Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mala_czarna']Może masz rację. Tym bardziej, że zalezy mi na pieniadzach dla psów.[/QUOTE] ma racje :) chyba ze uważasza że to za tanio ale to wtedy pasowałoby wcześniej dac inną cene wywoławcza możesz sprzedac na tym bazarku co masz i po prostu dopisać, ze xyz kupiła jeszcze fant taki a taki i dlatego na koto zwierzaka przelewasz tyle a tyle jeszcze pieniązków dobrze ze sie sprzedają :)
  2. [quote name='fioneczka']Viris to jest w Twoim podpisie "Do końca roku nie wyrażę już więcej zgody na bazarek "za zwrotem kosztów". Jeśli taki znajdę już utworzony - bez zgody moderatorów bazarku - zostanie usunięty bez ostrzeżenia." co znaczy "za zwrotem kosztów"?[/QUOTE] ja np robisz jakies cus, jakieś rękodzieło czy cokolwiek, np szalik na drutach to musisz mieć włóczkę do tego i jak robisz ten szalik z tej wlóczki i sprzedajesz go za powiedzmy 50 zł gdzie włóczka kosztowała cię np 15 zł to wtedy "zwrot kosztów" to te 15 zł są dla ciebie za zwrot kosztów włóczki a pozata kwota czyli 35 zł idzie na zwierzaka ania to tez dobrze napisała, koszt materiałow/fantów ostatnio ktoś miał bazarek gdzie miał rzeczy z hurtowni i musiał hurtowni oddac cenę hurtową a na zwierzaki szedł tylko "narzut"
  3. postanowialam uzupełnić rozliczenia: [B]Wydatki:[/B] 220 zł - transport 35 zł - szczepienie p/wściekliżnie (bierzemy na siebie bo nie mam paragonu, wzięło i wcieło ;)) 70 zl - 12 kg karmy 63 zł - preparaty na stawy z wysyłką (2012.11.12) 144 zł - wizyta wet 2012.11.15 12,coś zł - Opokan na stawy 12,40 zł - apteka (2012.11.26) (Borasol + wata) 95 zł - karma 15 kg (2012.12.03) Suma wydatków:[B] 651,4 zł[/B] [B]Wpływy:[/B] 55 zł - Ziutka 35 zł - Gremlin 160 zł - Ziutka Suma wpływów:[B] 250 zł [/B] [B][COLOR="#FF0000"]Stan konta Freda: [B]- 401,4 zł [/B][/COLOR][/B] musze jeszcze poszukać faktur bo myślalam, ze wzielam dzisiaj ze sobą wszystkie ale się okazało że jednak nie wszystkie gdzieś wsadziłam jedną apteczna i za pierwsza karmę ale jak znajdę to was wszystkimi uracze nawet za ryż :evil_lol: wczoraj znów byłam tą złą ;) ale uszy czyste, czasami telepie jeszcze głową dlatego zabawiam się w uchogrzebacza
  4. [quote name='APSA']Bo się obrażę :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Saba (14 kg) oficjalnie jest w rozmiarze "Large" :eviltong:[/QUOTE] Lardż Pokurcz :evil_lol::evil_lol: [quote name='obraczus87']Ale On jest grzeczny podczas kąpieli :)[/QUOTE] Marta on wogole jest bardzo hrzeczny i idealnie dogaduje się z małymi psami wiesz ? ;)
  5. [quote name='APSA']Fred nie, ale ja tak ;) Po kilku doświadczeniach z noszeniem małych i średnich (8 - 20kg) [B]psów[/B] na pierwsze piętro, nie odważę się na nic większego. Mój kręgosłup mówi stanowcze "nie!".[/QUOTE] pokurczów chyba chciałaś napisac co ? a poza tym to ojtam ojtam ;)
  6. [quote name='Ziutka'] Grem, nie chcecie szczeniaka na dt ? Tego z mojego podpisu ? :cool3: Zapowiada się na dużego :eviltong:[/QUOTE] linka nie przenosi :(
  7. [quote name='APSA']Widzę reakcję: na ostatnim filmie usiadł! :lol: Ech, ja cem domek z ogródkiem i Freda :loveu: I kogoś, kto w razie czego pomoże mu włożyć łapki do wanny albo do samochodu :roll:[/QUOTE] dobrze zakręcony Fred do samochodu wskakuje ;) znaczy na poczatku nie chcial ale pięćset parę kilometrów z kilkoma przystankami robi swoje na ostatnim już sam wskakiwał nie wiem moze wcześniej się bał, że go gdzieś wywieziemy czy cuś edit APSA ale Fred nei potzrebuje domu z ogródkiem jak napisano w ogłoszeniach: [QUOTE]Obecnie mieszka w domu tymczasowym w bloku, gdzie się idealnie zaklimatyzował.[/QUOTE] chętna ? na pa przymkniemy oko ;)
  8. [quote name='Ziutka']Dzięki :loveu: :multi: nareszcie udało się nagrać jak chrapie :diabloti: Co żeście mu zrobili, że tym razem się nie obudził ? :razz:[/QUOTE] nic a nic nie zrobiliśmy ino nagraliśmy czyli fredzio zasnał na tyle blisko grema ze nie tzreba było do niego sie skradac z tel tak jak ja usiłowałam to nieudolnie zrobić :crazyeye:
  9. [quote name='obraczus87']Nikt nie pyta jak minęła noc Brutkowi?? :mad: :razz: Nie chcecie wiedzieć to nie :evil_lol: ------------------------------------------------------------------------------- No dobra, napiszę :cool1: Noc minęła super, już dzisiaj dwa razy był na spacerku. Apetyt Brutkowi dopisuje, ale Pani wie aby Go nie przekarmić. Ładnie śpi na swoim legowisku :) Troszkę jest jeszcze wystraszony, ale to normalne. Córka Go głaszcze, przytula - [B]jest dobrze [/B]:)[/QUOTE] i niech już tak zostanie :)
  10. [quote name='Ziutka'] Słodki jest, w wielkim cielsku taki mały szczeniak...kocham Freda nooo!!![/quote] wiesz, do wzięcia jest jakby coś :cool3: [quote] Nie dziwie się, że Grem się cieszy, że nikt nie dzwonił :diabloti:[/QUOTE] ciii, bo wiesz ... imidż i te sprawy ;)
  11. z pozdrowieniami dla Ziutki - spięcy na cudnym posłaniu Fredzioch :) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9996/fre3.jpg[/IMG] chciałam nagrać jak chrapie ale oczywiście jak tylko sięgnęłam po tel to Fredek stwierdził, ze teraz to on chrapać nie będzie :mad: fajne ma łapki, co? ;) (bo że nochal ma rewelacyjny to wiadomo ;)) [video=youtube;KOwbvpCelp8]http://www.youtube.com/watch?v=KOwbvpCelp8&feature=youtu.be[/video] btw. nikt nie dzwonił grem wyglada na zadowolonego musze sprawdzić czy podał prawidłowy numer tel ;)
  12. [quote name='obraczus87']Kciuki dalej prosze trzymać. :)[/QUOTE] trzymamy :)
  13. [quote name='Ziutka']Jak tam minął dzień Fredziowi ? Leniuchował ? [B]Pani się odezwała ?[/B][/QUOTE] jeszcze nie po rozmowie z gremlinem mieli sie rodzinnie zastanowić i dzwonić do mnie osobiście mam mieszane uczucia co do zostawania na dworze wiem, ze Fred by sobie poradził ale on jest takim indywidualistą zamkniętym w sobie że się boję że jak mu się odpuści na dworze to wogóle straci jakakolwiek wieź emocjonalną z człowiekiem z drugiej strony na siłę zmuszac go do siedzenia w mieszakaniu jak może hasać po dworze też bez sensu z trzeciej strony Fred i zmuszać to nie idzie w parze ;) nie bo nie ;) dzisiaj jak wróciłam z pracy Fred okazał mi entuzjazm :) znaczy [I]spojrzał na mnie[/I] ;) na posłanku ślicznie się mieści ale potrzebował na nim swojego recznika ;) bez recznika za bardzo na nim nie chcial leżeć teraz leżakuje w przedpokoju pod łazienką na płytkach *) nie wiem czy sie tak nie chłodzi bo ostatnio jakos goraco u nas nie wiem, moze sasiad z góry odkręcił grzejniki ? ;) bo na pewno nie my :D i dobrze ze tam leżakuje bo wczoraj tak nam pokój zaczadził, ze dzisiaj ledwo co do pracy się zwlekliśmy ; pierdziuch jeden :crazyeye: *) o kurna wrócił na posłanie więc kończę bo jam mnie zaczadzi to mogę nie zdązyć klikąć w enter i wysłać posta ;)
  14. [quote name='APSA']A ma górkę, na której Fred mógłby siedzieć i stróżować? ;)[/QUOTE] u nas na osiedlu ma ;)
  15. [quote name='Ziutka']Otóż to, jestem takiego samego zdania :) To czekamy na rozwój sytuacji w takim razie ;)[/QUOTE] jak się cos będzie dziac damy znac Fred to nie krótkowłosy pinczer czy inny chuderlak który przy plus 5 stopni musi chodzic w sweterku ;) zobaczymy, fajnie, że jest wogóle odzew z ogłoszeń
  16. [quote name='Ziutka'] No ciekawe czy zadzwoni :roll: Oddacie go żeby siedział na dworku w czasie pracy ? :cool3:[/QUOTE] nie wiem czy oddamy :cool3: będziemy rozmawiać w sumie ja bym chciała żeby był cały czas w domu ale Fred to nie jest pies który nie jest przystosowany do przebywania na dworze taka jest prawda boguszyce, kojec u Biafry, DS gdzie miał być w domu ale chyba nie był w domu non stop, potem hotel wszystko zalezy od człowieka i od warunków jakie chce stworzyć psu zobaczymy czy się odezwie
  17. [quote name='Ziutka']Całusek w noseczek dla leniuszka :loveu: Czy dzisiaj też czyścimy uszy ?[/QUOTE] nie wczoraj nie czyścilismy sprawdzimy jeszcze w weekend i nie będziemy go terroryzowac dzwoniła wczoraj pani (60 km od warszawy) Fred do domu ale na czas pracy na dworze Grem. brzmiała sensownie miła zadzwonić po 18stej do mnie (bo ja jestem ta zła :diabloti: no mam lżejszą mowę :evil_lol:) ale nie zadzwoniła może jeszcze zadzwoni
  18. [quote name='mysza 1']Jak tam Efi? Zaklimatyzowała się? :) Zastanawiam się nad tekstem do ogłoszeń, bo chyba nie ma na co czekać. Nie lubię pisać ale trudno ;) [B]Malutka drobna Efi szuka domu[/B] Efi to malutka, ważąca około 6 kg sunia. Jest drobna i delikatna. Typowa sunia nakolankowa i kanapowa :) Doskonale dogaduje się z psami. Bardzo grzeczna i posłuszna. Spokojnie zostaje sama w domu, nie niszczy i szczeka. Jest nauczona czystości. Efi jest młoda, ma około 2 lata, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Przebywa w domu tymczasowym. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 507 443 597, email: [email][email protected][/email] Może być? Zmienic coś? Nie wiem czy ją ogłaszać na mazowieckie czy łodzkie. W łodzkim nie ma potem kto domów sprawdzać. Chyba wolę mazowieckie.[/QUOTE] jak rozumieć "nie niszczy i szczeka" nie niszczy i nie szczeka ? czy tylko nie niszy ale szczeka?
  19. [quote name='APSA']Ale wystarczy, że poczeka na przydziałowe i będzie miał. Z tego, co piszecie, to bardzo cierpliwy pies jest, [B]spieszyć sie nie musi[/B] ;)[/QUOTE] oj i żebyś wiedziała, że Fred się nie spieszy oj nie :evil_lol: smaki przydziałowe to on ma bardzo nieregularnie nie ma tak, że dzień w dzień - chociaz tak było ;) a poza tym kurka, no, należą mu się ;) za czyszczenie uszu np wczoraj pięknie dał sobie wyczyscić - znów byłam tą złą :diabloti: ale smaka nie dostał
  20. [quote name='APSA']Jaki głupi?! Mądry właśnie![B] Skoro wie, że i tak mu dacie ucho / raciczkę / innego śmierdziela[/B], to po co ma sie wysilać i łapę podnosić? :evil_lol:[/QUOTE] u nas to tak nie działa my mu wydzielamy i ok dostaje na "pusto" ale w momencie gdy cos chcemy od jakiegoś psa (niekoniecznie od Freda) to jak np nie poda łapy to nie dostanie
  21. [quote name='Ziutka']Nie chodzi o przekonanie, że w nim nie leży czy coś - tylko wydaje mi się, ze jest za małe no :mad: Mierzyłas to posłanie ? Może zły rozmiar przysłali :roll:[/QUOTE] olaboga jest wielkie jak jak .. no prawie jak Fred wielkie jest ;) ale zmierzymy dzisiaj [quote name='Szarotka']O Fredzio ma lozko ;)[/QUOTE] dzięki Ziutce ma :loveu: [quote name='Ziutka']omatkokochana :loveu: jak on słodko siedzi przy tym czesaniu :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] on wogóle jest słodki i do wzięcia :cool3: [quote name='APSA']Och, jak tak patrzę na to rozpieszczanie, to Wam zazdroszczę. Czasem tęskni mi się za czasami, kiedy był jeden, no dwa psy i było dla nich więcej czasu. Stado ma swój niezaprzeczalny urok, ale czasu dla każdego zwierzaka z osobna jednak mniej.[/QUOTE] ja też Gremlinowi zazdroszę to pierwszy raz gdzie Fredzioch sie tak spoufalił chociaż czasami jak wracamy do mieszkania po pracy to też się spoufala znaczy spojrzy na nas, łeb podniesie itp ;) dzisiaj fredzioch symulując sraczkę jeszcze przed switem wymusił podwójny poranny spacer przy czym na drugin spacerze jakąs godzinę - półtorej po pierwszym po 23 min łażenia raczył zejść z chodnika na trawnik i siknąć ściemę walił z tą sraczka i tyle ale o co mu cho? to nie wiem :hmmmm: [quote name='Gremlin']To trzeba brać bezproblemowe psiaki ;) Np. taki kaukazik - uczymy się dawać łapę... Zorka załapała by już 4 razy, Ronek - 10 razy, Fred.... "łapę? za smaka? pogięło cię?" - i człowiek się zastanawia, czy [B]to pies głupi[/B], czy z człowieka głupka robi :diabloti:[/QUOTE] ee tam od razu głupi ustalilismy na poczatku że autystyczny i tej terminologii się trzymajmy ;) kurka ale bym se jeszcze postróżowała w łóżku :evil_lol:
  22. [quote name='Ziutka']Kurde, jakieś małe :hmmmm: czy oby ono ma napewno 120 na 90 ? Bo Fred się nie mieści, trza większe :cooldevi:[/QUOTE] luzuj Ziutka :) mieści się mieśći tylko jeszcze się do niego nie przekonał znaczy pokręci sie pokręci obok, położy na chwilę i za chwile przenosi się jednak na podłoge jak sie przekona uwiecznimy to na fotce ;)
  23. [quote name='Gremlin'] PS. a komentarz niech Gosia napisze, jej to zabawniej wychodzi :diabloti:[/QUOTE]gosia nie napisze gosia zastrajkowała jak Fred na spacerze ;) tzn stróżuje na łóżku :diabloti:
  24. a wiemy co u szczeniaków?
  25. [quote name='Gremlin']Nie strajk, żaden strajk. Zwyczajnie, we Fredzie obudził się instynkt stróżowania. Usiadł sobie na górce i obserwował otoczenie. I tak 10 minut siedział i obserwował co gdzie jedzie, kto gdzie idzie... :D[/QUOTE] tja ;) u mnie też się połozył i obserwował kto przechodzi przez przejście :evil_lol: ale w sumie może i masz rację bo opisując [I]strajk[/I] możemy godzić w nasz imidż a jak się napisze [I]o stróżowaniu [/I]to zupełnie co innego :diabloti:
×
×
  • Create New...