-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']3x wyzej napisalam kto wplaca-2 osoby był sponsor , ale tez sytuacja u niego bardzo sie zmienila i tej chili finansowo wspomagac nie moze[/QUOTE] oj, nie zauważyłam Twojego wpisu :oops: ja tak tylko luźno refleksyjnie bo naprawdę bardzo fajny to był watek i zostało zrobione wiele dobrego :) i poki co jeszcze jest :)
-
[quote name='longue']Witam wszystkich :) Mam takie pytanie. Chcę zrobić bazarek dla psiaków uratowanych z pseudo które są pod opieką jednej organizacji. Psiaki z pseudo mają założony wspólny wątek. Teraz jest tak sytuacja ze dwa z tych psiaków znalazły nowe domki a zostają jeszcze dwa które też będą potrzebować kaski. I czy muszę wydzielać tym psiakom wątki na dogo każdy osobno czy mogę podać linka do tego zbiorowego wątku ale w bazarku zaznaczę że zbieramy kaskę na dwa psiaki. Serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi.[/QUOTE] nie musisz wydzielac wazne zeby na watku psiaków (tym zbiorczym) pojawiło się rozliczenie koncowe, czyli ze przelalas tyle i tyle pieniązków a na bazarku pojawil si elink do watku psiaków no i najlepiej jakby na watku bazarkowym ktoś kto odpowiada za finanse psiaków (ktoś z organizaji?) potwierdził, ze otrzymał pieniązki z bazarku
-
może nie powinnam komentowac bo chyba wkładu finandsowego nie mialam bo unikam jak moge stałych deklaracji bo nie bardzo mogę sobie na nie pozwolić, przynajmniej teraz :( ale watęk obserwowalam od poczatku tam w pewnym momencie pojawiły się pieniżki (sponsor?) i ludzie odpuscili z deklaracjami czy deklaracje dalej wpływają ? zauwazyłam, ze przy watkach psów długoterminowych niestety po jakimś czasie deklaracje sie wykruszają
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
brzuchol zagoił się łądnie w momencie gdy ja spanikowalam wszystko samoistnie poszło ku dobremu ;) wczoraj Zora dostała obroże świecącą bo raz mi pinda w lesie się zapodziała na 10 min a ciemno juz było jak w d*pie ja mialam juz prawie mokro w majtach a ta po 10 min przylatuje do mnie uchachana od ucha do ucha ;) -
[quote name='bellatriks']Możesz albo poszukać kogoś, kto weźmie te rzeczy do siebie i sam w całości zrobi bazarek albo możesz znaleźć kogos, kto zajmie się strona techniczną - czyli poprowadzi wątek, zbierze pieniądze etc, ale fanty będą u Ciebie, Ty dostarczysz ich zdjęcia i opis, a potem wyślesz (oczywiście za zwrotem kosztów wysyłki). Jeżeli wolisz opcje dla leniwych ;) czyli pierwszą, to chyba najprościej zajrzec na kilka bazarków - na pewno gdzies znajdzie się ktos z okolic Gdańska - i po prostu podesłać mu PW z tą propozycją :)[/QUOTE] najlepiej poszukaj jeszcze psiaka któremu chcesz pomóc i na watku psiaka powinien się kto s ch etny do pomocy znaleźć :) jak z opcją dla leniwych - dobrze zeby psiak a przynajkmniej osoby z jego waty były z twoich okolic mozesz tez po prostu wysłac komuś wszystkie rzeczy jakie masz na bazarek poczta
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Też lubię te nochale ;)[/QUOTE] nochale to i ja lubię ;) -
bo ania sprytnie sobie od razu takiego dużego urodziła ;)
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kurde Zora nic a nic nie umie się bawić ech nic to wiadac jakaś felerna jest trzeba ją oddac ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa'] To weź od razu Koko zaproponuj albo Dżamboła i zostaw w spokoju kobitę z brodą. W koncu nikt takiej nie ma;)[/QUOTE] powiem, żeby Zorę brała bo inne sa jeszcze brzydsze ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Rety a po co Ci? Mogę w necie poszukać, bo ja nie używam:) Ja jakoś "na pałę" chodzę na wizyty. A kogo chcesz wyadoptować? [/QUOTE] noz kurde przeca nie tezeta no chyba ze mnie wkurzy ;) ankiete juz mam, poprzerabiam ją tylko na swoje i wyślę do pani zainteresowanej Zorką ;) może się zniechęci ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Ale fajnie:) Jak ja lubię jak coś się dzieje pozytywnie:)[/QUOTE] to moze w eufori podesłałabyś mi na maila ankietę przedadopcyjną co ? ([email protected]) -
TAAAAKIE CUDA W SCHRONISKU i od 4 lat nic :( Dajmy im szanse!
3 x replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Cholera zapomniałam o ich wątku........... ajj[/QUOTE] wystarczy jak będziesz o nich pamiętać przy następnym transporcie do Ani;) -
puk puk uda się zdobyć jakieś zdjęcia Gabulca?
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
tutaj lud(o)wa kupowała im ogłoszenia wiec pewnie i tekt i fotki są aktualne [url]http://www.dogomania.pl/threads/222920-Zakonczony...***30-ogłoszeń-5zł***-ZAPRASZAM[/url]!!! na drugiej stronie dokladnie się ludwa udziela -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='beka']Jolu dostałąś te tabletki? pocztą wysyłałąm.. A toś z samochodem jeździ do Joli? Moge dac 2 worki karmy dla szczeniąt, tylka ja nie pojade, ode mnie to kawał drogi, ale głównie chodzi o czas. codziennie musze ogarnąć dziecko szkolne i 11 psów...[/QUOTE] ja mam 3 kg puriny dla szczeniąt jakby ktoś jechał do p. Joli przez Targówek (lasek bródnowski) to chętnie oddam -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
gwoli wyjąśnienia to białe coś przed Zorką to "Dzin(o)" albo jakoś tak labek spotkany w lesie ;) najpierw Zorka uciekała przed nim bo przecież większy ale jak Dzino złapał zabawkę (Zory, która ona nie umie się bawić) to oczekiwał, ze ktoś go zaczenie gonić no i Zora staneła na wysokości zadania, tzn najpierw chciala uciekac ale Dzino nie miał zamiaru jej gonić więc ona zaczeła go gonić przepraszam za kijową jakoś filmiku ale nagrywaliśmy aparatem i jakiś tki kijowy wyszedł na szczeście Zora czarna więc ją widać ;) dostalismy pytanie o Zorkę krótkie treściwe, zawierające imię psa ;) z prośbą o kontakt :-o:-o:-o -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']mmmm, fajnie tam :-)[/QUOTE] ano fajnie :) mam filmik z Zorka potworką z dzisiaj rano jak mi go Gremlin obróci to wam wstawię ;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a taka trasę mamy kawałkiem w lesie [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg51/scaled.php?server=51&filename=adsc00871.jpg&res=medium[/IMG] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bric z jednym psem łatwiej się zapoznac i watek się nie rozmywa a żeby pomagac organizacji to trzeba poznaćjej działania a te nie dotycza jednego psa ale tak jak piszesz po watkach pojedyńczych psów ludzie mają szanse dotrzeć do watku organizacji tyle, że nie wszystkim się zechce ale spojrz na to inaczej, jako na naturalną selekcję [I]niechciei [/I];) czyli na watek docierają tylko [I]chcieje[/I] ;) tak sobie na dobranoc wymyśliłam ;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']3x, Na krakvetowym wątku zgłosili "nowi ludzie", nieświadomi koalicji. Pani Jola zauważyła i dzisiaj z paros się tym zajęłyśmy. Ja nawet nie myślałam o zgłaszaniu Znajdek, bo tu się zwyczajnie nie ma kto tym zająć trochę... Zbyt dobrze pamiętam ile czasu zajęła cała agitacja we wrześniu... Ale widząc że są ludzie nowi, którzy być może mają jakiś potencjał i mogliby pomóc, postanowiliśmy zgłosić tu na dogo do wewnętrznej, paros wkleiła, zobaczymy co z tego będzie... [COLOR=slategray]Dzięki Ci za głos na wątku GA, który widziałam, ale wolałam siedzieć cicho... Tak chyba będzie lepiej z mojej strony przynajmniej, ale jakoś mnie to podbudowało, jak zobaczyłam, że są ludzie którzy pamiętają...[/COLOR][/QUOTE] chodziło mi o zgłoszenie znajdek do wewnetrznej ankiety na kv jeszcze nie zaglądałam ;) tam zagladam dopiero jak mam hasło kto jest wspólnym kandydatem :) [COLOR="gray"]co do GA milczłam jak widziłam bazarki, każda organizacja w końcu potrzebuje pieniązków a mi jakoś do wszczynania awantur nie po drodze ale na wątku już sie pohamowałam ;) chociaż przyjaciół tym sobie nie przysporzyłam ;)[/COLOR] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
3 x replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Ja nie rozumiem jak to się dzieje na dogo, że jak ktoś pomaga psom, dużej ich liczbie, wkłada w to cały swój czas i serce, niemałe pieniądze, wszystko robi dla zwierząt, to ma na wątku garstkę ludzi w zasadzie. W tym samym czasie wokół jednego psa na dogo potrafi się skupić kilkadziesiąt osób i ochać i chuchać na wątku jednego psa. Odkąd się 'przykleiłam' do Znajdek, to mam jakiś ogólny niesmak do dogo... Dlaczego tyle ludzi obecnych na dogo woli pomagać jednemu psu, pozostając ślepym na miejsca, gdzie psy nawet wątków nie mają? A wszystkie jedzą, chorują, trzeba szczepić, odrobaczać, kupy sprzątać itd. itp. Wkurza mnie to, że na dogo bardziej chodliwe są wątki pojedynczych psów, gdzie się foty wkleja, traci czas na ploteczki i puste posty słodziutkie. Ludzie albo są ślepi, albo zwyczajnie nie pomagają dla psów, tylko dla własnego poczucia samozadowolenia. Musiałam się wyżalić... :/ Taka ogólna refleksja...[/QUOTE] odpowiedź jest prosta znajdki = psy bezpieczne pies pojedyńczy - a jak na dokladkę dramat = zainteresowanie ale może to i po części dobrze, zazwyczaj tam gdzie jest ten jeden "widowiskowy pies" są też inne zwierzaki a odciążając opiekuna przy psie "widowiskowym", ma on większe możliwości w stosunku do wszystkich pozostałych psów mnie rozwala coś innego - 1500 wypowiedzi na fb jaki top ziwerzak biedny i jak mu trzeba pomóc i np 2 wpłaty tylko ;) w FZNJZ która ma kilka watków na dogo u kundelków które maja 8 tyd długu jest garstka osób (max z 5) ale jak trafi się zwierzak wzbudzający zainteresowanie ("widowiskowy") to pojawia się gro ludzi dobrze jak jeszcze za tym idzie wsparcie na szczeście w naszym ostatnim przypadku oprócz zainteresowania poki co idzie tez wymierne wsparcie dla psiaka chociaz na poczatku było jak na fb - 1500 głosów i 2 wpłaty edit dobrze widzialam zgłoszenie znajdek do kv? -
[quote name='deer_1987'] Dobrze ze udalo Ci sie dogadac :loveu:[/QUOTE] następnym razem jak będę zamawiać to najpierw zadzonię i się spytam czy szef na urlopie ;)
-
deer czytam czytam i nie wierzę, to niemożliwe ze nie tylko w Polsce poczta tak (nie)działa :crazyeye: w temacie przygód ze sklepami - zamialam tymczasowiczce karmę wiadomo, kończy się to zamaiwam, wiec chę ją miec już ale chcę też fakture i tutaj zaczyna się problem kupuję u nich nie pierwszy raz i zazwyczaj na drugi dzień od zamowienia karmę juz mialam, raz nawet z kurierem się umówiliśmy na wylotówce z miasta bo wyjezdzalismy akurat ale wracajac do sedna, teraz czekam, jeden dzień drugi trzeciego dzwonię i co słysze? nie wysłali bo ja chcialam z fakturą a faktury szef wystawia/podpisuje a w tym tyg go nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale się dogadalam, zeby mi fakturę pocztą dosłali ;) tylko dlaczego wczesniej sami o tym nie pomyslą kurde czy ludzie naprwde zamawiaja z 2 tyg wyprzedzeniem karmę, która powinna dotrzec w przeciągu 24 h?