Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='bric-a-brac']Jeśli jestem osobą wystawiającą bazarek, natomiast część fantów należy do innej osoby, z którą wspólnie zrobiłyśmy bazar, to czy ja jako wystawiająca mogę licytować fanty tej drugiej osoby we własnym bazarze? Obiektywnie pieniądze i tak idą na wskazany cel, więc wydawałoby się, że ok. No ale ktoś może pomyśleć, że podbijam ceny fantów... :roll: No i mam dylemat...[/QUOTE] moim zdaniem mozesz bez problemu, czasami wystawiacze licytują na swoim bazarku
  2. [quote name='mysza 1']Na razie tylko Wiśnię na tym szablonie wystawiłam, bo z czasem kiepsko, muszę pozostałe aukcje przerzucić a to nie takie proste dla mnie :evil_lol: Czy mogłabyś wysłać w miarę szybko, bo ja się pomyliłam i wystawiłam na 7 dni :-( nie mogłam zmienić jak już było wystawione :( Dzięki :)[/QUOTE] Miś zareklamowany :) [COLOR="#808080"]i koniki przy okazji tez :oops:[/COLOR]
  3. [quote name='mysza 1'] Czy mogłabyś wysłać w miarę szybko, bo ja się pomyliłam i wystawiłam na 7 dni :-( nie mogłam zmienić jak już było wystawione :( Dzięki :)[/QUOTE] aa dobrze ze mówisz, bo bym pewnie przespała przekonana ze na 14 jest wystawione jutro wysle przy okazji znów zareklamuję sobie sianko ;) bo coś nam staneło :shake:
  4. [quote name='MyrkurDagur'] Biafra prosiła o takie specjalne podkłady, przypominające trochę pieluchę, które mogłaby podkładać Aksonowi, żeby miał sucho. Znalazłam coś takiego w Internecie - różne rodzaje (ona wspominała mi o firmie Bella). To są podkłady poporodowe. Dziś wieczorem znów będziemy się kontaktować. w temacie tych podkładów to rozmawialam z Iza i doszłysmy do czegoś takiego tzn ona mówiła co to za podkłady ja guglałam w tym czasie i wyszło nam ze chodzi o to: 1. podkłady higieniczne 90x60 Seni soft - klik (tutaj jest cała rodzina tych produktów podkłady Seni - klik 2. Podkady do przewijania Bella Happy - klik to chyba nie są podkłady poporodowe? jak Iza odzyska net to napisze dokładnie o jakie podkłady chodzi
  5. widze, ze ostro działacie pod szyldem Vivy i dobrze :) i jest ujednolicony szablon aukcji - fajnie :) (że roześlę komu trzeba to nie musze juz chyba pisac ;))
  6. na stronie MPIPS 19stego pojawił sie kolejny komunikat ws. 1% link - klik
  7. [quote name='gusia0106']Ważyliśmy się. Szału nie ma, wygląda na to, że mamy stały spadek wagi o 0,2 kg tygodniowo. Stan z dzisiaj 23,8.[/QUOTE] ja tam bym nie narzekała gdbym miała stały spadek wagi ;) nawet 0,2 kg tygodniowo ;)
  8. ja mam prośbę, jak wpłacacie pieniązki piszcie ze to dla Aksona, będzie łatwiej Izie wyłapac wszystkie wpłaty dla niego a z tego co mówiła to bedzie troszkę trzeba zwłaszcza na te podkłady :(
  9. znaczy się rasowce nie nadają się na tło dla kundelków :evil_lol: dzięki za nochal to chyba najlepsza część ciała psiaka :loveu: wogóle to ten głodzony kajak jakiś taki zajebiaszczo wesoły na zdjęciach :) miny ma rewelacyjne do mendziocha jeszcze sie nie ustosunkowałam ;)
  10. [quote name='jola_li']Mysza, czym prędzej zgraj wszystko na płyty (niedawno padł mi dysk i gdyby nie to, że zdążyłam wszystko przegrać, to teraz bym miała dziewiczy komputer :-(). Łącznie z "kontaktami" i "ulubionymi". Oby to były tylko chwilowe grymasy, ale lepiej się zabezpieczyć.[/QUOTE] zgraj zgraj ja z 2-3 m-ce temu startowałam z nowego dziewiczego kompa bo własnie dysk mi padł (odzyskiwanie danych od 2 tys w górę)
  11. przy próbie wyciśnięcia moczu czy założenia cewnika warczy a ząbki podobno akurat ma w porządku ;) jakos tak ma pysk skonstruowany, ze się wymyka z kagańca Biafrze wczoraj padł net jak się jej uda dzisiaj wydostać od siebie i dokupic takie cos to będzie miała jak nie to dopiero w przyszłym tyg jak jej się uda wysdostac od siebie i dokupić takie coś edit. MyrkurDagur pisałyśmy w tym samym czasie dobrze ze udało się z tym cewnikiem
  12. o kużwa, ale skorupa ja jednak mam przyćmioną wyobraźnię niby słyszałam wczoraj że miał skorupę i że trzeba było ogolić ale sobie tego nie wyobrażałam tak jak na zdjęciach :shake:
  13. [quote name='Szarotka']To ile ich macie na stanie ??[/QUOTE] w spisie na początku brakuje tylko połamańca to byłby 10 dwa są w DT - ten z puszczy i Mav pozostała 8 w hotelu co do połamańca musze mieć ciut więcej inf od Izy żeby go wrzuić a przede wszystkim więcej czasu :oops:
  14. zrobiłam ogłoszenia Maverickowi i Diunie na cafeanimal i gumtree moze ktoś ich zauwazy ? plaujemy ciachnąć pekińczyka i jak najszybciej wydac go do domu, wyszło nam ze on jest najbardziej atrakcyjny i adopcyjny zarazem pozostałe oprócz Mava i Diunki to dzikusy albo chore :( kilka dni temu przybył kolejny jakiś połamacniec w typie ON'ka :shake: edit i na szerloku im zrobiłam edit 2: mają jesczze ogłoszenia na allegratka i na kupiepsa.pl i na [url]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl[/url]
  15. rozmawiałam z Izą, jest w drodze do domu, pewnie z godz będzie jeszcze jechać więc możliwe ze dzis już nic nie napisze bo jest zwyczajnie padnięta pies po badaniach wszelakich spi teraz w aucie - bardzo ładnie znosi jazdę samochodem ma straszne zmiany w kręgosłupie - prawie nie chodzi na tylnie łapy wszelkie pozostałe inf to Iza przekaże pewnie już jutro
  16. [quote name='sleepingbyday']a nie ma tam u biafry jakiejs leonbergerki lub a la? mam super dom, ręczę głową za niego.[/QUOTE] jest pokurczowaty pekińczyk, kilka prawie onków i kilka kundelków wielorasowych ;) chyba zeby Bacę pod leonbergera podciągnąc ale i tak Biafra go nie odda ;)
  17. [quote name='mysza 1']A Wiśnia to jest jeszcze w ogóle czy ukradziony? Wieści żadnych nie ma... Zdjęcie z jutrzejszą gazetą chyba poproszę ;) Ciekawe czy któryś psiak trafi do Metra jutro, znowu polowałam ;)[/QUOTE] znów w jakiejś konkretnej pozycji? ;)
  18. [quote name='gusia0106']Grzeczni byli wczoraj ;) Może dlatego, że im powiedziałam przed wyjściem, że do trzech razy sztuka i jak coś zmajstrują do obaj jadą na Paluch. Nie zmajstrowali. Dokonałam oględzin twardych dowodów i musiałam przepraszać Kajaka za niesłuszne podejrzenia. To Mendzioch zeżarł dywan. No ale co się dziwić jak głodzony.[/QUOTE] skoro ty przepraszałas Kajaka to teraz [B]mala_czarna[/B] powinna przeprosic Twojego TZ ;)
  19. [quote name='Szarotka']Ja znam jedna kaukazke i to bez przedniej lapy. Mam ja moj krakowski sasiad i ona tylko szczeka i to wszystko.[/QUOTE] ja znam kilka, Mojo, Baca, Granda, Fred itd ;) największe zdziwo strzeliliśmy z Gremlinem jak spaliśmy u Biafry pod namiotem a dzień pozniej się dowiedzieliśmy, że Baca to sobie luzem chodzi :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja przepraszam, że nie napisalam do wszystkich darczyńców pw, ze Fredzioch ma dom ale ja po prostu nie mam ostatnio czasu - za duzo pracy w pracy, pieniązki które będa od was spływać będa rozliczane na watku Dakoty i teraz już i Bacy bo jak dorzucę tutaj kolejne rozliczenia to już nikt włacznie ze mną się nie połapie ;) tutaj rozliczymy Freda do końca roku i zamkniemy rozliczenia (chyba ;)) dziekuje za pozostawienie deklaracji :)
  20. [quote name='mmd']Gusia, co dziś słychać? strach pytać, co zeżarły...[/QUOTE] widać gusię skoro nic nie pisze ;) albo ją jasna cholera wzieła i kij wie kiedy nam odda ;)
  21. [quote name='mmd']Misiu Wiśniowy, ciotka zrobiła Ci bazarek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/200560-Pr%C3%B3bki-zapach%C3%B3w-sweterki-tuniki-na-Kajtuna-i-Misia-do-2-lutego?p=16143088#post16143088[/url][/QUOTE] Miś korzysta ze sie Ares zgubił ;) no i kupa pewnie tez zrobiła swoje ;)
  22. ale wiadomo czy to bedzie juz stała wpłata ? czy takie widzimisię sponsora?
  23. [quote name='ostatniaszansa']3 x może połączyć Dakotę i Bacę w jeden wątek ? Przeca one już na dożywociu u Biafry. Co do deklaracji nic stałego nie mogę zaoferować,niestety, ale jak jakis grosz będzie -ja nie zapominam. Ewa[/QUOTE] własnie tak mysle, tylko że więcej dzieje sie tutaj ale jak rozliczenia Bacy od sierpnia są już u Dakoty i tam będą prowadzone ogólne kaukazie rozliczenia bo jak je przerzucimy tutaj to nikt się nei zorientuje o co chodzi juz nikt a nikt się nie połapie w rolzliczeniach a wogole w temacie rozliczeń to mamy zaległości - 2 mce, juz prawie trzy nadrobimy ale pewnie w lutym dopiero bo nawet jak dostanę od Izy to nie bede miala kiedy tego przeklepac :oops: przepraszam ale jedno wiemy be zszczegółowych rozliczeń - Fred pojechał do domu i zostawił spory spadek Dakocie i Bacy :)
×
×
  • Create New...