Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. Ładnie mu w nowej obróżce :loveu:. W ogóle ten wzorek jest bardzo fajny, na mojej psicy nie byłoby go zbytnio widać :lol:.
  2. [quote name='Shappy'][URL]http://i39.tinypic.com/25unqjp.jpg[/URL] Jaka slodka :D[/quote] Dziękuje :). [quote name='Agathee']Witamy ;) Tosia bardzo przypomina mi sunie mojej koleżanki. Budowa identyczna, pyszczek ten sam... Tylko maść inna :loveu::loveu:[/quote] Witamy! :multi: Śliczna musi być ta sunia :loveu:, jak wszystkie tośkopodobne :evil_lol:. Zapraszamy częściej :). [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i39.tinypic.com/25unqjp.jpg[/URL] ale śpioszek z niej :sleep2: bardzo ładne koloty są na twoich zdjęciach :lol: przerabiasz je jakoś ??[/quote] Dziękuje :). Nie, nie przerabiam. To znaczy, akurat z tymi nic nie robiłam (czasami przerabiam, ale raczej nie takie "masówki" :lol:), tylko wyostrzałam, bo ostrość przy zmniejszaniu ucieka ;). Mam brzydkie fotki Berniego, drugiego psa właścicielki Ceresa (pamięta ktoś małego buldożera angielskiego? :razz:) Zarośnięty Berniak w całej okazałości [IMG]http://i39.tinypic.com/akv7gm.jpg[/IMG] Ładnie słuchamy się cioci i stoimy [IMG]http://i39.tinypic.com/j9obxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2q2qqmr.jpg[/IMG] I siedzimy :razz: [IMG]http://i39.tinypic.com/ac94hy.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Kropka96']CZemu tak mało osób tu zagląda?Właśnie jesteśmy po agilitowym treningu ;).Skakała 41,5 cm![/quote] Ona chyba nie ma 40cm w kłębie, "agility to nie konkurs skoków wzwyż" ;). A gdzie trenujecie?
  4. Ale chyba jednak czymś się różnią, skoro u jednych psów bardziej skuteczny jest Fiprex, a u drugich Frontline i odwrotnie ;). Ja nie wiem, po co te kleszcze :shake:...
  5. [quote name='Martunia']Ale łądne są te zdjęcia, takie słoneczne i radosne. :) Tosia taka szczęśliwa. :loveu:[/quote] [quote name='Shappy']Super fotki ;)[/quote] Dziękuje :). [quote name='Bzikowa'][URL]http://i41.tinypic.com/dng47q.jpg[/URL] tu wyszła jak mały wariat :evil_lol::eviltong:[/quote] To się robi mały wariat :diabloti:. [quote name='deer_1987'][URL]http://i43.tinypic.com/33f7291.jpg[/URL] ale oczy wielkie[/quote] To od żebrania :evil_lol:. [CENTER][B]Wszędzie dobrze, ale na podusi najlepiej...[/B][/CENTER] [IMG]http://i42.tinypic.com/2rzs40j.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/97seud.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/25unqjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/11l1kzl.jpg[/IMG]
  6. Illusion

    bzik

    Super zdjęcia dziewczyny! :multi: Bezik jak dzielnie pokonuje tor :loveu:.
  7. [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_2735.jpg[/url] Hipnotyzer? :diabloti:
  8. [url]http://i43.tinypic.com/2ahbpxd.jpg[/url] Jak dumnie sobie siedzi :cool3:. Śliczne kolorki kwiatów :loveu:.
  9. Teraz to się w nim dopiero zakochać można :loveu:. Świetnie wygląda ze stojącymi radarami :evil_lol:. Czekamy na dalsze relacje i fotki :).
  10. [IMG]http://i39.tinypic.com/106lsgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/zxu2c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/sy4f21.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dng47q.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2qv58qh.jpg[/IMG] [CENTER]K O N I E C [/CENTER]
  11. [IMG]http://i39.tinypic.com/euoaww.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/9qxxdl.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/51egiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2hyze6p.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i42.tinypic.com/33kaws6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/258tb2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/4rvrrk.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2hcj6hf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ymxgzp.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i44.tinypic.com/2isy04o.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/332wirr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/10xv5sm.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33f7291.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2jach8j.jpg[/IMG]
  14. Trzeba będzie zmienić miejsce zamieszkania :evil_lol:...
  15. [url]http://img221.imageshack.us/img221/3378/4931e4d1ffd78b7emed.jpg[/url] Prawie jak "The Dog" :razz:. U nas też okropnie, przez ten obrzydliwy deszcz nie wypaliło nasze klasowe ognisko :mad:.
  16. [IMG]http://i43.tinypic.com/95q4qx.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/14kl1zb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6p2kqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yjzul4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/w0nn61.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Bartiśkowa_'][U][URL]http://i44.tinypic.com/11goem9[/URL][/U] Genialna mina :loveu::loveu:[/quote] Wiadomo - tośkowa :evil_lol:. [quote name='Domka_Czika'][CENTER][FONT=Century Gothic]http://i43.tinypic.com/o73y2u.jpg Ale mina:diabloti: [URL]http://i44.tinypic.com/15zfq8g.jpg[/URL] To zając czy pies?:lol: [URL]http://i40.tinypic.com/97iv6o.jpg[/URL] Te oczyska:loveu: [/FONT][/CENTER] [/quote] To pso - zając :eviltong:. [IMG]http://i43.tinypic.com/3136b6v.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/288cm0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/qzkej8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2h58x39.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/311vz0j.jpg[/IMG]
  18. Zazdroszczę pływająco-piłeczkowego psa :loveu:. Jak pogoda nie jest dobra na używanie aparatu w terenie, to można użyć go w domu :eviltong:.
  19. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/rozkochw395.jpg[/url] Zmokła kura :evil_lol:.
  20. Witam po raz pierwszy i przyłączam się do gratulacji! :multi: Dzisiaj przeglądałam sobie MP i właśnie ta skacząca psina wydawała mi się taka znajoma :cool3:.
  21. Wpadam ponownie, co by znów nie zarzucano mi sklerozy :eviltong:. Mam nadzieję, że młody da Ci choć na chwilkę zasiąść przed komputerem i zrzucić do sieci chociaż kilka jego fotek w nowym domku :).
  22. Śliczna jest :loveu:. Mi przypomina pudelka ;).
  23. [IMG]http://i41.tinypic.com/2lcln3s.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2zjj3gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/25u2q7n.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ns749f.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/10dz39i.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i43.tinypic.com/w8rq6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2mcdopk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/213jl38.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2db8g05.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/20kruah.jpg[/IMG]
  25. [quote name='deer_1987']Szkoda :( myslalam ze wiecej focilas :P[/quote] Nie było jakoś okazji, żeby ciekawsze fotki zrobić :shake:. [quote name='Martunia'][URL]http://i41.tinypic.com/knq4h.jpg[/URL] to jest piękne. :loveu: Jak tam, też dzisiaj masz zakończenie roku szkolnego :cool3: ?[/quote] Wczoraj miałam jeszcze lekcje, zakończenie było dzisiaj :shake:. [IMG]http://i44.tinypic.com/11goem9.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1zdtb37.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xgb66o.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33ytjki.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/xmv0vr.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...