-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
allegro Emi się jeszcze ruszyło pod koniec :) dziewczyny powiedzcie mi czy wy je jakoś szczególnie reklamowałyscie? bo kwoty powyzej 400 zł uzbierane na allegro cegiełkowym takim normalnym, nei mówie o jakis szeroko zakrojonych akcjach np wykupu konia czy coś podobnego to ponad 400 zł z normalnej aukcji to jest bardzo duzo pieniazków
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja i Aza']Tak, wyslalam co mialam, ale jeszcze nie ma ogloszen, pytalam wczoraj jak dlugo to zajmie, ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi. Zdaje sie, ze bylo pare osob przede mna w kolejce. Te ogloszenia napewno beda tylko nie wiem kiedy, bo to zupelnie ode mnie nie zalezy.[/QUOTE] aha, dziękuję , ze trzymasz rękę na pulsie fajnie by było jakby chłopak miał dom :) -
włąsnie bede dzisiaj sie z iza zdzwaniac i jej to wcale niedelikatnei sugerowac wiecie ja sie nie chce mieszać w Izy kontakty z hotelikami i o tyle o ile wiem, ze ten od szczeniaka jest taki sredni w kontaktach tak ten od suń wiem, ze nie jest dogomaniacki ale nt. kontaktów nic złego nie słyszałam pomęczę dzisiaj Izę! ale bez zgody Izy sama nigdzie nie bedę wydzwanic bo wiem, ze ja bym sie strasznie wkurzała gdyby ktos mi się tak wtracał no nie lubię i już wiec ja się skupię na molestowaniu Izy ;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Spoko, w razie czego będziemy kombinować ;)[/QUOTE] najwyzej wysle swoje zdjecie z przeprosinami :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ktos miał wykupionu pakiet ogłoszeń miały byc dla Freda to jeszcze aktualne? Kaja i Aza to ty miałaś wykupiony na bazarku pakiet? btw ja tez się pisze na takie zarobki za taka prace ;) -
nie mam, on ajest w tym hoteliku co Diuna i Diuna tez ma tylko kilka fotek muszę Izę bardziec przycisnąc kurcze bez ogłoszeń nie pojda do domu a ogłoszeń bez zdjęc nie porobi się fajnych i tak w kołko
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Estrella chyba ;) Ja nie umiem...[/QUOTE] to juz "winna" mamy teraz popisze jakies bzdety w nadziei ze się pojawi na watku i nas zaskoczy znów cegiełkami ;) Estrella ?????? mysza ja tez nie umiem ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kto na ochotnika zrobi zatem dyplom cegiełke? Misio Wisienka miał juz poprzednio śliczną cegielkę, przyznac się która ją popełniła? -
[quote name='Szarotka']To naprawde straszna sytuacja. Napiesz w tytule ile jest dlugu......... Ja juz naprawde jestem taka obstawiona. Jedyne co moge zrobic przez weekend to watek rozsylac i jeczec.:placz::placz::placz::shake::shake::shake::-(:-( Moze taki tytul: Biafra i 4 kundelki blagaja o wpsarcie, dlug 2000 zl. Totalna klapa!!! Lub cos w tym rodzaju.[/QUOTE] dokładnie taki tytuł dam ja jakoś mało twórcza jestem w wymyślaniu tytułu sprawę kundelkow pogarsza fakt, ze mamy o nich mało inf bo sa porozrzucane po hotelach kurcze myślimy nad allegro cegiełkowym dla suni mopa ale teraz to zaczynam się zastanawiac czy nie zrobic allegro cegielkowego po prostu dla kundelków u Biafry
-
[quote name='Ellig']Oby jeszcze raz go zobaczyl, [B]ronja[/B] i jej Maz to bardzo odpowiedzialne osoby...[/QUOTE] zwłaszcza ze kreca sie na spacerach z psami po lesie wiec nawet jakby Fuks był przeganiany przez ludzi (a ludzie są rózni) to jest szansa, że wypatrza go w jakims pobliskim lesie niezmiennie trzymam kciuki za Skrzacika Fuksa Magłosia prosze daj znac czy jest jakikolwiek odzew z ogłoszeń? czy umieściłas jeszcze gdzieś ogłoszenie o zaginięciu Skrzata?
-
operacja suni w typie juz teraz sznaucera kosztowala 120 zł do tego dochodzi 45 zł (15 żł za dobę pobytu w szpitaliku) nie jest dobrze dług rośnie potrzeb nie ubywa :shake: pomocy :modla::modla::modla: może ktoś wesprzec bazarkiem? jednorazową wpłatą dobrym słowem? edit: dług urósł do prawie 2 tys :placz:
-
[quote name='mysza 1']Odpowiem, bo wiem ;) Mój numer też podany, nie miałyśmy żadnego telefonu na razie. Pomarańczowy - [B]nie knujemy[/B], na razie Gusia trzyma rezerwację, Rekin zawsze może wrócić ;)[/QUOTE] tja, ja juz was znam nie knujemy nei knujemy ino mysza na przejazdzkę przez las jedzie ;) całkiem fajnie nietoperek wyszedł na zdjeciach i opis fajny az dziwne ze cisza
-
[quote name='agada']Osoby, które tu są, to naprawdę ludzie o wielkich sercach dla zwierząt i chcą dobrze doradzić, mają tez ogromne doświadczenie. Dla nich postępowanie odpowiedzialne ze zwierzętami jest tak oczywiste jak to, ze trzeba oddychać. Tobie zabrakło nie wiem, czy doświadczenia, czy rozsądku, normalnego trzeźwego przewidywania, więc nie wiń tych, którzy Cię krytykują.... Moze padają zbyt ostre słowa, ale naprawdę ludzie się tu dwoją i troją, poświęcają swój prywatny czas kosztem różnych innych rzeczy i spraw, rodziny, kupę kasy, by ratować te biedne zwierzęce istnienia, zmienić ich los... I gdy dzieje się cos takiego, przez głupią nieostrożność, nierozwagę, (bo czy tak samo postąpiłabyś z dzieckiem?), to zwyczajnie trafia ich szlak! Poczytaj trochę inne wątki dogo, zobaczysz, może zrozumiesz ile energii to wszystko kosztuje, ile zła jest na tym padole istnienia zwierzaków, ile głupoty i nieodpowiedzialności ludzkiej. A Tobie po prostu zaufały.... Więc wybacz te ostre słowa, które tu padają, walnij się w pierś i do roboty, w tej chwili najważniejsze jest by psiak się odnalazł. Na pewno tez się potrafisz wściekać, gdy ktoś zawali ważną dla Ciebie sprawę, więc postaw się w odwrotnej sytuacji, tez byłabyś zła? Zobacz tez ile jest przychylnych osób, które czekają i życzą Wam dobrze, oferują pomoc, dobre słowo, to się liczy!!![/QUOTE] kilka razy zastanawialam sie jak to napisac ale agada bardzo dobrze to ujeła czytalam gosiu twoj post zanim go edytowalas jest taki wiersz B. Borzymowskiej "To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek" ludzie naprawę robią tutaj dla psiaków co tylko moga bo dla nich pies to czasem więcej niż człowiek jakby nie ptrzec Fuks uciekł przez wasze niedopatrzenie i nieuwagę wiem, ze słowa moga ranić ale tutaj przede wszystkim trzeba działac a nie urażac się bo ktos skrytykował
-
[quote name='Kora']Jestem podobnego zdania, to nie Allegro i nie okazja jak tam za mniej, irytuja mnie tez ten 1 zl wiecej, rozumiem piec. Ja licytuje bo moze mi sie przyda, lub bardzo chce miec na prezent. Ktos na jednym z bazarkow odpowiedzial mi ze jeden zloty to tez pieniadz zgadzam sie, ale wtedy widze ze komus zalezy na okazji nie na celu licytacji czyli pomocy psu.[/QUOTE] ja czesto przebijam po 1 zł i jak mam pieniazki to i tak zaokrąglam wpłate od razu się wypowiem, dlaczego może nei wszyscy zaokraglają wpłaty zauważyłam coś takiego ze czesc osob nie rozlicza sie z bazarku po wysłaniu fantów tzn po zakonczeniu licytacji pojawia się inf ile udało sie zebrac i koniec nie ma inf o tym ile pieniazków wpłyneło i ile poszło na wysyłke czasami zle oszacujemy wysyłke czasmi ktoś zaokragli to co się dzieje z tymi pieniązkami? skoro ich nie ma rozliczonych na watku? i jeszcze nie ma inf ze uzbirana kwota z bazarku to np 46 zł ale wpłacono 50 zł to ok, rozumiem ktos zaokraglił sam z siebie lub np zostało kilka zł z nadpłat po wysyłce i w sumei sie nei dziwię, ze ludzie nie zaokraglają wpłat skoro czaesc osob prowadzacych bazarki sie z tego nie rozlicza
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ale fajnie, sprzedało się 80 cegiełek :loveu::multi: ciekawe czy wszyscy wpłacą.[/QUOTE] mam nadzieję, ze przyjda wszystkei pieniązki naprawde sporadycznie ktoś nie wpłaca sprzedało sie 103 cegiełki ale się ciesze :multi::multi::multi: -
[quote name='akucha']Dziękuję Ci Ronju. Nie mam pojęcia, czy on reaguje na nowe imię - Fuks. Pies u p. Heleny był niewiele ponad miesiąc, o jego przeszłości nic nie wiemy. Siedział sam w pokoju ze wzgledów bezpieczeństwa, nie nadano mu nowego imienia. To nie jest dziki pies, on zna ludzi, łasi się do nich, raczej ufny. Myslę, że nie ukrywa się w lesie. Moim zdaniem będzie trzymał się skupisk ludzi. [B]Pocieszam się tylko, że ktoś go przygarnął, bo to taki śliczny maluch...[/B][/QUOTE] ale o tym dowiemy się jak będzie odzwe z ogłoszeń a te Gosia musi rozwiesić Gosia jak idzie z ogłoszeniami? rozwiesiliście jakieś?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
u Biafry nowy nabytek - kociak z działek z urazem miednicy (chyba) coś ma z tylnimi łapkami miał być zabrany do kliniki ale nie mam jak na razie zadnych zdjęc czy nowych inf. tradycyjnie jak cos będe wiedzieć -
[quote name='Malagosiar']Plakaty oczywiście rozwiesimy. Rozmawiała już teściowa z właścicielami pobliskich sklepów.[/QUOTE] gosia prawda jest taka, ze jak wy nie zadzialacie max na miejscu my niewiele pomozemy na odległość no i niestety czas dziala na niekorzyść :( jesli sama ne mozesz moze znajomi mogą pomóc w oplakatowaniu newralgicznych pkt u was w miejscowosci bo rozumiem iż cały czas zalezy wam na Skrzacie i chcecie zeby został z wami jak wróci? czy jego ucieczka go dyskwalifikuje do dalszego mieszkania z Wami?
-
gosia dacie rade rozwiesic plakaty? kurcze nie mozna siedziec i nic nie robic inf na forum to naprwde niewiele macie jakies słuzby u siebie typu policja czy straz jakas? trzeba do nich zadzwonic i dac inf o skrzacie szkoła - tam sie kreci duzo osob a dzieciaki sa bardzo spostrzegawcze trzeba wywiesić plakat przy szkole sklep kościół przystanek autobusowy te miejsca muszą być oplakatowane poza tym jest wiele stron o zaginionych psiakach tam tez trzeba powrzucac ogłoszenia bo moze ktoś go przygarnalale nie szuka na lokalnym forum tylko ogolenie w internecie szuka i koniecznei trzeba podawac ze jest w typi JRT (chyba ze sie mylę) wielkość umaszczenie zaraz poszukamwatku z linkami do stron z zaginionymi psiakami, chyba jest gdzies taki
-
[quote name='Malagosiar']Coś nie wychodzi mi poprawienie linka: [URL]http://www.zaborow**********/co-waznego-w-zaborowie,2/12-wrzesnia-zaginal-maly-wesoly-kundelek,896.html#17390[/URL][/QUOTE] to dogo blokuje konkurencyjne fora ;) ja wogole nie moglam waszego fora wyguglac i zglupialam Gosia zróbcie ogłoszenia koniecznie i powiescie w klespi eno gdziekolwiek gdzie sa ludzie przy kosciele wiem, ze jestes chora ale może faktycznie tesciowa mogłaby pomóc
-
wiecie ze zdjęcie kaskaderki zostało zgłoszone do konkursu foto? przez Lika1771 nagroda w konkursie idzie na psiaka wskazanego przez osobe która zgłosiła zdjęcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192150-Bazarek-fotograficzny-)-II-Edycja-do-20.09-ZAPRASZAM-NA-BEZPŁATNE-GŁOSOWANIE!!!!/page12"]zdjecia konkursowe str 12 i 13 - wejdz - zagłosuj [/URL] głosowanie jest bezpłatne im więcej osób zagłosuje tym bedzie ciekawiej :)