-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Szarotka']Ja myslalam, ze byl tylko jeden ??[/QUOTE] były trzy Tula, nie wiem na szybko, musze odszukac na watku kaukazów coś mi świta, ze ten największy wypłoszek ze zdjęcia ale musze to sprawdzić
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Na Szerloka tez klikalam :):) a tych kotow to cala masa...........[/QUOTE] podobno 12 :) ale ja rozróznilam tylko 4 były takie: Gratis, Puszek, Lilith i wszystkie pozostałe czarne ;) -
[quote name='Szarotka']Wszystkie piekne, a mopowata bardzo mi sie podoba...... Wysle jakas jednorazowke, konto pewnie w pierwszym watku.[/QUOTE] dziękuję :loveu: konto moje wysyłałam Ci już kiedyś? czy wysłac pw? (Biafra sie nie ogarnie z rozliczaniem)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nowe znaleziska Biafry: więcej zdjęć suniek zwłaszcza czekoladowej na wątku kundelków pod opieką Biafry czyli na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-kundelki-pod-opieką-Biafry-proszą-o-ogłoszenia-i-deklaracje!"][B][COLOR="#800080"]Wakacyjnych wyrzutków[/COLOR][/B] - klik[/URL] [B][COLOR="#ff0000"]Bezimienna Ruda/Czekoladowa Sunia[/COLOR][/B] znaleziona przez Izę przy drodze suczka, z postury jamnikowata obecnie przebywa u Biafry [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8041/70492194.jpg[/IMG] [B][COLOR="#ff0000"]Bezimienna Sunia wyglądająca jak mop[/COLOR][/B] zabrana przez Biafrę z posesji na która się przybłąkała nieduża, młoda max 3 lata obecnie przebywa u szpitaliku [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2820/m21h.jpg[/IMG] edit widzę, że przeskoczyłam stronę na poprzedniej stronie też są zdjęcia zaprawam wszystkich do odwiedzenia watku wakacyjnych wyrzutków tam mało kto zagląda :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
5. im bliżej zimy i im zimniej tym bardziej domowe staja się wczesniej półdzikie koty ;) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/831/idziezimakotynieodchodz.jpg[/IMG] 6. Maciuś :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7743/maciunowe.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4792/maciunowe1.jpg[/IMG] Maciuś szalejący jak źrebol :):):) [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3898/maciuszalejejakrebak.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dietę to ja powinnam miec i to taką nawet całkiem porzadna by mi sie przydała ;) lecimy ze zdjęciami sa to głownie zdjęcia rozliczeniowe 1. Faktura za pompę do wypompowywania wody z piwnicy i elementy podłączeniowe kwota - 245 zł i kilka groszy [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9258/mfakturazapompdopiwnicy.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2968/fakturapompacd.jpg[/IMG] 2. Paragn za gruz który rozrzucaliśmy z Gremlinem i łopatę, która nam do tego posłużyła rozrzucliśmy gruzu za 590 zł ;) Łopata niecałe 100 zł [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5831/paragonyzawaszkamieiopa.jpg[/IMG] 3. karma z Szerloka pamiętacie jak dzięki ogłoszeniom Siwej przez balshę klikaliśmy zeby nakarmić psiaki? oto karma od Szerloka :) - dziekujemy :):):) [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1694/karmazszerloka.jpg[/IMG] 4. niecodzienne zjawiska pogodowe czyli ulewy to nie wszystko co nawiedza Biafrę [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1729/jakbymibyomaoulewiosuwi.jpg[/IMG] -
jest jeszcze szczeniak ten co Biafra dostala od policji pocisnę Izę o podliczenie suniek Diuny i Desi za hotel ale bez rozliczeń od Izy wiem, że dług zwiększył się do conajmniej 1000 zł proszę o wsparcie o jednorazowe deklaracje o stałe deklaracje Diuna ma zero deklaracji a juz kilka miesięcy siedzi w hotelu została przygarnięta przez Iza gdy ta sama miała niepewną sytuację bytowa czyli w czasie gdy w okolicy szalała powódz a osuwisko zagrażało domu może ktoś może zrobić bazarek na kundelki? albo zwyczajnie pobyć na watku ja wiem, ze troche z mojej winy watek jest martwy myślałam, ok, jest tylko Diuna, wrócę po urlopie jakoś watek ogarnę a tutaj guzik ja się jeszcze nie ogarnęłam a Diuna nie jest sama są dwie kolejne suczki i szczeniak i dług jeden wielki dług :(
-
[B]Czekoladowa sunia[/B] znaleziona kilka dni temu przy drodze nieduża jamnikowata niedawno rodzila ktoś ją pewnie z tego powodu wyrzucił byla sama bez szczeniaków strasznie za nimi piszczy też jest młoda obecnie przebywa u Izy w domu [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3894/64684614.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8645/25541561.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8400/69181054.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2339/73915228.jpg[/IMG]
-
to lecę z uzupełnieniem na pierwsza stronę wrzuciłam już zdjęcia nowych nabytków został jeszcze szczeniak ale to musze odszukac zdjęcia na watku kaukazim [B]Bezimienna sunia w typie mopa ;)[/B] Biafra dostała tel, ze na posesję w pobliskiej wsi stargnął pies nie chce sobie pójśc jest agresywny pojechała pod krzakami była sunia fakt, szczerzyła się niemiłosiernie i nie dała do siebie podejść dopiero na srodkach uspokajających podanych w jedzeniu udało się ją zabrac do samochodu od razu pojechała na przegląd do weterynarza i została ma bardzo brzydki wyciek z dróg rodnych u wtereynarza chciała Biafrę zalizac rozdawała buziaki na lewo i prawo nie patrzac czy to ręka, noga czy buzia została w szpitaliku jak tylko będę wiedziala coś więcej będę pisać na chwilę obecna wiem, ze szpitalik pewnie będzie coś kosztował :( sunia jest młoda ma max 2-3 lata oto sunia: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2820/m21h.jpg[/IMG]
-
[quote name='kagome19']Jeśli chodzi o rozliczanie to najpierw należy czekać na wpłatę osoby, a później wysyłać tej osobie rzeczy które zamówiła? Jest to ochrona przed oszustami, tak?[/QUOTE] tak czasami trzeba się kilka razy przypomniec o wpłate nie chodzi mi bynajmniej ze ktoś chce kogoś oszukac ale róznie w zyciu bywa czasami nie dojdzie pw czasami komus cos niespodziewanie wypadło i nie siedzi przy kompie przez kilka dni a czasami zdarzy się po prostu zapomniec o czymś dla mnie wazne jest aby wysłac pw po zakończeniu bazarku do kupujacych żeby wiedzieli ze wygrali licytację czy ze zakończył się bazarek gdzie skorzystali z opcji Kup Teraz i że czas wpłacać pieniązki ;) edit. i wysyłka rejestrowana czyli list polecony, paczka lub kurier
-
[quote name='coronaaj']I ja tez ....musze poczytac...sliczne te psiaki..[/QUOTE] to ja postaram się dzisiaj uzupełnić watek tzn o ilośc psiaków i o zdjęcia z rozliczeniem musze poczekac aż dostanę od Izy już ją męcze tel o rozliczenie obawiam się, ze niedługo przestanie ode mnie odbierac ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kilka dobrych wiadomości na bazaku sprzedał się tel - [B]holly[/B] już wpłaciła pieniązki :loveu: dużo pieniązków :) z tego bazaku będzie ok [B]500 zł[/B] nie wiem jeszcze ile będzie kosztowała wysyłka bo tel ma Iza i ona go wyśle za większą część tych pieniązków zostanie kupione musli dla koni bo zwyczajnie nie mają to musli co juz kiedyś kupowaliśmy to co mialam z Gremlinem przyjemnośc zawieźć osobiście :multi: psiaki i kociaki sa na chwilę obecną zabezpieczone jedzeniowo stąd decyzja żeby kupic koniom musli tylko musze jeszcze się ze sklepem dogadac ;) inf nr dwa przed chwilą wypuścilam przelew na posłania dla kaukazów na razie tylko dwa żeby dobrac najlepszy rozmiar pieniązki na posłania przekazała, tak jak obiecała - [B]pati1975[/B] - [B]150 zł [/B]:loveu::loveu: bardzo się cieszę, że coś nam się w końcu ruszyło bo juz trochę mnie stresował ten zastój :oops: dostalam też kilka zdjęc od Biafry wstawię je wieczorem z domu chyba, że mi sie rozluni w pracy :evil_lol: -
zrobię, w domu zapomniałam na śmierć o tym :oops:
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Oooo, jest i Ciocia Malawaszka :loveu: [B]Wszyscy zdziwieni, że nie ONek ;) Ja sama zdziwiona ;)[/B] [/QUOTE] nie Onek bo Kajak przecież ne Twój ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A gdzie jest ten watek ??[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-kundelki-pod-opieką-Biafry-proszą-o-ogłoszenia-i-deklaracje!?p=15066788#post15066788"]Wakcyjen wyrzutki[/URL] lub pierwszy banerek w moim podpisie musze uporzadkowac tamten watek bo jest troszkę "umierający" ale łatwiej mi będzie prowadzić dwa osobne psie watki niż wszystko tutaj na kaukazim pomieszałoby mi się wszystko migiem tutaj szczeniaka też tam dorzucę szczeniak cały czas w hotelu :( mial byc w omu ale dom zajeło małe rude - przedostatnie znalezisko -
dzisiaj pod opiekę Biafry przybył nowy psiak młoda suńka na chwilę obecną przebywa w szpitaliku poniewaz ma bardzo brzydki wyciek z dróg rodnych :( jak tylko zdobędę kabelek do aparatu wstawię zdjęcie
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
obawiam, że się nie poprawi lada moment będzie jesień nawet jesli nie będzie tak lało to nie będzie tez juz 30st upałów wydaje mi się, ze najważniejsze zeby nie padało nic z nieba to można cokolwiek przy domu zrobić tzn Biafra będzie mogła dostałam dzisiaj od Izy mms (musze odszukać kabelek do tel) ma kolejną znajdę suczkę młoda wrzucę ja na Biafrowy watek wakacyjnych wyrzutków zeby za bardzo w kaukazim wątku nie mieszac to małe rude znalezione przedostatnio tez tam wrzuce -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
o pogode eei pytalam w sobotę Biafra robiła jakieś roszaday między końmi i z koniowozem jezdzila nie wiem czy nie padało czy była tak zajęta końmi, że nie mówiła po prostu o pogodzie dzisiaj w gazecie przeczytalam ze fala powodziowa juz opuściła tamte rejony tylko co z tego skoro pewnie znów bedzie cały czas lac i lać brrr -
[quote name='Tora&Faro']To prawda...śliczna jest:loveu:...ale to co mnie w niej urzeka najbardziej to charakter, jest taka pogodna i tak niewiele jej potrzeba do szczęścia...psiak marzenie:loveu:[/QUOTE] gosia odnoszę wrażenie, że wszystkei psy pod opieką gusi myszy i twoją są psiakami marzenie ;) chociązby Miś Emi Kajak itd ;) [B]go-ja[/B] chyba na innym watku pytalam mysze jak stoją z finansami i powiedziala, ze rozliczenia na poczatku sa aktualne
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']A mnie najbardziej podoba się na żywo:-) Zupełnie przypadkiem spotkałam Gusię z Kajakiem i [B]Hexą[/B] na spacerze. Cudny jest! Taki spokojny, pozytywnie nastawiony do ludzi i psów i śliczny:-) Jeszcze ciut za chudy na moje oko, ale naprawdę chwyta za serce. Nie dziwię się Rafałowi.[/QUOTE] who is Hexa? jakiś nowy obywatel pomarańczowego? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
przeglądałam końskie allegro znów są cegiełki dla Maciusia z powodzi [URL="http://allegro.pl/ofiara-powodzi-stary-kon-maciek-pomoz-i1211548422.html"]Koń Maciuś Utopek[/URL] oraz dla Miraża i Farta, których zabija astma [URL="http://allegro.pl/miraz-sie-dusi-zabija-go-astma-blaga-o-pomoc-i1211548423.html"]Miraż i Fart - zabija je astma[/URL] ja wiem, że allegro cegiełkowych jest wiele "sama" popełniłam dwa psie które mam w podpisie jeśli nie możecie kupić to może możecie zareklamowac wsród znajomych lub na innych forach ? z Maciusiem jest o tyle trudno, że Maciuś jest w hotelu osobno (tzn nie on jeden jest osobno w hotelu) a Miraż i Fart są w Niepołomicach razem z innymi końmi w Niepołomicach płata jest za całośc (tak mi się wydaje) natomiast za Maciusia utopka trzeba płacić osobno Maciuś ma jednego sponsora który pokrywa część hotelowania i podczytuje nasz wątek ;) (tak Pani Izo, to o Pani - dziękujemy :loveu:) może ktoś może dodatkowo wesprzeć Maciusia? cegiełkami lub bespośrednim przelewem z tym, że pieniązki dla Maciusia powinny iśc przez moje konto gdyż miejsce gdzie przebywa Maciuś nie może wystawiać faktur więc jest to prywatny wydatek a jak wiemy Biafra w związku z sytuacją jaka ma prywatnych wydatków ma niemało :shake: nie chodzi mi o to że mamy wszelkie obciązenia finansowe przejąć czy coś w tym stylu bo to nie o to chodzi ale możemy troszę odciążyć na ile damy radę :) (to się uzewnętrzniłam :oops:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
teraz pora na kojec jak postawicie sobie pionowa kreskę od górnego prawego rogu kojca tego pod drzewem trochę schowanego to powstawnie wam linia jak biegło ogrodzenie zanim zaczeło schodzić zbocze ten kojec jest w fatalnym stanie ma popękane fundamenty ma powyginane panele ogrodzeniowe przypuszczam, że 3/4 elementów kojca nie da się wykorzystać w naprawie zresztą o ten kojec oparło się zbocze normalnie za kojcem było ok 4 metry do zbocza (co do ilości płaskiego mogę się mylić, mi się wydawało ze Iza mówiła 3 m, Gremlin mówi, że 5 m, więc wyśrodkowałam ;)) teraz jak czesc ziemi zjechało to zatrzymało się na kojcu i zdemolowało ten kojec nie wiem dokładnie czy większy wpływ na zniszczenie kojca miała schodząca ziemia czy spływająca woda po prostu się na tym nie znam [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8269/mp8130704.jpg[/IMG] zbliżenie na budyi ogrodzenie kojca raz jeszcze: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3034/mp8130705.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3883/mp8130706.jpg[/IMG] nie mam niestety zdjęć rzeki z mostem jak my byliśmy nam woda sięga max do 3/4 łydki most był sporo nad nami kilka dni temu, co już pisałam, woda przelewała się przez most rzeka biegnie u podnóża góry wiec jakies 2 km w linii prostej i w dół od Izy (drogą to pewnie z 5-6 km) więc jej raczej nie grozi Biafrze tylko ze jak wyleje to trzeba szukac innej drogi wyjazdu ale sam fakt ze znów wylewa jest conajmniej dołujący to już są wszystkie zdjecia z odwiedzin u Biafry przepraszam, ze az tyle czasu trwało ich wrzucanie :oops: dziękuję za cierpliwość :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
sbd - szczerze powiem, że nie wiem jak bedzie z domem jakby wszystko było ładnie pięknie chodzi mi o pogodę to będzie stał jak i teraz stoi ale jak pogoda poszaleje a góra znów postanowi zjeżdzać to niestety ale może zjechac razem z domem teraz przed woda z tego co zrozumiałam Biafrę dom jest zabezpieczoeny tzn te rowy - okopy o których nie raz juz było pisane zostały pogłębione i obłożone folia - o tej folii to Ania jeszcze pisała folia została przymocowana jakimiś prętami zeby nie poszła hen daleko z wiatrem i deszczem ta woda w piwnicy to była woda deszczowa tzn nie z ziemi ale z nieba ale prawda jest taka ze jak zbocze postanowi zjechac to zadne rowy folie itp zabezpieczenia na nic się nie zdadzą :shake: mam jeszcze zdjęcia studni: ale najpierw faktura za gruz: faktura jest za gruz zanim odwiedziliśmy Iza a i to niecały ten gruz poszedł na drogę - 22 tony my rozrzuciliśmy max 6 ton to wyobrażcie sobie ile Biafra musiala się natachac z sąsiadem i tym gruzem :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7910/mp8120636.jpg[/IMG] teraz zdjęcia studni: zobaczcie jakie tam jest grzezawisko a jak my byli smy to był drugi upalny tydzień w którym padało porzadnie ale tylko kilka razy czyli teoretycznei byliśmy jak było u Biafry sucho studnia znajduje się na zboczu góry jakies 50 m od domu i kilka(naście) metrów za kojcem gdzie obecnie jest Dakota i Lacky [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6303/mp8130699.jpg[/IMG] było grzasko i mało miejsca wiec zdjęcia nie mają praktycznie żadnej perspektywy bo za dużo możliwości ruchu tam nie było najbardziej spektakularny ruch jaki mozna było tam wykonac to glebnąć dupskiem w błocko i zjechac do budy Dakoty lub bezposrednio pod dom czyli do Grandy :evil_lol: więc wołałam za bardzo nie manewrowac ciałem ;) tuż obk studni płynie strumycek ktróry na zdjęciu płynie grzecznie wyżłobionym (chyba również przy pomocy sąsiada i łopaty oraz Biafry) korytkiem ale jak leje to strumyczek robi się parokrotnie szerszy i juz tak grzecznie nie spływa bokiem tylko wali na podwórze widac on nie czuje respektu przed Grandą ;) [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2077/mp8130700.jpg[/IMG] schodzimy spowrotem na dół [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6690/mp8130701.jpg[/IMG] odwracamy sie w stronę domu i kojca Dakoty widać dwie budy podczas gdy zbocze wędrowało na dół i przesuneło studnię - przesuneło też te budy i tak budy mineły sie z otworami w ogrodzeniu kojca o jakies pół metra na zdjęciu widac tez pomiedzy budami czarną przestrzeń - nrmalnie te dwie sciany przylegały do siebie [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3636/mp8130702.jpg[/IMG] na zdjęciu kolejnym widac grzezawisko, nasze ślady tak wyglada ziemia ok 30 m od domu w stronę zbocza to niebieskie to rura która połozyła Biafra z sąsiadem ta doprowadzająca wodę ze studni która przed zima trzeba zabezpieczyć i zakopać [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/696/mp8130703.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Chcesz się kłócić? Tu za darmo możemy:evil_lol::evil_lol:;)[/QUOTE] tja a poźniej będzie ze my tutaj o dupie maryni tzn bruna i micha i ze się link z watkiem do allegro nie nadaje ;)