Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. ja bym nawet zaryzykowa, że ziółko ;)
  2. yyyy ? To mają auto i nie mogą wyjechać?:crazyeye: Nie czaję....
  3. To wtedy będziesz musiala znależć dom dla kolejnych 7 - za bezprawne przygarnięcie szczeniaka :razz:
  4. [B]kasiaprodex[/B] - ok, zobacze, zapytam! mam juz całą listę obecnosci do sprawdzenia ;) ........ [B]jayo[/B] - Co do wyjazdu- moze uda mi sie jakos dotrzec samej, wrocic równiez, ale oczywiscie jezeli proponujesz transport- to ja reflektuję. .................. P.S wiadomosci od Pani Snow'a : piesio jest super, wykąpany, wyczesany, wypielęgnowane zapalenie siusiaka. Rzuca się na jedzenie tak strasznie, ze trzeba wszystko przed nim chować ( kradnie ser ze stołu, jest 1 przy lodówce i kuchence ). Cięzko chodzi na smyczy, ale juz reaguje na pewne komendy. Od 2 dni spi juz na własnym posłaniu. A , w miedzyczasie kiedy Pani jest w pracy- przychodzi psia niania :cool3:, ktora porcjuje jedzonko i wyprowadza na spacerek :loveu: umowieni do weta na szczepienia, w pozniejszej kolejnosci po przyzwyczajeniu totalnym- Snow pojdzie do szkoły :razz: Ja jestem pod wrażeniem, a Wy?:).
  5. Czy ktoś pojedzie jutro po Kwiatka ?:roll:
  6. Ja to sie wybieram tak czy inaczej. A wracam okazją, bo autobusów w sobotę brak :shake:
  7. Czy ktos się wybiera w sobotę do Ostrowi?
  8. hooop do góry !!! [SIZE=7][COLOR=red]5 szczeniaków [/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=red]szuka domu !!![/COLOR][/SIZE]
  9. Na razie nikt z Dogomanii się nie rzucil... Ogloszen jeszcze nie robilam,bo są za małe na oddanie... Pani W szczeniaka nie dam ! A jej kumpela jedzie nagle do sanatorium...czyli przyslowiona ..upa Bilans : [SIZE=7][COLOR=red]5 szczeniaków szuka domu [/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  10. Dobrze się mają, rosną niewiele- będą małymi psiakami ( po mamie raczej ). Jedzą juz same - tylko 1,2 razy dziennie podkarmiają się jeszcze u mamy. Skaczą, drapią i gryyyyyyyyyyzą jak mogą;) a najlepszy numer robią jak próbują dobrać się do mnie lapkami- tak komicznie, tak prześmiesznie, ledwo ledwo, jeszcze się trochę chwiejąc ale zawzięcie :loveu: Kochane kołtunki :loveu::loveu::loveu::lol:
  11. Byłsam u suni- Perełki i jej małych:) Cała rodzinka ma się dobrze, male rosną, sunia powoli się uspokaja i przyzwyczaja do "niewoli" ( cały ostatni rok byla przeciez na ulicy). Korzysta z budy, została odpchlona. BOOOOOŻE, JAKIE TE MAŁE SĄ CUUUUUUUUUUUDOWNE !!!:loveu:
  12. Sio, do domków nowych ~!!!:razz:
  13. aktualizacja zdjęciowa;) [B][SIZE=4][COLOR=purple]Pan CUKIEREK[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228320_dsc_1229.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]BUBA - Bubuśka[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228351_dsc_1263.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=teal]Pan WSKAZÓWKA[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228312_dsc_1221.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]GRYZIA [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228345_dsc_1256.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Pan KAMYCZEK[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/655922/19228313_dsc_1223.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]PILNIE PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU IM DOMKÓW- MAJĄ JUZ 4 TYGODNIE...[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]NIEDLUGO BĘDĄ DO ODDANIA[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]JUZ SAMODZIELNIE JEDZĄ, CHOĆ JESZCZE CZASEM MAJĄ OCHOTĘ UŁOŻYĆ SIĘ PRZY MAMIE ;)[/B][/COLOR][/SIZE]
  14. Byłyśmy dzis z Felą u Meli i jej małych:cool3: BOOOOOOOOOOOOOOOOOOŻE, JAKIE SŁODZIAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEDEN LEPSZY OD DRUGIEGO- PO PROSTU PSY DOSKONAŁE POD KAŻDYM WZGLĘDEM !:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ulubionym przedmiotem do zabawy okazaly się moje kokardki na butach, ktore ledwo uszły z życiem, moj nos z resztą też ;) Naprawdę zachęcam do adopcji tych piesków- one są po prostu niewiarygodnie bystre i kochane:loveu::loveu::loveu:
  15. Spróbuje pojęczeć w tej sprawie do Metra .... zeby wydrukowali calą rodzinę ! Moze się uda...
  16. a inne nasze okazy jak się mają? jak domków szukają ?:razz:
  17. Obym tylko znowu nie zapeszyla ....:shake: Tfu,tfu,tfu!!!!!!
  18. zwie się Borówka- malusia :) [IMG]http://images30.fotosik.pl/259/be94d7a6796c4457.jpg[/IMG] a to Lotka - malusia i ślicznusia :) ( padał deszcz jak byłuyśmy i dlatego psina taka mokra) [IMG]http://images23.fotosik.pl/258/4b552e3d7a37c3c7.jpg[/IMG] i Ludwika - też malusia :) [IMG]http://images23.fotosik.pl/258/4238b88cca1f369e.jpg[/IMG] Sa też 2 szczeniaki z Broku- na waku suni masz zdjęcia Liczę na to, że coś się uuuuuuda ! :)
  19. Jest Krolewna- ale ona chyba mała nie będzie, raczej średniak ( ze zdjęc mi sie wydaje). W schronisku są 2 suczki szczeniaki- malutkie, duze nie będą na bank, bo prawie nie rosną, jak je widzę od 2 miesięcy. Wrzucic foty [B]jayo[/B], żebyś zobaczyla?:razz:
×
×
  • Create New...