co razem z Czesiem od lat siedzi miał swój dzień / tylko nie swoich ludzi/. Pomyśleli, że dorosły to wychowany : nie sika i idealnie ułożony będzie, tylko że przez lata w schronie " głupie " psisko zapomniało co to mieszkanie i dywany ! Boję się, że oba te psy są skazane na siebie do końca :placz:
  6. Zaczyna się kolejna zima, a Beksa tkwi za kratami :shake:
  7. Czester biedaku, towarzysz niedoli nie opuścił cię i wrócił z adopcji /szczęście, że tylko jednodniowej /:shake:
  8. Witaj Bureczko, w górę pieszczoszko !
  9. To masz szczęśliwą rękę do psów jak wcześniej czy pózniej domek znajdują, a jak jeszcze w pobliżu, to fajnie-jak własnego można traktować.
  10. No, nareszcie wiadomość i szczęśliwa Kolti, fotki widziałam wcześniej na Ciapkowie :eviltong:. Fajna jest, ludzie docenili jej potencjał. / A teraz jaki jest ulubiony psiak, w kolejce do adopcji ?/
  11. Oh, Hektorek-Nelsonek , cudownie, te dobrocie mu zaszkodzą. Świetnie, że tak się wkomponował w psią i ludzką rodzinkę. To naprawdę miłe, że ludzie potrafią wybaczyć wybryki i kochają tego staruszka. Teraz jest chyba najpiękniejsza jesień-zima w jego życiu. Ciepło-miłość-pełna micha i spokojny sen, bez stresu schroniskowego. Tak się cieszę, że tego doczekał. Hektorku bądz zdrowy i nie podskakuj P-stwu :nono:
  12. Do tej pory nie myślałam, że tyle pekinczyków trafia do schronu. Kiedyś była to elitarna rasa, teraz ludzie zarabiają na krzywdzie tych stworzeń.
  13. Super, że takie osoby się znalazły, żeby jeszcze suce dało radę pomóc. Jakie są szanse na sterylkę, jest wystarczająca ilość kasy ?
  14. O rany, on teraz po prostu wzbudza litość :placz:
  15. W górę, psy z tamtejszego schronu czekają na pomoc !
  16. Coś jakby 9 cegiełek kupionych, ładne allegro, zwraca uwagę.
  17. Nie tak miało być :shake: :shake: :shake: . Znowu przypomni mu się, że może być inne życie, a za chwilę kopa do schronu.
  18. Mała niańka im się trafiła, kto by pomyślał, że Tobi wśród dzieci jak ryba w wodzie.
  19. Wydaje mi się, że jak wzięła sobie do serca, że swoje stado należy bronić, to tak łatwo się nie zniechęci.
  20. Żeby ci co pokochali mogli zabrać do domku, aby sunia przez całą dobę czuła obecność swojego człowieka. Czy to takie nierealne, przyjdzie dzień, że przeczytamy o jej odejściu, a wtedy się powie : nie zdążyliśmy, będzie żal, wspomnienia przez parę stron wątku. Binka jest taka maleńka, ona nie zajmie dużo miejsca ani czasu, żeby tylko ktoś był przy niej.:shake:
  21. Do góry, po pomoc dla schroniska i wegetujących tam psów !
  22. Każdy owczar ma stróżowanie we krwi, nawet PoN, to i obcych przepędza. Jedyne co Mika ma to wybieg, wie trzeba go pilnować, idzie z wolontariuszką na spacer, więc trzeba jej pilnować / a użreć można po drodze intruzów, nie ważne że pracownik schronu / Fajna ta Mika, oby jej energii i zdrowia na długo starczyło.
  23. Malutka wydobrzej i biegnij po najlepszy domek, obyś szybko zapomniała o minionych smutkach.
×
×
  • Create New...