Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. uzupełniłam rozliczenie Freda o ostatnią wizytę wet i tabl czeka nas jeszcze owtórne badanie kupy i doszczepienie jakby ktoś chciał się dorzucić do ostatniego leczenia sraczki Freda nawet najmniejszy grosik będziemy bardzo wdzięczni w tej chwili stan konta Freda to [B][COLOR="#FF0000"]minus 683,13 zł[/COLOR][/B] z czego większoś to wet :(
  2. o losie ona ma brodę :splat: :wink:
  3. Fredzio dostał 50 zł na smaki od mmmonika - dziękujemy :Rose: dzisiaj sobie z Fredziem pobrykaliśmy po śniegnu i wogóle takich brykająch przyłapał nas Gremlin i normalnie tak robrykanego Freda jeszcze nie widziałam :) teraz sobie smacznie śpi na Ziutkowym posłaniu, [I]prawie [/I]z niego nie wystając ;)
  4. [quote name='ostatniaszansa']Gosia a Was to można odwiedzić w W-wie ? [/quote] jasne, zapraszamy :) [quote] Ja wydrukuje to zdjęcie Freda ubranego w kokardę , zamieszczę w antyramie i zawieszę w Boguszycach . Nadal czekamy na Wasze odwiedziny , spokojnie nic wciskać nie będziemy ani dużego , ani średniego ani tyciego . Przy okazji poznacie syna Fredzia- Frodo , jakoś taki ciut leniwy :) Ewa[/quote] weź przestań, nie kompromituj Freda w Boguszycach dobrze, że on nieświadomu o co cho z tą kokardą ;) Ewa, Boguszyce nam nijak nie po drodze niestety, może kiedyś jak nam będzie po drodze będziemy dawać znac [quote] P.S jaka karma by się zdała dla Fredzia ?[/QUOTE] na teraz ma wór puriny dog chow mix miesny (edit. no dobra pół worka ma ;)) ale zaczeliśmy już ponownie mu mieszać z gotowanym nie ma rewolucji zoladkowych a kupy robi jak ta lala ;) no dobra, przesadziłam z tym, że jak ta lala, podejrzewam, że lala robi skromniejsze :) smaki mamy na wykończeniu bo znów zaczeliśmy mu dawać
  5. [quote name='gusia0106']Nic nie kumam ;) To ile ich jest?[/QUOTE] bo ty mało kumata jestes :eviltong:
  6. [quote name='Maupa4']Zawsze kiedys wyjdzie z nas to prawdziwe ukryte pragnienie ... ... sweet pink ... i te sprawy ... :cool3:[/QUOTE] pozazdrościłam Ci zółtej i zmontowałam sobie różową odpowiednio gabarytowo do tymczasa ;) [url]http://imageshack.us/a/img4/5027/kompromitacja.jpg[/url] [quote] Zasymbiozowała się już ze wszystkimi ... Pęta się bezstresowo po całym domu ... Normalnie chyba wprowadziłysmy kota do ośmiu psów nie znających kota ... :hmmmm:[/quote] i zdaje się, patrząc po zdjęciu, że wszystkie 8 ma w poważaniu ;)
  7. [quote name='Maupa4']Nie ...[COLOR=#ffffff] ..........[/COLOR][/QUOTE] i dobrze moj tez nei czyta i to jest jeszcze lepsze biorac pod uwagę ze wstawilam jego zdjęcie z rózowa kokardka :shake:
  8. [quote name='Pipi'] 3 x, pewnie pomylilam Brodno z Bemowem. Pan wyraznie mowil cos o Markach i Centrum Handlowym Targowek. [/QUOTE] tak myslalam, to teraz juz wiecie z której to strony W-wy :) [COLOR="#D3D3D3"](to bardzo niedaleko mnie)[/COLOR] a o którego to psiaka chodzi ?
  9. [quote name='Nutusia']No wiesz, 3x - Wasze zdjęcia były bardzo piękne, ale nie było... łóżkowych ;)[/QUOTE] to nie zdjęcia były piekne to model na zdjęciach był wyjatkowy :) i wypraszam sobie przez cały czas pobytu u nas Bronek miał AZ dwa zdjęcia łóżkowe raz na wyjezdzie i raz u moich rodziców w piernatach :) a poza tym gusia widziala go u nas w łóżku wiec chyba az tacy zli nie jestesmy ;) aczkolwiek nie chciałabym spać w jednym łózku z nawet niewiadomo jak pięknym Romanem co to to nie ;)
  10. [quote name='Maupa4']Żeby nie ta kita to byłaby ... pokurczem ... :hmmmm: ... a tak jest mega giga :siara: [/QUOTE] kite ma przewypas :) jest fenomenalna :) jakby ci kiedys zgineła to podam adres gdzie na pewno ja znajdziesz ;)
  11. [quote name='APSA']... tylko dla ludzi o mocnych nerwach! [url]http://img717.imageshack.us/img717/5581/gremlinzjorkiem.jpg[/url][/QUOTE] :evil_lol: może nie uwierzysz ale ja mam bardziej hardcorowe ale Gram był ostatnio grzeczny i wogole na balkonie zimno wiec publikowac go nie bedę ale żeby nie było ze sciemniam coś to mam świadków ;)
  12. [I]och dosyć ju z tych zdjec, przestań [/I] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3035/b7b052848646622dmed.jpg[/IMG] btw ale ma zajebiaszcza kitę :crazyeye:
  13. a mowilam wam kiedyś ze mam zdjęcie gramlina z jorkiem miniaturką? ale to jeszcze większy obciach niż Fred z kokardką :evil_lol: ale co sobie wobrazicie to wasze :diabloti:
  14. [quote name='gusia0106']Odczepisz się od chłopaka? ;)[/QUOTE] chciałabym skłamać ale to nieładnie kłamac, prawda ? dobrze ze sa jakiekolwiek :)
  15. [quote name='gusia0106']Bo to telefonowe są, nie aparatowe[/QUOTE] a myslisz ze 3/4 zdjęc romanowych od nas to jakie były ? :evil_lol: nie to ze sie czepiam, tak tylko ciesze się, ze sa narwaniec [B][COLOR="#D3D3D3"]już nie[/COLOR] mój[/B] jeden :loveu:
  16. [quote name='gusia0106']Sapie jak sapał, dzisiaj idą do tego lekarza. Ale ja obstawiam, że ten typ tak ma ;)[/QUOTE] sama słyszałąs jak Roman sapie do tel ;) swoją drogą to mistrzem fotografii robert nie jest bronkowi naprawde trudno było zrobic niewyjsciowe zdjecie ale jak widac robert potrafi ;)
  17. [quote name='APSA'][url]http://imageshack.us/a/img4/5027/kompromitacja.jpg[/url] Cudo! Idealny pod choinkę :loveu: ... a może zamiast choinki? :hmmmm: w końcu on taki dynamiczny, że spokojnie można by na nim i bombki powiesić :evil_lol:[/QUOTE] ej nastepna :mad: wiesz ile komentarzy słyszymy na spacerach w stylu: "oo jaki wielki, prawie jak mebel" :crazyeye: chyba zaczne na wszelkiego rodzaju jorkopokurcze na spacerach rozdziawiac japę i gada: "o ***** jaki mały pokurcz, jak ...." (no i tutaj zabrakło mi porównania jak co :evil_lol: ) btw jako, że nie mamy choinki w tym roku w sumie w zeszlym tez nie mieliśmy i niewiadomo kiedy bedzie [I]wyjątkowo[/I] Fred może zostac z nami na te swieta i robić za choinke ;)
  18. oo Roman killer zabójca dalmatyńczyków ;) dzieki guś :) jak z sapaniem ? widać ze w łóżku robertowi to nie przeszkadza :evil_lol:
  19. [quote name='Pipi'] Odezwal sie sensowny domek dla jednej suczki szczeniorki z Warszawy. Pan mieszka z trzema corkami i zona w bloku na Bemowie przy centrum handlowym targowek. Nie chce psa w ciemno, wolalby zobaczyc. Pan nie jest mobilny i trzebaby zawiezc sunie do niego. Moze w najblizszych dniach ktos jedzie do stolicy i moglby zabrac moja maluszke ze sobą? Wiem wiem, naiwne pytanie ale moze akurat?[/QUOTE] Bemowo i centrum handlowe Targówek to dwie przeciwne strony Warszawy na Bemowie jest centrum handlowe Bemowo natomiast ch Targówek jest jak sana nazwa wskazuje na Targówku a dkoładniej to na Bródnie Targówek/Bródno jest zaraz za Markami przy wlocie do Warszawy z waszej strony Bemowo zaś to wylotówka na Poznań
  20. [quote name='mysza 1']Dzięki :) miejmy nadzieję, że ktoś zadzwoni, w końcu dzisiaj następna trójka wyjechała :)[/QUOTE] gdzie i jaka trójka? :cool3:
  21. [quote name='beti6']Witam! Podczytuje forum już od dłuższego czasu... mam parę ciuszków które bardzo chętnie przekaże na bazarek (fotki mogę podesłać osobie, która by taki bazarek otworzyła lub mogę przekazać rzeczy w Krakowie osobie która będzie bazarek prowadziła - ja niestety się na tym nie znam:( mogę też dorzucić kilka szt guzików na bazarek )[/QUOTE] beti - najlepiej zapytaj na watku konkretnego psiaka jak podczytujesz dogo to na pewno masz "swoje" watki jak komuś zalezy to na 100% odpowie na Twoją propozycję na wątku :)
  22. [quote name='APSA']Nie wytykając - Wy też go nie chcecie. Wolicie jakiegoś pokurcza wielkości psiej łapy. Albo jego brata. [/quote] tja a masz pewność, że te potencjane domy Freda co dzwoniły z ogłoszeń odpadły bo naprawde sie nie nadawały ? :cool3: poza tym pewnych rzeczy nie wypada nam pisać - wiecie ->[I] imidż [/I] :evil_lol: [quote] Pozdrawiam(y) (z bardzo normalnymi PSami ;))[/QUOTE] ja widziałam co Saba ? potrafi i uważam, że to nie jest normalne :crazyeye: Ziutka - naprawdę nie chcesz? weź przekonaj tzta ze duzy pies się w bloku męczy itp ;)
  23. [quote name='obraczus87']Wiem, wiem ;) Powinnaś wybrać się z Fredem na spacer, oczywiście z taka kokardą ;) na pewno ktos by się w Nim zakochał i adoptował :loveu:[/QUOTE] w nim sie wszyscy zakochują włacznie z wetem ale nikt go nie chce nawet dogomaniaczki :evil_lol:
  24. [quote name='obraczus87']Ale słodziak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] do wzięcia , wiesz ? :cool3:
  25. Asia, już u Bronka, w temacie kąpieli, udowodniłaś że Twoje psy są [B][U]równie normalne[/U][/B] jak nasze tymczasy tyle że pokurcze ;) jakby ktoś chciał się dorzucić na leki, tym razem dla nas :splat::stupid: to chętnie podam numer konta :evil_lol: wiem, ze Fred nie ma dostępu do dogo niemniej chciałam go przeprosić [I][B]Fred - wybacz chłopie[/B][/I] :oops: [IMG]http://imageshack.us/a/img4/5027/kompromitacja.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...