-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
3 x replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania i Kajber']Trzebaby ruszyć z akcja dla Kornela, bo w schronie to on rzeczywiście "niereformowalny" jest....:-). Choć usłyszałam ostatnio opinię, ze zdaje sie być spokojny i zadowolony z życia przy tej swojej budce na łańcuchu na końcu parkingu , a przynajmniej ma poczucie bezpieczeństwa.....[/QUOTE] cudny jest ja wiem, ze ja juz kilak razy pytalam ale macie dla niego jakiś hotel na oku? -
[quote name='Yorija']jadę w sobotę przed południem z Krakowa do Rawicza przejeżdżam przez Katowice do Poznania mogę ją z Rawicza podrzucić jutro z rana wyjeżdżam do Krakowa więc nie będzie mnie w necie - mój tel ma elinka[/QUOTE] to może mozesz sunie zabrac z krakowa? czy to jakoś koliduje i dopiero od Katowic mozesz miec dodatkowego pasażera?
-
[quote name='elinka']3x, uciekam do pracy. W sprawie transportu odezwała się do mnie dzisiaj Yorija. Być może dowiezie psa do Poznania i mogłaby Mopkę kilka dni, aż znajdziemy dalej transport, przetrzymać u siebie. Na [I]miau[/I] muszę sprawdzić czy to nie miał być właśnie ten transport z Katowic? Wysłałam tam PW do kilu osób i już mi się wszystko pomieszało. Dałam jej link tutaj. Może się pojawi? Do sprawy wrócę wieczorem.[/QUOTE] ok, dziękuję :) ja to chyba tak nie potrafię ja to bym chciala zeby transport był jeden od Biafry do Ciebie ale wiem, ze tak się nie da dlatego tym bardziej dziękuję ze zajmujesz się organizacją transportu :)
-
[quote name='elinka']nie dam rady[/QUOTE] czyli transport musi być bezpośredni do Inowrocławia może faktycznie skupmy sie na transporcie z katowic? wiesz może dokładnei kiedy trzeby było sunię dowiezc do Katowic?
-
[quote name='elinka']ale na jaką autostradę, dokąd bo tu w okolicach Inowrocławia żadnej nie ma?[/QUOTE] autostrada stryków - nowy tomyśl np do konina
-
nie, sunia nie pojechała nie rozmawialam z Iza po 15 ale widzi mi się, że nie było transportu spod Krakowa na dworzec (Iza akurat nie mogła) ja bym się trzymała transportu z Katowicami tylko trzebaby było kilka dni wczesniej wiedziec dokładnie kiedy, żeby Iza mogła sunię dowiezc jaki taki prostszy mi się ten transport wydaje przeprazam ale boję się, ze w transporcie łaczonym ten psiak komuś zostanie po drodze na dłużej niż było mówione nie wiem, może dlatego że pierwszy raz w ten sposób uczestnicze w transporcie Keirzontko pisała, że jeszcze w niedzielę bądź pon. jej kleżanka jedzie do Warszawy z Krakowa (w pon z transportem po Warszawie nie byłoby problemu, tzn po południu tak od 17 stej) tylko jak ew z Warszawy do Inowrocławia wtedy? i czy DT warszawskie byłoby aktualne? (nie pisałam do DT ze sunie nie przyjedzie, w pracy zwyczajnie zapomnialam :oops:va do komputera usialam dopiero teraz) elinko jeszcze raz dopytam czy masz ew możliwość dojechania po sunię na autostradę? znam os któe co jakis czas jezdza na poznań - na weekend (średnio co 2-3 tyg) ale spawdzałam, że robią trasę pod zachdnia granice ok 7-8 godz jak dołożyć do tego Inowrocław to wychodzi prawie 10 godz. a jezdza po pracy w piatek wiec nie będą porywac sie na 10cio godzinna jazdę po nocy stąd moja pytanie o dojazd do autostrady [B]dostaliśmy 200 zł hesi[/B] :loveu::loveu::loveu: dziękujemy :)
-
[quote name='Agnieszka P']Rozliczyłam sie tak jak potrafiłam, pierwszy raz robiłam takie rozliczenia, nigdy nie uzyczałam konta , spisywalam za pierszym razem pobieznie ,potem za drugim wkleiłam to co wg mnie było na Marsa. Zrobiłam jak potrafiłam dlatego poprosiłam zeby ktos kto sie na tym zna ( a zwłaszcza osoby co nazywały mnie publicznie oszutka , mowiły o machinacjach finansowych)usiadał ze mna i przeliczył i sprawdził wszystko.[/QUOTE] a możesz podesłac wyciągi na maila? ja mogę w nie zerknąc ale naprawdę nei dysponuje na tyle czasem żeby móc sie spotkac na miescie jakbys chciała to moj mail: [email][email protected][/email]
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
3 x replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Napisz może do DaSilva.[/QUOTE] napisalam ale ona ostatnio ponad tydzien temu sie logowała Iza szuka wsród znajomych na miejscu moze się uda -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
3 x replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Gosiu, obawiam się, że będzie strasznie ciężko kogoś znaleźć, wszyscy w pracy:shake:. Jeżeli pozwolisz, to wrzucę Twój post na wątek krakowski, może tam się ktoś znajdzie.Odległość Głogoczów ( okolice Myślenic) i dworzec PKP, to niestety dość duża odległość, a czasu mało. Ale spróbować trzeba;).[/QUOTE] no własnie mało czasu a Iza dzisiaj nie może bo gdzies jezdzi i nie zdązy wrócić ale moze akurat ktos się znajdzie dziękuję Irenka :) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania W']A dacie się nam wyciągnąć na jakis spacerek w październiku? ;) Łoza może nie jest ogarzą pięknością ale za to ile ma energii :) [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1430/jan14.jpg[/IMG][/QUOTE] ale ma stojące uszy ;) -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
3 x replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wy jesteście z krakowa a ja po prosbie przyszłam sunia od Biafry może pojechac dzisiaj na dt tylko nie ma transportu po krakowie sunię trzebaby było przewiezc z Głogoczowa (jeśli nie pomyliłam nazwy) na dworzec pkp w krakowie na godz 15 - [B]DZISIAJ[/B] znacie może kogoś kto mógłby się tego podjąc? może ktoś z was dysponuje czasem i autem i mógłby? jeśli znacie kogos prosze skontaktujcie się z Iza: 692 334 433 -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
a jaki ma inteligenty wyraz pyska : [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6885/img3569v.jpg[/IMG] -
[quote name='elinka']Jest DT dla Mopki w Warszawie. Sunię przez te kilka dni zgodziła się przetrzymać tanitka. 3x, masz PW.[/QUOTE] zaraz pisze do dziewczyn sms
-
[quote name='Szarotka']To jest ten piesek co go mam oglaszac ?? Moze mu damy jakies imie ?? I to sie jego tyczy - "mozna ruszac z ogłoszeniami potwierdzone tez ze jest super przyjacielki, ciagle przy człowieku by chciał byc łasi się i nastawia do głasków i że młodziutki max 2 lata " Sorry, ze sie pytam, ale jestem na tylu watkach i zaczyna mi sie mieszac. Prosze o potwierdzenie i jutro go wsawie na watek z ogloszeniami, jezeli to napewno On :):)[/QUOTE] tak to on na str 16 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-2-tys-długu-pięć-znalezionych-kundelków-w-hotelu.-Błagamy-o-wsparcie-finansowe-(/page16"] maly czarny klik [/URL] są zdjęcia i tekst do ogłoszeń
-
o której Keirzontko planuje być w warszawie? zeby szukac DT trzeba wiedziec o której trzeby odebrac psiaka i skąd i czy ew możesz potem po psiaka wyjechac do autostrady?
-
[quote name='elinka']Na transportowym z miau otrzymałam dzisiaj odpowiedź od [URL="http://forum.miau.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21432"]Keirzontko[/URL], że jutro jedzie pociągiem z Krakowa do W-wy i może zabrać ze sobą Mopkę. Z Warszawy do Inowrocławia byłoby kilka opcji, jednak dopiero pod koniec tygodnia. Co do tego czasu zrobić z sunią? Czy znacie kogoś, kto by zgodził się przez te kilka dni potrzymać u siebie Mopkę w Warszawie? I to na już?[/QUOTE] te opcje z Warszawy do Inowrocławia to na ile % pewne? bo nie można komuś wcisnąc psa z inf " pod koniec tyg ktoś go odbierze" a ten transport Katowice Inowrocław na poczatku pażdziernika to jaki jest ? auto czy pociag? bo szczerze poweim, ze o tym poczatku pazdziernika z Iza rozmawialam dałoby to ew kilka dni na znalezienie jeszcze domku w okolicy Krakowa ale jak sie znajdzie DT to bede wydzwaniac Izę po nocy albo z rana za dnia (kurde nie mam inf od Izy jak z na dzisiaj gadałam była w warsztacie z autem)
-
tekst do ogłoszeń dla mopki: (tula pozwolilam sobie delikatnie zmodyfikowac Twoj tekst - dziękuję ze taki stworzyłas :)) sunia oprócz ogłoszeń tuli bedzie miala pakiet 35 ogłoszeń z bazarku, który znalazła Szarotka Szarotka Tobie do zgłoszenia został mały czarny ja z anią zgłosze jeszcze albo szczeniaka albo tą czekoladowo rudą sunie co jest u Izy takst długi: Viva to młoda, urocza sunia. Jeszcze niedawno była niesamowicie skołtunionym kłębuszkiem nieszczęścia. Weszła na nieznaną sobie posesję w poszukiwaniu pomocy, wystraszona, głodna i chora. Z pomocą przybyła wolontariuszka wezwana przez właścicieli posesji, wyciągnęła małą z gęstwiny krzaków. Sunia od razu pojechała do weterynarza: diagnoza – ropomacicze. Na szczęście pomoc przyszła na czas. Obecnie Viva to zdrowa, bardzo serdeczna i pogodna sunia. Łagodna do ludzi, bardzo lubi dzieci. Bez problemu dogaduje się z innymi zwierzakiami. Viva jest młodziutka ma ok. 1,5 roku (max 2 lata). Jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Jest małą sunią, nie sięga nawet do kolan. Sunia bardzo lubi dzieci. Umie chodzić na smyczy. Obrze znosi jazdę samochodem. Aktualnie jest pod opieką Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą i przebywa w hoteliku, gdzie z utęsknieniem czeka na swojego człowieka. Kontakt w sprawie adopcji: Tel: 692-334-433 lub: [email][email protected][/email] wersja krótka: Viva to młoda, urocza sunia. Jest bardzo serdeczna i pogodna. Łagodna do ludzi, bardzo lubi dzieci. Bez problemu dogaduje się z innymi zwierzakami. Viva jest młodziutka ma ok. 1,5 roku (max 2 lata). Jest zdrowa, wysterylizowana i odrobaczona. Posiada bieżące szczepienia. Jest małą sunią, nie sięga nawet do kolan. Sunia bardzo lubi dzieci. Umie chodzić na smyczy. Obrze znosi jazdę samochodem. Aktualnie jest pod opieką Fundacji Zwierzę nie jest rzeczą i przebywa w hoteliku i z utęsknieniem czeka na swojego człowieka. Kontakt w sprawie adopcji: Tel: 692-334-433 lub: [email][email protected][/email]
-
[quote name='elinka']3x, niezależnie od decyzji tej osoby, proszę, pamiętaj jednak o moich pytaniach, jakie miałam do Biafry odnośnie tej suni. jeszcze nie wiadomo jak losy Mopki się potoczą, a na początku października będzie może transport z Katowic do Inowrocławia. Viledę trzeba by tylko dowieźć do Katowic.[/QUOTE] dzwoniłam do Izy mam mi dzisiaj odpisac dokładnei na twoje pytania zeby nie było ze coś przeinaczyłam albo zle zapamietalam przez tel pani zainteresowana mopka nie odezwała sie :( jest jeszcze jedna pani zainteresowana ale rozwaza równiez adopcę psiej bidy ze schroniska kurcze zawsze mam nadzieję, ze to juz ze to teraz ze to ci własciwi odpowiedzialni ludzie ze psiakowi sie uda za pierwszym razem i guzik po raz kolejny to samo jak Iza nie odpisze to będę ją dręczyć i męczyć zeby odpisala bo jak widać drogo do DT dla mopki aktualna co do dowiezienia do katowic to raczej nei powinno byc problemu tzn transport własny Biary najprawdopodobniej by wchodził w rachubę
-
[quote name='Pianka']ja to najpierw wysyłam pw z upomnieniem (bez punktów karnych) a potem jak kogoś to nie rusza to wyciągamy inne konsekwencje. a co do info o dotarciu przesyłek, jak nikt nie zgłasza w odpowiednim wątku, ze coś jest nie tak, to ja uznaje, że przesyłki dotarły, tym bardziej jeśli bazarek jest starszy niż 3 miesiące. To w interesie kupującego jest poinformowanie jeśli coś nie dotarło. przez te 2 dni, usunałam jakieś 15 stron bazarków rozliczonych, ale to nie wiele na ponad 350 stron[/QUOTE] kurcze macie trochę roboty to fakt co nijak nei zmienia faktu (moim skromnym zdaniem) ze jak ktos chce w takie a nei inny sposob zbierac pieniażki to powienien się z nich rozliczyć
-
[quote name='gameta']No, ale to dwie różne sprawy. Do bazarkowych spraw należy informacja na wątku o przelanu kwoty. Ale już rozliczenie z niej, wpisanie w pierwszy post wątku psa, nie jest sprawą bazarową a rozliczeniową wątku. Standardem są nierozliczane wątki na dogo. I co? I nic, są sobie... :-/[/QUOTE] no o to mi chodziło, zeby było ujęte w zestawieniu a jak takowego nie ma (co tez mnie mierzi ) to żeby było przynajmniej potwierdzone na watku bazarkowym przez osobe która dostaje pieniązki ja tak np prosze DOrothy, której czasami robie bazarki na Fundację a jej Fundacja jako Fundacja nie ma swojego watku
-
[quote name='Pianka']Rozliczone bazarki są całkowicie usuwane. rozliczone bazarki, to takie w których po wejściu w link celu jest rozliczenie tzn wpłaty, wydatki i saldo końcowe + wszystkie przesyłki dotarły do kupujacych Ja sprawdzając czy bazarek jest rozliczony wchodze w link podany jako cel, jeśli w watku celu w 1 poscie nie ma rozliczenia, to bazarek nie jest rozliczony i będzie sobie wisiał dalej w "zakończonych" aż w końcu osoba ktora robiła ten bazarek dostanie zakaz wystawiania kolejnych, skoro nie umie zadbać o rozliczenia poprzednich. Ja w tej chwili od 2 dni sprawdzam bazarki w zakończonych i to jest porażka, większość z was nie potrafi zadbać o rozliczenia. Wiele bazarków wisi od 2008 roku i czeka na rozliczenia Radziłbym zrobić te rozliczenia, bo kiedys może sie to skończyć całkowitym zamknieciem działu bazarek albo[B] banami dla co niektórych osób[/B]. jak ktoś ma coś rozliczone a nie usunięte, mozna pisac do mnie pw w linkami, ja sprawdze, bedzie ok to wywalam. to nie przejdzie, od niektórych do cieżko wymusić żeby wogóle dali date zakończenia w tytule, a co dopiero taki schemat. My sie nie bedziemy bawić w sprawdzanie czy ktos dobrze napisał schemat w tytule i tak bez tego mamy dużo pracy zakończone, zaraz będa w zakończonych, nie siedzimy ciagle na dogo, żeby moderować, jesteśmy takimi samymi userami jak wszyscy[/QUOTE] ja zdecydowanei byłabym za conajmniej upominaniem pkt karnymi za nierozliczanie bazarków tzn za to ze po zakończeniu bazarku nie ma o nim słowa w watku celu że nie ma na watku rozliczenia co innego to potwierdzenei o dotarciu przesyłek do kupujacych tego nie da sie wyegzekwowac ale jeśli ktos ma czas żeby zbierać pieniądze na bazarku i go pilnowac, hopac i podbijac to powinien też znalezc czas żeby rozliczyć sie z niego ;)
-
[quote name='elinka']3x, no w sumie zaglądając do allegro Majkiego najpierw pojawiają się tam konie, więc chyba aż tak źle to nie trafiłaś z tą początkową lokalizacją [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Animals/Barnyard/Pony.jhtml"]:megagrin:[/URL] [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Animals/Barnyard/Pony.jhtml"] [/URL][/QUOTE] ano nie ;) taki jest szablon fundacyjny i nic nie będę mieszac tylko pilnowac kategorii teraz będę lepiej ;) kurde Biafra nic się nie odzywa nie wiem co z piesem czy ew domek umówił się z hotelikiem czy może już był i nic nie wyszło czy moze dopiero będzie a sunię kocha nad zycie ech późno juz spać lepiej pójdę
-
wypociłam allego małemu czarnemu pochwalę się wam jaki geniusz jestem ;) dogadana juz wczesniej z Iza na temat szablonu allegro użyłam takowego o nazwie Fundacja wymęczyłam się wypociłam udało się wrzucic teks i zdjęcia klinkęłam wyślij zagladam za chwilę na allegro no aukcja wyglada tak jak wczesniejsze fundacyjne więc wszystko ok dumna z siebie zauważam nawet, że jest t jedyna taka aukcja w całej kategorii bo ..... ..... .... .... .... znajduje się w [B]"Konie i kuce" [/B]:evil_lol: allegro małego czarnego już w prawidłowej lokalizacji na allegro: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1249061973"]Allegro Małego czarnego [/URL]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Biafra ma nowego konia Melisa jest 15 koniem w Niepołomicach (pozostałe 7 albo 8 - nie pamiętam, są w hotelach/pensjonatach) Melisa ma jeną nogę zgieta pod kątem prostym w stawie pęcionowtm (widac na zdjęciu) jest młoda ma dopiero 10 lat chyba założymy koniom osobny watek ;) Melisa jest przecudnej urody zobaczcie sami: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5706/mdsc03618.jpg[/IMG] i zapraszam do udziału w bazarku "Co łaska" tam nie trzeba płacic (ale można ;)) zapraszam :) -
[quote name='hesia']A jaki jest numer konta na psiaki Biafry?[/QUOTE] juz wysyłam pw pieniązki przechodzą przez moje konto (za zgodą i ku ogólnej radości Biafry) gdyż Iza od jakiegoś juz czasu (powodzi) ma problemy z dogo wiec ja wpisuję bieżace rozliczenia nic jeszcze nie wiem o suni mopie jak nie dziś to jutro zdzwonię się z Biafrą