-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='magda222'] Ale na Boga!!! 3x,o czym Ty piszesz?! :crazyeye: [SIZE="1"]moje aksolotlki postanowiły zostać "kadupkami" i poobgryzały sobie łapy :placz: nie mam pomysłu dlaczego, tzn mam, skończyło im sie jedzenie, ale bez problemu powinny wytrzymac dłużej bez jedzenia, może dlatego że są młode? Wacek jako dorosły zostawał z kolegą w akwarium na dwa tyg bez jedzenia i było bez problemu, a te po weekendzie zostały "kadupkami" :shake: a ja mam nauczkę, że trzeba towarzystwo separowac max jak się da :-o na szczescie powinno im wszystko bez większego problemu odrosnąć, ale i tak mi ich szkoda i zła na siebie jestem jak cholera:angryy:
-
[quote name='Dorothy'] Bede wystawiac jakies bazary blagam obiecajcie podrzucanie :oops: tutaj możesz na mnie liczyć ;) tyle się do siebie nagadałam na swoich bazarkach ze miłą odmianą bedzie móc pogadać na czyimś :evil_lol: biedny Dolarek :shake: tyle się juz nacierpial i teraz kiedy już teoretycznie mógłby miec spokojne życie ciągle coś mu dokucza :-o a jak jego stawy? [quote name='Dorothy'] Kotu zrosl sie ogon, a kotka przynosi mi pod drzwi procz myszy i innych gryzoni (ostatnio cos wielkiego niczym szczur brrrrr:-o) takze jaszczurki padalce zaskronce i ... zabe. I miauczy wnieboglosy i czeka na rewanz w postaci jakiejs pysznej puszeczki. To nie wiem, ja mam to jesc??? te zaby??:puppydog: podobno żabie udka są całkiem smaczne :evil_lol: [SIZE="1"] i mniejszym drukiem pozostając w temacie jedzenie udek Edward ze Stefkiem poobgryzali sobie łapy i zamiast 8 mają jedną jedyną, ale jako "kadupki" radzą sobie bardzo dobrze :shake: oddzieliłam je od duzego Wacława bo się spodziewalam ze on je capnie ale nie spodziewałam się, że pocapią się nawzajem :roll: jedyny plus tego, ze bede miała możliwśc zaobserwowania jak przebiega proces regeneracji utraconych kończyn :crazyeye:
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
pieniązki z barazku dzisiaj poszły do trevora, powinny już byż :) prosze o potwierdzenie ze pieniązki dotarły najlepiej na wątku bazarkowym :) -
miło mi poinformować że dzisiaj przelałam pieniązki z bazarku ksiązkowego dla zwierzaków Dorothy :multi::multi: i tradycyjnie prosze o potwierdzenie wpłynięcia pieniązków na konto, najlepiej na wątku bazarkowym :) za jakis czas może znów się uda wystawic jakiś bazarek dla słabosci mojej o imieniu Dolar :razz:
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
nieśmiao przypomnę się z bazarkiem na Trevora (współdzielony) może ktoś z was się skusi jeszcze na jakaś książkę :oops: dzisiaj o 22 konic, więć zaparszam :) (link w podpisie) dla Trevorka z bazarku będzie conajmniej 50 zł :multi::loveu::multi: -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
ja przypomnę się z ksiązkowym bazarkiem dla Trevora (współdzielony ze zewirzyńcem Dorothy) coś śrenio na jeża idzie :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/21-ksiazek-dla-chorego-trojlapka-trevora-zwierzakow-dorothy-do-07-06-2009-a-138891/[/url] -
[quote name='Ewa i flatki']Ojej :oops:moje fanty nie są obfocone, będę musiała poprosić Teapotka, żeby wpadł i wykonał artystyczne zdjęcia obiektów :cool3:[/QUOTE] jakby były zdjęcia to mogę wystawić bazarek, tzn po małych konsultacjach co do ceny itd a dużo jest tych fantów i jakiego typu? w sensie ubrania, ksiązki, bibeloty, cokolwiek innego a która część warszawy?
-
[quote name='Soema'] [/COLOR][/COLOR] Poszukujemy osób, które wystawią bazarki z rzeczy, które podarują: [COLOR=Blue]Ewa i flatki[/COLOR] [/B](Warszawa)[B] [COLOR=Blue]Bros[/COLOR] [/B](Wrocław)[LEFT] [/LEFT][/QUOTE] chodzi tylko o wystawinie ? tzn rzeczy sa obfotografowane? i kto zajmie się wysyłką fantów?
-
kurcze, ja w sumie zapytałam dla tzn świętego spokoju, przekonana ze to "wina" wieku, wychodzi 3 x dziennie, zawsze tak wychodził, z piciem ma róznie, ale poobserwuję go w takim razie i poszukam jakiegoś weta to podsikiwanie przez sen zdarzyło mu się słownie dwa raz, no ale wczesniej się nie zdarzało wcale nic, bedzie wzmożone obserwowania Michaśka i tyle dzięki za podpowiedzi :)
-
dobra baby jak już będziemy siedziec w tych luksusach to może cos poczytamy?:> bazarek dla zwierzaków Dorothy tradycyjnie współdzielony z inną bidą :) http://www.dogomania.pl/forum/f99/21-oczko-ksiazkowe-dla-trevora-zwierzakow-dorothy-do-07-06-2009-do-22-00-a-138891/ zapraszam serdecznie do licytowania i podbijania ;) i ja jeszcze po prośbie się zwróce z pytaniem jednym bo zdaje się ze tutaj panuje conajmniej znajomość obyczajów starszych jegomości ;) mianowicie zauważyłam, że Michaśkowi zdarza sie "popuścić" przez sen nie jest to całe siku ale takie własnie popuszecznie i nie jest to nagminne lecz sporadyczne, nawet bardzo sporadyczne w związku z tym, ze chłopak ma już swoje lata - w kwietniu 9 lat skończył, uznaję, że jest to "urok" jego wieku a może powinno mnie to jakos bardziej zaniepokoić? i powinniśmy odwiedzić jakiegoś weta? Michas jako wzorowy psiak, chorował tylko raz w zyciu, w tym roku w lutym się przeziębił i teraz to popuszczanie
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
witam :) wczoraj podczytałam troszkę wątek Trevora i dzisiaj pozwoliłam sobie założyć dla niego bazarek :) (bazarek współdzielony ze zwierzakami Dorothy) mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/21-oczko-ksiazkowe-dla-trevora-zwierzakow-dorothy-do-07-06-2009-do-22-00-a-138891/[/url] jakby wszystko poszło szybko i sprawie, chciałabym go zakończyć przed długim weekendem :) -
pisałąm pisałam przyszedł dyr i mi zeżarło posta czytałam i już sie cieszyłam, ze Pati będzie miała dom, jak Libra ale doskonale rozumiem dylematy Doroty :) a jak koniki? po Librze moja słabość pzreniosła się na Dolara ;) pamietam,, ze w poprzednich postach pisałas o pilnych potrzebach i mało to ich nie było :shake:
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
3 x replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi::multi: 3 x dziękuje wszystkim którzy uczestniczyli w bazarku :) Dziękuję :) -
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
3 x replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie przelałam na konto podane na pierwszej stronie 75 zł dla Izy , które uzbierało się z bazarków i podobnie jak gameta prosze o informacje jak dotra :) -
kurcze ja staram się często jeździć w góry i jakos niemiłych ludzi z gór nie pamiętam z tym, ze ja sama do ludzi nie lgnę za bardzo toteż może tych których dane jest mi spotkać są zuopełnie inni niz Ci, których opisuje Dorota ale ja w górach jestem "tylko przechodniem w tym a nie innym przebraniu" może jakbym tam żyła miałabym inne zdanie ps. w rejonach dorothy nei bywałam Jak się miewa gromadka? jak podwórze, gotowe już na przyjazd Pati? pozdrawiam ciepło :)