Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. zawsze coś umyka w rozmowach bieżacych bo wychodzą sprawy pilne i pilniejsze wiec te pilne stają sie wczorajszymi itd dla nas Mojo był milusi, zresztą widzieliście zdjęcia jak go półnagi Gremlin miział i jak się Mojo przymilał pamiętam tez jak nawiał, byłam wtedy na urlopie i jak na złosć pod przemyślem łapało wtedy ukraińską sieć i co chwilę zrywało połączenie napradę nikomu nei życzę przeżyć które Mojo dostarcza Izie co nijak nie zmienia faktu, że mam cholerny sentyment do tego wielkopsa i życzę mu jak najlepiej :)
  2. [quote name='Igam']Tak, można podejrzeć. Oprócz tygo na maila przychodzą chyba potwierdzenia kto kupił, gdzie kupujący może napisać komentarz (ja np. napisałam, że za dyplom dziękuję ;) ) i przychodzą potwierdzenia kto i ile wpłacił poprzez płacę z allegro dobrze ze się sprzedają :)
  3. przy płace z allegro jest możliwośc podglądu listy wpłacających już nie pamiętam gdzie dokładnie trzeba kliknąc ale nie jest to jakoś ukryte gdzieś w okolicach tego jak się klika "wypłac" można podejrzec wszystkie ostatnie wpłaty, nawet te, które już zostały wysłane na konto fundacji fajnie, ze się sprzedają cegiełki :)
  4. [quote name='Justyna Klimek']Kochani, muszę wreszcie zrobić porządne aktualne podsumowanie obiecanych i wykonanych sterylizacji, no i zorientować się, czy kasa już pusta, czy coś tam jeszcze jest. W środę rano wrzucę je tutaj i odpowiem dwóm zgłoszonym suczkom.[/QUOTE] bardzo dobra myśl, zeby tylko się nie okazało, że kasa już dawno się skończyła jeśli dobrze licze to ode mnie zostało ciachniętych 5 suń 3 ze stodoły i dwie zasiedziałe kundelki i zgłaszałyśmy matki (x 2) ale one jeszcze do podkarmienia są no i dzisiaj zgłosiłam Gubinkę nie wiem czy to moje podsumowanie coś pomoże, mam nadzieję, że tak :)
  5. [quote name='delfy2000']Będziecie robić sterylkę?[/QUOTE] tak zgłosiłyśmy ją do Fundacji Przyjaciół Czterech Łap - czekamy na odpowiedź wiemy, że suńka już rodziła ale po szczeniakach ani śladu :( a podobno kilka tyg temu przy niej ganiały wolę wierzyć, że ktoś je zabrał se stacji benzynowej ale znająć życie skończyły pod kołami :( ładna jest, mam nadzieję, ze szybko znajdzie domek (oczywiscie po ciachnięciu ;)) muszę poprosić Izę aby pojechała i porobiła jej ładne zdjęcia ;)
  6. [quote name='Andzike']Bardzo biedna :( Odebrana w stanie agonalnym razem z inną wychudzoną sunią z gospodarstwa gdzie stała na łańcuchu :([/QUOTE] biedactwo :( nigdy tego nie zrozumiem, jak można doprowadzić swojego psa do takiego stanu :( w sobotę na naszej drodze stanęła kolejna sunia - ok 2 lat dłuższy czas błąkała się przy stacji benzynowej CI ze stacji mówili ze dokarmiają ja Ci okoliczni zaś Ci okoliczni twierdzili że to pies ze stacji benzynowej suma sumarum - trafiła do nas mozemy ją ciachnąć? tutaj jest jej wątek (zbiorczy z innymi kundelkami) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-10-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-("]wakacyjne wyrzutki - mega dług - klik[/URL] a tutaj fotka Gubinki: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4171/gubisia11.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Andzike']Zgłaszam przyszłą tymczasowiczkę moich dziadków - wychudzoną jamniczkę Lilkę :( Lila musi trochę dojść do siebie, bo w obecnym stanie nie nadaje się do operacji, ale docelowo chcemy ją wysterylizować przed adopcją. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204397-LILKA-wychudzona-jamniczka-czeka-na-transport-z-Grudzi%C4%85dza-do-Warszawy-%28BDT%29-[/url]! [IMG]http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634360461801317806.JPG[/IMG][/QUOTE] jaka bieda :(
  8. mamy kolejnego wypłoszka tym raze o dziwo urodziwa malutka sunia :) znaleziona na stacji benzynowej w drodze do gubina dlatego nazywa się Gubinka ma ok 2 lat jest taka trochę jamnikowata być moze w ciąży :( ładna jest a to rzadkość u "naszych" kundelków :evil_lol: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4171/gubisia11.jpg[/IMG]
  9. zapraszam na bazarek z chałwami :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204466-CHAŁWY-ze-wschodu-duże-i-małe-dla-FZNJR-do-02.04.2011"]duze i małe chałwy ze wschodu :)[/URL]
  10. [quote name='gusia0106']No niestety, Rudolf za TM, albo gdziekolwiek idą żółwie po śmierci [/QUOTE] ech :( to komu Gremlin będzie teraz dawał kluczki od auta do gryzienia? ;(
  11. [quote name='gusia0106']Noooo Kajak z problemami gastrycznymi - w pokoju wysiedzieć się z nim nie da, wczoraj miał przymusową głodówkę. Aresik zupełnie bezproblemowy za to całkowicie bezdomny. TZ się przyznał, bo on obsługiwał ostatnio w porze karmienia, że dawał mu dwa razy więcej karmy niż powinien co może tłumaczyć zahamowanie procesu chudnięcia ;) Mirosława i Zygi drą się jak darli, Zygi dodatkowo się pierzy więc syf obok ich klatki większy niż normalnie. Zuzanna w formie, pochłonęła dzisiaj 5 sztuk szarańczy, 3 wielkie liście bazylii i leżała cały dzień w solarium. I to by było na tyle ;)[/QUOTE] aaaaaa a co z Rudolfem?
  12. [quote name='Natalisko']Czy sa oglaszane ?[/QUOTE] nie są, jeszcze nie są zdjecia mozesz podeszłac mi na maila ja wstawię: [email][email protected][/email]
  13. po pierwsze nikt psa nie usypia po drugie on już dostał szansę i moim zdaniem ma dobre warunki ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie jeśli ktoś chce żeby pies był w domowych warunkach nic nie stoi na przeszkodzie żeby ktoś mu takowe zapewnił Biafra stworzyła mu takie warunki jakie mogła ale jeśli ktoś może mu stworzyć inne, nie będziemy z tego powody robić problemu po trzecie inf o uśpieniu psa pojawiła się po konsultacjach z lekarzami a nie po tym, że Biafra poobserwowała psa, i stwierdziła "na oko" że go boli i dlatego trzeba go uśpić chyba gdzieś umknęło, że informacja o ew uśpieniu pojawiła się po konsultacji z kilkoma lekarzami (nikt nie opierał się na opinii tylko i wyłącznie jednego lekarza - z prostego powodu - chodzi o życie żywej istoty) z tego co zrozumiałam, dzięki KWL'owi zdjęcia będą jeszcze konsultowane z innymi lekarzami zobaczymy co powie jeszcze inny lekarz moim zdaniem jeśli kolejna opinia będzie potwierdzeniem wcześniejszych, należy rozważyć eutanazję nam jest łatwo oceniać zza monitora klawiatura wszystko przyjmie podsumowując: nikt psa nie uśpi dopóki będą inne wyjścia jeśli ktoś chce zabrać Nobilesa w domowe warunki, bardzo prosimy o inf Natalisko nie chcesz np którejś z mamusiek do kompletu? ;)
  14. [quote name='gusia0106']Ja to nie mogę ;) Jagiel mi zakazał ;)[/QUOTE] Gusia ale to nie o Ciebie chodzi tylko o Kajka :evil_lol:
  15. aaa zapomniałam jeszcze napisac, że Pan się dołożył w tzn "naturze" do sterylizacji suni tzn Iza otrzymała wytłacznakę wiejskich jaj :evil_lol:
  16. [quote name='mysza 1']Chyba bym oszalała ztakimi maluchami z motorkami w pupie po tatusiu ;) poza tym nie mam kandydatki na matkę ;) Spoko, ciachnie się.[/QUOTE] sam się nie ciachnie ;) migasz się jak aga od kajaka coś knujecie jak nic ;)
  17. nic sie nie stanie jak pojda dwa przelewy tylko sama widzisz ilejest niewielkich wpłat i jaką sumę dają na koniec , co niezmiernie cieszy :) z nastepnym przelewem odczekaj kilka dni po zakończeniu aukcji, zeby wszyscy zdązyli wpłacić bo niektórzy robia to w jakiś czas po zakupie magda, myślę, że śmiało możesz z tych pieniązków odliczać koszty wystawienia i porowizję dokładne wyliczenia są tez jakoś w profilu allegro, jak się wpisze nr aukcji to pokazuje wszystkie koszty z nia związane to czasem są spore koszty i dobrze bo to znaczy ze cegiełki zeszły :) place z allegro to fajna sprawa :)
  18. bardzo prosze o wsparcie kundelków z megadługiem :( [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1494937455"]Małe kundelki wielki dług :([/URL]
  19. no własnie "Płacę z allegro" zbiera pieniązki i dopiero jak się kliknie "wypłać" to pieniążki zostają przelane na wskazane wczesniej konto najlepiej to robic jak się aukcja zakończy i jak wpłyną już wszystkie pieniązki :)
  20. cudny jest :) ile on ma na wysokośc?
  21. biedak straszny :( a czy weci rozważali jego uspienie czy ma sobie tak prawie wegetować aż umrze sam z siebie? może uśpienie byłoby najlepszym wyjściem, skoro go to boli i nic nie da się z tym zrobić a tylko naszą fanaberią jest utrzymywanie go przy życiu
  22. [quote name='delfy2000']Czyli działa ta metoda - to może ja zapytam o Diunę trzy razy: Czy ktoś już pytał o Diunę? Czy Diuna przypadła komuś do gustu? Kto pokocha Diunę na dobre i złe?[/QUOTE] wy chyba nie wiecie jak mnie to stresuje takie pytania bo niestety musze odpisywać, ze Diuna dalej siedzi w hotelu ale kiedys się nie będę stresowac i napiszę, ze ma dom tylko kiedy to będzię? pytajcie , najwyzej schowam się ze stresu i nie będę odpisywąć ;) nie wiem czy wiecie ale dzieki pomocy Fundacji Przyjaciele Czterech Łap zostały wysterylizowane nasze suńki: [B]Mała Uszata[/B] i [B]Wilczasta [/B]
  23. [quote name='Justyna Klimek']"Tak" na wszystko: 1. Faktury doszły i wysłałam dziś kasę 2. Sterylizujcie tę sunię, jeśli się uda[/QUOTE] Dziękuję Mała wiejska sunia już po sterylizaji i oddana właścicielowi dobrze ze pojechała na sterylizację, bo w trakcie i potem po rozmowei z panem wyszło, ze sunia miała problemy z pierwszym porodem i przez to mogła mieć (albo miała - nie pamiętam juz dokładnie) stan zapalny "w środku" dobrze ze Pan sie do nas zgłosił a my do was, bo sami nie dalibyśmy rady tego sfinansować Dziękujemy :) zaraz poniżej będa zdjęcia suni, faktura zostanie wysłana pocztą przez klinikę, daj znać jak dojdzie ew jak nie dojdzie to będziemy monitowac a oto Bella :) [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1677/dsc04533f.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/873/dsc04534e.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/930/dsc04535.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4774/dsc04537.jpg[/IMG]
  24. nie wiem czy juz pisalam, ze doszły pieniązki z bazarku ubraniowego od matamata - 80 zł dziękujemy :)
  25. [quote name='uzona']Tak sobie zaglądnęłam :cool3: i przy okazji dodam, że przelałam za marzec swoją deklaracje na kaukazy.[/QUOTE] dziękujemy :) przepraszam, ze wątek Bacy podupadł uzupełnimy rozliczenia ale szczerze powiem, ze nie wiem dokładnie kiedy bo ostatnio nie wyrabiam na zakrętach i nie mam nawet kiedy męczyć Izę o rozliczenia btw moja kaukazia deklaracja tez regularnie schodzi :)
×
×
  • Create New...