-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Teraz już widzę, że emocje po uszach :grins: Ale, że i na smaczka miał chwilowego focha, to naprawdę musi nie cierpieć tego czyszczenia bidulek :cry:[/QUOTE] ale wziął jak dowiedział się że to od Ziutki ;) [quote] Kwota się klikła taka jak być powinna :) Kupicie mu worek karmy, obroże i co tam chcecie, albo dwa worki karmy...to już wedle waszego uznania :) :loveu: co potrzeba to "kupujta" :shiny:[/QUOTE] dziękujemy :) będzie na karmę i doszczepienie w obroże póki co sie jeszcze mieści co prawda dzisiaj zapiełam juz na ostatnia dziurkę ale się mieści ;) dzisiaj bez strajku było i trasa szybkiego spaceru zajeła nam 25 min , bo po drodze były inne psy do których Fredzio przyspieszał ;) za to Grem mi sie pochwalił, ze wczoraj w nocy miał prawie strajk :diabloti: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Też nie wierzę, że Gremowi szcęka nie opadła :evil_lol: gdzie tam Fredzio do Potworki :evil_lol: [/QUOTE] no urosła przecież ;) a tak swoją drogą to dzwoniła do mnie wczoraj Aneta i mówiła że chyba jej (ZOrce) się trochę przytyło czekam na zdjęcia porównamy do Freda ;) [quote name='Ziutka'] A ten uśmiechnięty pychol to emocje po czyszczeniu czy tak się zmęczył jedzeniem raciczki ? [/quote] emocje po uszach na filmiku widać, ze jeszcze na nas obrazony ale tylko troszeczkę ;) [quote] Już przelew doszedł ??? :crazyeye: wysłałam po Twoim ostatnim PW dzisiaj i już jest ? No chyba, ze też masz mbank ;) to zrozumiałe wtedy dla mnie.[/QUOTE] znaczy, że tyle ci napisalam, ze nie ogarnęłaś całościowo i się zamotałaś i tak ci się kwota klikła :D - dziękujemy w imieniu Freda :loveu: (tez mam mbank) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Fredzio smacznego :):)[/QUOTE] my cały czas czekamy na obiecany spacer ;) tylko ostrzegam, ze Fred może zastrajkowac w trakcie ;) -
tak sobie popatrzyłam dzisiaj, że "sceptiques" się loguje na dogo z tego co kojarzę to nie uregulowała zaległośći u Leo ? wogóle gos masz jakieś wieśći co u niego? bo u "mojego" Fredziocha - gra i buczy :) [COLOR="#A9A9A9"]i pierdzi[/COLOR] :oops:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dzisiaj znów byłam tą złą ale tylko trochę ewidentnie mniej go boli i coraz lepiej znosi mje gmeranie w uchu zuch chłopak ;) zanim zdjęcie i filmik będzie anegdotka: dzisiaj na wieczornym (takim dodatkowym) spacerku Grem z Fredem spotkali setera, który kiedyś kilka razy z Zorką Potworka ganiał ;) no i właściciel setera ich poznał i rzecze do Gremlina: "ooo ale ona urosła" ;) Gremlin podobno nawet nie zaniemówił nie wierzę że mu szcęka nie opadła ;) a teraz zjęcie Fredzia z nagrodą za dzielne czyszczenie uszu: [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3618/20121127221501.jpg[/IMG] i filmik ze specjalną dedykacją dla Ziutki :loveu: która wspomogła Freda 160 zł :crazyeye: :modla: [video=youtube;Ib4zBpKmEW4]http://www.youtube.com/watch?v=Ib4zBpKmEW4&feature=youtu.be[/video] -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']mam wiesci ze DAFI ma sie dobrze:) dużo spi i szczeka na inne psy:) lubi jezdzic autem a z gryzaka zostala tylko podeszwa:) bez problemu daje sobie tez wszystko smarowac:)) [/quote] super wieści :) [quote] a co do wracania to tez mialem taki przypadek ze po 2 tygodniach wrocil bo o zgrozo szczekał!!!!!! ale ja nigdy na nikim nic nie wymuszam i bardzo wyraznie zaznaczam ze jak cos bedzie zle to ja chetnie przyjme spowrotem oprocz jednego to ze wszystkimi mam kontakt a chipy tez sa na mnie bo wkladam przy sterylizacji[/QUOTE] ja tylko dmucham na zimne dobrze ze czipujesz psiaki :) niestety były na dogo przypadki że domy kłamały w żywe oczy że pies u nich jest a już dawno go nie było :( i tylko przypadek sprawił, ze dziewczyny z innego końca Polski rozpoznały w swoim schronie psa z dogo :( trzymam kciuki za tirówkę ;) -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']na dogomani pewnie innych watkow nie bede czytac bo mam za miekie dupe=/ domków nie wykopuje tylko trzeba trochę pracy poswiecic 100 ogłoszeń w ruchliwych miejscach i mamy jakieś 1000 osób które to przeczyta i jeden promil się zainteresuje, czysta matematyka, reszta to trafić na odpowiedni moment w czyimś życiu niestety najczęsciej śmeirć poprzedniego zwierzaka, tym razem zadziałały na markecie simply a drugie w centrum auchan na modlinskiej przy sklepie zoologicznym ;) i tak to ma być DS ze sterylizacja jestesmy umówieni na USG w czwartek żeby zobaczyć czy jest macica i ewentualnei czy jest zamieszkana=/ a wtedy zdecydujemy co czynić [B]a umowy żadnej nie podpisywałem to i tak przeciez nie ma sensu, zawsze ktoś może powiedziec że pies zdechł albo uciekl i co zrobisz? [/B] ale jestem dobrej myśli:) i mamy pozostać w kontakcie to będę spać spokojnie:)) a powiem wam jeszce ze tircia jest takim przytulasem i kanapowcem że szybko kupi wiele serc:))[/QUOTE] czipuję psy na siebie i wówczas jak pozbędą się psa czyli wyrzuca czy coś to jest jakaś szansa ze się o tym dowiem i nie chodzi mi tutaj o wyciaganie jakiś konsekwencj czy straszenie "właścicieli" a tylko o dobro psa i jego ew powrót do mnie moj obecny tymczas wrócił z adopcji do fundacji bo jak Państwo sami powiedzieli: "w umowie adopcyjnej mamy taki zapis, że pies wraca do fundacji" kto wie czy jakby nie było takiego zapisu to czy Fred po połtorej roku w DS nie trafił do schroniska i szukaj wiatru w polu wtedy nie każdy DS pamięta o utrzymywaniu kontaktu ;) wydaje mi się, ze taka umowa to taki dodatkowy element bezpiezeństwa dla psa :) -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
a ja się tylko dopytam : co ze sterylizacja? nowi państwo wysterylizują? i czy podpisałes jakąś umowę adopcyjną z nimi ? (wolę dmuchac na zimne) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']To dzisiejsza przymiarka ? Czy ta poprzednia, co strajk był ? ;)[/QUOTE] dzisiejsza :) -
[quote name='tu_ania_tu'] A teraz muszę sobie rachunek sumienia po polsku zrobić[/QUOTE] sie wtrącę aniu obawiałąs się: - dziecka - psów - kota a nie zaiskrzyło (że tak powiem) zupełnie gdzie indziej więc tez nie widzę powodu abyś miała sobie mieć cokolwiek do zarzucenia dobrze, że skończyło się jak skończyło znaczy dialogiem bo równie dobrze taka sytuacja mogła się skończyć wzajemnymi pretensjami i obopólna słowną agresją kiedyś na Sama przyjdzie czas wdg powiedzenia: "Każda potwora znajdzie swego amatora" :) także uszy do góry dziewczyny :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] A jak bąki i chrapanie ? Nadal nieustająco to robi ? :diabloti:[/QUOTE] tak, na tyle tyle często, że nie zwracamy już na to uwagi ;) przymiarka do strajku: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9144/fr5m.jpg[/IMG] ale na szczęście obyło sie bez strajku generalnego ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jakaś mała ta nagroda, wcale nie widać co wcina ;) Pamiętacie, że jutro kurier ?[/QUOTE] pamiętamy mam nadzieję, ze bedzie dzwwonił i się umawiał wcale nie mała nagroda, tylko już ją w większej części wszamał :evil_lol: a dokładnie była to kość z pierwszego rzutu smaków od Ciebie :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Maleństwo kochane :) :loveu: [B]To taki duży szczenior jest, no jak się miziać lubi heh[/B] A nagroda za czyszczenie uszek była ?[/QUOTE] akurat tutaj nie lubi wciska się w kąt żebym się do ucha nie dobrała Grem go uspokaja głaskaniem boli go przy czyszczeniu (och ta wredna Pani :diabloti:) ale ucho już ładniejsze niż wczoraj no dobra, całkiem ładne ale nie uwierzę, że się po jednym przemywaniu naprawiło więc jutro będzie powtórka widać, że jest zdenerwowany i słychać w 11-13 sek taki "pomruk" który ni mniej ni więcej znaczy: "boli, boli, boli i jestem zdenerowanany nie zrobię wam krzywdy ale muszę wam jakoś pokazać, że mnie boli i jestem zdenerwowany " edit. nagroda była, znaczy jeszcze się konsumuje ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Cześć Fredziu, jak minął dzionek ? ;)[/QUOTE] nie pytaj bo ci jeszcze powie ;) właśnie była ta zła pani co mu czyści uszy :diabloti: -
[quote name='taks']Wydaje mi sie że bez zgody osob które juz zalicytowały raczej nie. Pewnie naiwnie ale myślę, że kupujący na bazarkach kierują sie gł. celem na jaki on jest wystawiony i wszelkie zmiany w tym zakresie mogą być dla nich istotne. Dokładając kolejny cel tym samym zmniejszasz pule na cel pierwotny[/QUOTE] podejrzewam, że niestety naiwnie kiedyś znalazlam kilka bazarków gdzie wogoe linki do celów się nie otwierały a jeszcze inne były nie na dogo ale handel szedł w najlepsze i od tamtej pory zawsze klikam w cel zanim coś kupię :)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
3 x replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']. . .to prawda, w dodatku niezrozumiale to jest[/QUOTE] możecie wysyłać maile, czesc osób ma w profilu podanego maila ja tak kiedyś robiłam pw do tych co nie maja maila w profilu a mail hurtowo do tych co mają maila w profilu co prwada trzeba sie pobawić w przekopiowywanie maili ale i tak dzie znacznie szybciej niż 1 pw na minute maile do użytkowników forum krakvetu też wysyłacie? oni nie muszą się rejestrować tylko klikną btw. na fanpejdzu FZNJR umiescilam inf o głosowaniu na Panią Alę -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
po wczorajszym przymusowym czyszczeniu uszu dzisiaj na spacerze Fred tylko raz się poczochrał wczoraj był spokój wieczorem dzisiaj powtórk az rozrywki ;) znów będę tą złą :diabloti: Ewa, może my mamy innego freda a ty mówisz o innym Fredzie? bo mi wogóle Twoj opis nie pasuje do tego co zalega u mnie w mieszkaniu ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Zrobiłas mu kuku to i focha psina ma :eviltong:[/QUOTE] oj i to jakiego po skończonej akcji Grmlin go utulał chciałam i ja ale się nie dał bo 3 x jest tą złą, co mu grzebie w uszach :diabloti: a Gremlin tylko trzyma ech a wszystko dlatego że mam mniejsze palce, ech edit w nagrodę dostał tchawicę, po "chwili" ją wszamał co Grem uwiecznił na zdjęciu ;) -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']ufff po targach:) teraz bede miał trochę więcej czasu jutro jade odebrac falkorkę i na porzadne badania i kąpiele bo na razie to niewiele udało się zrobić:/ dzwoniłem w sobotę to wiem tyle że żyje:) i nie wiem jak zmienić temat i chyba nie powinno się zmeiniac bo jak ktoś będzie w podbnej sytaucaji i będzie szukał porady to raczej bedzie wpisywać "pies na autostradzie" a nie "szcześliwe zakonczenie historii ślicznej suni"[/QUOTE] może zamiast : "okolice pruszkowa" napisać "już w DT" albo "Tirka ma dom" edit: a zmieniasz wchodząc w edycję pierwszego postu i klikasz (w ramce pod postem) "zaawansowana edycja" i wtedy możesz edytować tytuł :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aziza']Na bagno w kaukazich uszach super sprawdza się BORASOL i mala strzykawka. 2ml do środka ucha, pomasować (u dołu ucha), pozwolić psu wytrzepać uszy i wytrzeć tak by ucho było względnie suche. Po kilku dniach uszy jak nowe. Moje kaukazy mają całe uszy. Antybiotykami "z bagnem" walczyłam raz ponad 3 miesiące: przechodziło i po 2 tygodniach od nowa... - po tygodniu kuracji borasolem uszy idealne już ponad rok.[/QUOTE] dzięki za info :) zakupimy jutro bo dzisiaj zapuściliśmy to co mieliśmy oczywiście po zapuszczeniu i czyszczeniu, Fred sie na nas obraża idzie pod drzwi wyjściowe i domaga się wyjścia ale po chwili mu przechodzi i wraca :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
3 x replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Pani Alicja z Fundacji Tara po mojej prośbie na FB obiecała udostępnic wydarzenie:) Najlepiej wysyłać PW do osób które są lub były ostatnio aktywne na dogo, lista na końcu strony kiedy wchodzimy w zakładkę "forum". to ja bedę wysyłac do osób aktywnych od litery "c" i dalej.[/QUOTE] podrzućcie link do wydarzenia na fb wstawię taclicy/stronie Fundacji Zwierzę nie jest rzecza i moje 3 głosy (moj, tz i kolezanki) macie, jak zawsze pod koniec głosowania -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
czyścimy ucha bo w jednym mamy bagno :( jakby ktoś nie wiedział jak zachowuje się kaukaz podczas czyszcenia uszu to kaukaz zachowuje sie tak: [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/141/fr3m.jpg[/IMG] a potem strzela focha i smaczki są be i domaga sie spaceru po spacerze smaczi juz nie są be ;) -
[quote name='Nutusia']O tak, Synusie potrafią sikać tak, że pielucha sucha, piżama prawie też, a kołdra albo materac - do wyżymania :) Mojej mamie też się udało urodzić mnie przed Wigilią, ale urodziny przed samymi Świętami bywają przekleństwem... [/QUOTE] a ja tam się cieszę, że mojej mamie udało się urodzić mnie przed świętami znam kilka osób które urodziły się dzien po mnie i oni dopiero mają wesołe święto zmarłych ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Qrwa aż się zaplułam :roflt::roflt::roflt: Gosia, Ty jesteś niemożliwa w opisywaniu tych historii z psami :evil_lol:[/QUOTE] to nie ja :roll: my na takie psy po prostu trafiamy :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jaki znowu strajk ? Czekam na wieści bom ciekawa ;)[/QUOTE] Fred zrobił dzisiaj klasyczne : [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9905/images1itp.jpg[/IMG] a dokładnie to "pier*le nie idę dalej z Toba" i jeszcze się na bezczela odwrócił, że niby ja uczepiona na drugim końcu smyczy to z nim nie jestem :diabloti: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2483/dsc013631.jpg[/IMG] ale nie dałam za wygraną i wziełam go na przetrzymania i wróciliśmy razem :diabloti: