Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. [IMG]http://i40.tinypic.com/2ic7fv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28vg9za.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/19tt6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2r5az34.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2e3u2iu.jpg[/IMG]
  2. Dzisiaj na spacerze spotkałyśmy takiego pekińczyka (niestety mam tylko takie zdjęcie :lol:) [IMG]http://i42.tinypic.com/98tzs6.jpg[/IMG] Nie interesuję się zbytnio psami tej rasy, ale tak na oko laika to ten pies wyglądał mi na rasowego, nie pytałam właściciela. Tośka jakaś taka nieśmiała była, nie chciała się z nim bawić, tylko się obwąchali. Może to dlatego, że ten pies cały czas szedł na smyczy. [IMG]http://i41.tinypic.com/141k5d1.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2nbfwbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/6du78x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ms0v7r.jpg[/IMG]
  3. Zapowiadam, że mam zdjęcia z dzisiejszego spaceru... ale nie chce mi się ich wrzucać :evil_lol:. W ogóle to miałam przez pół dnia problem z zalogowaniem na DGM. To chyba z ciasteczkami związane :mad:.
  4. .............................
  5. [LEFT][B]Feigned[/B], zwykły kompakt ;). Sama wszystko ustawiam, tzn. tam jest kilka trybów i w tym taki, w którym można sobie wszystko ustawić. W ogóle to ja nie wiem po co te wszystkie tryby robią, jest niby taki, co mają zdjęcia nie wychodzić poruszone, a jest zupełnie odwrotnie :lol:. Na moich własnych ustawieniach lepiej mi psa w ruchu złapać, niż dzięki takiemu trybowi. [B]Cambel[/B], tak się tylko mówi :evil_lol:. Miałam zamiar coś sprzedać, ale albo mi się to nie opłaca, albo nie mogę się zdecydować co sprzedać, to już wolę, żeby sobie leżało w pudełku, kiedyś zawsze się do tego wróci. [B]Foxowa[/B], [B]Martunia[/B], dziękuje :). [B]DorkaWD[/B], dzięki, a Gienie i Gienków pozdrowię :lol:. [/LEFT]
  6. [B]Feigned[/B], dziękuje :). [B]Cambel[/B], wpadłam i już chyba z tego nie wyjdę :evil_lol:. I tak długo nic jej nie kupowałam, a jak była okazja, to szkoda było nie skorzystać :cool3:. Dzięki ;). [B]psiulka[/B], dziękuje, też lubię ten wzorek i sport red jeszcze bardzo mi się podoba :diabloti:. [B]Owczarkowa[/B], [B]Feigned[/B], nie przerabiam zdjęć (kiedyś była taka konieczność, bo po zgraniu na komputer robiły się blade kolory, a teraz "nowy" aparat, to tylko wyostrzam). Aparat w sumie sam takich kolorów nie robi, jakbym w nim nic nie ustawiała, zależnie od pogody itd. to wyglądałyby trochę inaczej :eviltong:. [B]deer[/B], takie oczy to typowa cecha żarłaczy kudłatych :evil_lol:.
  7. [url]http://img100.imageshack.us/img100/2294/dsc09949.jpg[/url] Jak grzecznie pozują :).
  8. [quote name='Bartiśkowa_'][U][URL]http://i42.tinypic.com/2hozj4j.jpg[/URL][/U] Tosia jest strasznei fotogeniczna :loveu: zwierzątko fajniuśkie jak sie nazywa ? :evil_lol: przesoczył :mad:[/quote] Dziękuje :) Zwierzątek jest tak dużo, że każde z nich będzie mieć to samo imię - Gienia :loveu: :evil_lol:.
  9. Zawistne spojrzenie :evil_lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/xomi4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/lcqhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/k2zgq8.jpg[/IMG] Baw się ze mną! :sweetCyb: [IMG]http://i40.tinypic.com/jiyyqf.jpg[/IMG] I taka fotka na koniec [IMG]http://i40.tinypic.com/2q30rpx.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Bartiśkowa_']Tosia wygląda bajecznie w tym kompleciku :loveu:[/quote] Dziękuje :). [IMG]http://i44.tinypic.com/2rbzb01.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2hozj4j.jpg[/IMG] Moje nowe zwierzątko :eviltong: [IMG]http://i39.tinypic.com/dnjdjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/8vnt61.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b8wdmw.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i39.tinypic.com/2nsz5tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/15yvl6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2dsiyvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4t6jxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2lnflom.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Boness.']No to ja powtórzę wcześniejsze wiadomości: śliczny komplecik i ładne buty :D Pasują Tośce te kolorki :loveu:[/quote] Dziękujemy :). [IMG]http://i40.tinypic.com/hwztsm.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wfuzyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/33or18p.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/j662vn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2vvw7b4.jpg[/IMG]
  13. Jak widać, wszystko ma swoje dobre strony :evil_lol:. Dobrze, że już nie długo koniec przeprowadzki ;).
  14. [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_1603.jpg[/url] Antenka do góry i w drogę :loveu:.
  15. [quote name='Bewarka']Ale ślicznie Tosi :loveu:[/quote] Dziękuje :). [quote name='Tilia']RCookie nigdy jakoś nie przyciągnął mojej uwagi ten wzorek sam w sobie, ale na Twojej suni wygląda tak ładnie, że aż się zaczęłam zastanawiać czy mojej Guapie takiego nie sprawić :evil_lol: naprawdę Tosi pasuje! [/quote] Dzięki ;). Już od dłuższego czasu czyhałam na tą niebieską obrożę, ale że nie kupowałam za swoje pieniądze to zaszalałam i wzięłam jeszcze smycz do kompletu :evil_lol:. Z Tobą i Hesią, a właściwie to z upodobaniem do pomarańczowego na tej suni, to tak jak ze mną i czerwonym na Tośce. Najwięcej mamy rzeczy w kolorze czerwonym, nawet zastanawiam się, czy nie wziąć jeszcze takiej samej obroży (bez smyczy), ale w kolorze czerwonym ("sport red"), bo odcień tego koloru, w tym wzorku jest śliczny :loveu:.
  16. Taki jakby niezbyt zadowolony jest :evil_lol:.
  17. ..................................
  18. ......................................
  19. [quote name='Sweet'];D 16:eviltong: znaczy w moim i twoim wieku:evil_lol: Kolega z klasy:) :D byłam u was ale zaraz skomentuje;)[/quote] Hmm... może jakiś zabawny gadżet? :evil_lol:
  20. [URL]http://img152.imageshack.us/img152/4384/sp14.png[/URL] Śmieszny wyraz pyszczka :lol:. To się psiska wybawiły :cool3:.
  21. Jak filmik jest kiepskiej jakości, to ciekawe jakiej jakości są moje filmiki... :lol: Śmiesznego masz psiaka, Tośce też tak czasem "odbija".
  22. :cool3:[quote name='Sweet']hej:D no fajnie fajnie:D dzieki:) Za to mam problem mały...:roll: Zostałam w sobotę zaproszona do Maciusia na urodziny i nie wiem co mam mu kupić:shake: kompletnie nie mam pomysłu:shake: Może ktoś mi pomoże? każdy pomysł dobry:) Może być coś śmiesznego? albo jakiegoś takiego fajnego:cool3::eviltong::eviltong:[/quote] A w jakim Maciuś jest wieku? :cool3: U nas nowe fotki ;).
  23. ................................
  24. [B]Feigned[/B], ja do RC jakoś nie jestem przekonana, bo używają rakotwórczych konserwantów... [B]groszek83[/B], każdy tłuszczyk się przyda, najwyżej domalujemy Tosi jakieś łatki i tam się upchnie :cool3:. [B]Cambel[/B], wiesz, czasem nawet twardziele wymiękają, ale na ogół staram się do takich sytuacji nie dopuszczać ;). [B]Bartiśkowa[/B], witamy! :multi: [B]deer[/B], tak, już mam :). Niedługo postaram się dać jakieś fotki spacerowe, na razie mam tylko Toś w nowym komplecie i swoje buty na bal :lol:. [IMG]http://i41.tinypic.com/zstle0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/or6tnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/34fcebq.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fm5h5u.jpg[/IMG]
  25. Dzisiaj byłam w zoologicznym i przyjrzałam się bardziej klipsom w Lkach rogza i nie wydają się znowu takie masywne, ale to kółko za duże i obroża po "złożeniu" za gruba. Wyjście ze sklepu zoologicznego z pustymi rękami, to dla mnie niemal jak grzech :evil_lol:. [IMG]http://i41.tinypic.com/zstle0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/or6tnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/34fcebq.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fm5h5u.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...