Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Malagosiar']Puściłam wici na forum naszej miejscowości. Na razie niewiele więcej mogę zrobić jestem chora, gorączkuję od czwartku. Dzisiaj pierwszy dzień poprawy, ale jeszcze nie wychodzę na dwór. Mąż w delegacji :( Teściowa woła go, szuka, w miarę możliwości. Mieszkamy w Wiktorowie koło Zaborowa, gmina Leszno. Wierzę, że się znajdzie... Taka zła jestem, że sama poszukać nie mogę![/QUOTE] trzeba napisac do moda zeby przeniósł watek do działu zaginione trzeba zmienić tytuł trzeba zrobić plakaty nawet najprostsze, wydrukowac i powiesić w okolicy nawet 200 m od domu może teściowa może jak chodzi i go trochę szuka rozwiesić kilka plakatów? im dluzej zwleka się tym gorzej bo pies może być dalej edit: można jeszcze prosić o linka do tego forum gdzie już jest inf o zaginięciu fuksa? bo nie mogę wyguglac :(
  2. [quote name='mysza 1']Jednak opcja 6 zł była dobrym posunięciem ;)[/QUOTE] to przy Amigo tez tak zrobimy i przy kolejnych gdzie "nie ma tragedii" bo niestety fakt jest faktem, ze Emi schodzą bardziej również ze względu na bardziej tragiczną sytuację, jej wychudzenie i chorobę u Misia tego nie ma ale o tym juz chyba pisalam ;)
  3. [quote name='mysza 1']Ale fajnie, sprzedało się 80 cegiełek :loveu::multi: ciekawe czy wszyscy wpłacą.[/QUOTE] Miś kwotowo wyprzedza Emi w allegro ;) duzo pieniązków juz mi wpłynęło ale jeszcze nie rozliczałam
  4. sunia od wczoraj przebywa w hoteliku - tam gdzie Diuna czyli 15 zł/doba nie znam jeszcze kosztów operacji, ale podusze o nie Izę
  5. [quote name='Szarotka']To czekamy na zdjecia :):)[/QUOTE] skoro o zdjęciach mowa ania z poznania zrobiła swietny bazarek - konkurs fotograficzny teraz odbywa się juz głosowanie im więcej osób zagłosuje tym ciekawsza i lepsza zabawa będzie zajrzyjcie prosze i głosujcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192150-Bazarek-fotograficzny-)-II-Edycja-do-20.09-ZAPRASZAM-NA-BEZPŁATNE-GŁOSOWANIE!!!!/page12"]konkurs[/URL] edit: n awatku kundelków (baner w podpisie) jest nowe zdjecie suni w typie sznaucera (już nie mopa ;))
  6. [quote name='mysza 1']Dzięki 3x za wystawianie i całą tą robotę jaką musisz odwalić z allegro :loveu: [B]Bardzo prosimy o głosy w bazarku foto[/B] ;)[/QUOTE] w imieniu mojego michałka ;)
  7. o kurka gadam sama do siebie ale co tam ;) mam zdjecie suni w typie mopa tzn teraz to nam się laska sznaucer prawie zrobiła ;) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1003/m20100914.jpg[/IMG]
  8. [quote name='uzona']Podnoszę wątek i informuję, że przelałam swoją deklaracje za wrzesień dla Freda.[/QUOTE] dziekujemy :) wiem, ze Iza walczy z rozliczeniami poki co cierpliwie czekam :evil_lol: zamówione posłania są juz w Krakowie, jeszcze nie u Izy bo ona wciąz bez swojego auta i nawet jesliby udało jej się włożyć paczkę do auta zastepczego a podobno jakiś gigantycznych rozmiarów jest (w końcu posłania nierozbieralne i jedno miało ponad metr długości ;)) to i tak nie dojezdza tym autem pod sam dom i musiałaby tachac te posłania na plecach przez las śmiem twierdzić iż może to być watpliwa przyjemnośc ;) mam obiecane zdjęcia jak tylko Iza odbierze posłania [B][COLOR="#ff0000"]znacie może kogoś kto będzie jechał w najbliższym czasie do Krakowa i zabrałby ze sobą 120 kg musli dla koni z Warszawy??[/COLOR][/B] trafiło się w Warszawie taniej niż wszedzie indziej ale przesyłka zabija całą atrakcyjnośc ceny za 120 kg wychodzi 114 zł za samą wysyłkę toż to rozbój w biały dzień ale za to musli o 10 zł tańsze niz wszedzie indziej i tak sobie marzę, że ktoś wybiera się z Warszawy do Krakowa?
  9. allegro Misia nabrało rumieńców co mnie niezmiernie cieszy bo wiecie co, ja w sumie też mam do niego sentyment a poza tym to tak jak sobie gaworzyłam z mysza Emi ma zdjęcie obrazujące jak strasznie była chuda a Miś co? nie było takiej wielkiej tragedii i tylko przez to jest nim mniejsze zainteresowanie ile jest kurde takich Misiów czy Amigo gdzie nie ma tragedii i jest jedna wielka du**pa z zainteresowaniem czy deklaracjami i jeszcze coś wam napisze ze ni cholery nieidentyfikuję nicków kupujących na allegro z nickami z dogomanii - a z dogo jest pewnie ze 3/4 kupujących dlatego pozowlę sobie tutaj z bukiecikiem wyskoczyć do wszystkich tych którzy kupują u "slepego_szczescia" pomimo, ze to to szczescie kompletnie ich nie identyfikuje ;) [CENTER]kwiatki dla Was :Rose::Rose::Rose::Rose:[/CENTER] edit: już można głosowac w konkursie fotograficznym - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192150-Bazarek-fotograficzny-)-II-Edycja-do-20.09-ZAPRASZAM-NA-BEZPŁATNE-GŁOSOWANIE!!!!/page12"]konkurs[/URL] udział w konkursie bierze m.in Brunek myszy i mój Michaś :)
  10. [quote name='Tora&Faro']Chyba Cię nie ubiegłam:evil_lol: no chyba że jeszcze nie wrzuciłaś;) Edit. a jednak ubiegłam :evil_lol: już tam umieściłam info o allegro:)[/QUOTE] dzieki ;) ja jakoś weny nie mialam do tego chyba trzeba jeszcze tam linki do watków podac jeszcze tylko kilka dni żle nie idzie ale caly czas mysle, coby zrobić zeby szło lepiej ???
  11. [quote name='mysza 1']Ale dodałaś tam? Ja nie wpisuję się tam, bo wątek założyła Viris, która chciała mnie zbanować.[/QUOTE] łoj nie bo zapomnialam o tym wątku do dzisiaj ale jak trzeba to dorzuce chyba ze mnie Tora ubiegnie ? :cool3:
  12. [quote name='mysza 1']Nie, nie wiedziałam, że jest taki wątek nawet.[/QUOTE] człowiek uczy się przez całe dogo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/126597-Masz-piątaka-Kup-CEGIEŁKĘ!-Wątek-zbiorczy-z-linkami."]wątek cegiełkowy[/URL]
  13. reklamowal ktoś Emi i Misia allegro na wątku cegiełkowym?
  14. [quote name='mysza 1']Nie było tak źle ;) Boże, czeka mnie sprawdzanie przelewów, ja ja tego nienawidzę :evil_lol:[/QUOTE] moze chcesz wyciąg z mojego konta tam za niedługo będą dwa allegra do rozliczenia ? btw po wysłaniu maila z linkami, dostalam inf żeby jednej z osób często kupujących cegiełki od "slepego_szczescia" przypomniec sie w październiku bo cche wesprzec i Emi i Misia, tylko teraz funduszy brak tylko się zastanawiam czy podawac od razu Twoje konto czy pośredniczyc ze swoim (bo na allegro jest moje)?
  15. [quote name='mala_czarna']Tak sobie patrzę na Rekinka, i patrzę i patrzę.... I wiecie co? Konkurencja rośnie dla Brunusia Myszy :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] chyba w szerz ;)
  16. [quote name='mala_czarna']Wy sobie jaja ze mnie robicie.Nie gadam z wami :mad::mad:[/QUOTE] ojtam ojtam od razu jaja tak sobie gaworzymy ;)
  17. [quote name='mala_czarna']Gusia, a co Rekin vel Rambo ma na sobie?? To szelki są? Obroża? Ja już ślepnę chyba ;)[/QUOTE] kołnierz ortopedyczny ;) od tego jojo mu się pewnie tak zrobilo :evil_lol:
  18. juz wiem od Szarotki mamy - 30 zł i od tuli - 50 zł dziekuję wam dziewczyny prześlicznie :) u Izy bez zmian pogoda zmienna, zwierzaki łapia ostatnie promienie słońca :)
  19. do konta kundelków dopisuje 42 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191327-Rozliczamy**Markowe-ciuchy-dla-Panów**-dla-2-Fundacji-i-Amigo-do-02.09"]ubraniowego [/URL] :) dostalam tez wpłatę od Szarotki i tuli w domu sprawdze dokladnie i wpisze na początku Dziękuję :)
  20. [quote name='gusia0106']Za Wyszkowem ;)[/QUOTE] z której strony za? ;) i czy są tam grzyby?
  21. [quote name='mysza 1']Wiśnia w ogóle strasznie fajna :loveu: Kurde, cegiełki nam się zatrzymały, jeszcze tylko 3 dni :([/QUOTE] wysłałam w końcu w weekend podziękowanie do darczyńców Emi z poprzedniego allegro i dzisiaj rano do tych co chcieli pomóc Misiowi jak miał miec operację więc może coś się ruszy jeszcze z cegłówkami
  22. gusia a w którym lesie byliście? ja szukam lasu z grzybami koło warszawy uwiebiam zbierać grzyby :) jeść juz mniej :evil_lol:
  23. [quote name='Tora&Faro']A co u Kajaczka taka cisza?[/QUOTE] teraz tam rzadzi rekin rambo ;)
  24. [quote name='monika083']ja sama tez chetnie czekam na koniec aukcji ,bo faktycznie szukam tu okazji ,wole tu niz na allegro, jesli mam wiecej kasy to czesto zaokraglam wplate ,a pomagac finansowo tez mozna przeciez ,deklarujac na hotel czy w ogole wplacajac na psa -nie tyllko kupujac na bazarach. Ja mam pytanie ,dotyczace wlasnie tej ostatniej minuty licytacji ,jesli np ,bazarek trwa do 23.00 ,to czy przebicie o godzinie 23.00 jest wazne ? bo moim zdaniem 23.00 konczy licytacje i ostatni wazny glos powinien byc o 22.59 ..????[/QUOTE] też jestem tego zdania ostatni post o 22:59 i koniec bazarek trwa do 23 czyli o 23 juz nie trwa bo własnie się zakończył co do licytacji w ostatniej minucie to szczerze powiem,, ze czasami jak na cos poluje ale to musi byc coś na czym mi naprawde zależy to tez myslę o tej ostatniej minucie ale mam wyrzuty sumienia i jednak licytuje chwilę wczesniej przynajmniej 10 min żeby jednak inni mieli szanse ale to moje zdanie i moje wyrzuty sumienia :evil_lol:
  25. sie ci wetne bo zdaje się ze mniej więcej w tym miescu powinno byc rozliczenie ;) najwyzej późnij się sama wytne ale musialam cs napisac, zeby nie przegapic jak tych poprzednich szczeniaków ;) swoja droga - zajebiscie stojące uszy ma Ekler ;)
×
×
  • Create New...