Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. Fajny temacik :cool3:. Ja będę wdzięczna jak ktoś podeśle linki, gdzie można zaopatrzyć się w różne rzeczy do robienia obroży (łańcuszki, kółka itp.).
  2. [quote name='Izuuus']Co z tymi fotkami w liczbie 27? :D[/quote] Dobre pytanie :evil_lol:.
  3. Coś mi się zdaje, że gdyby nie zdjęcie Grama na poprzedniej stronie i to Stefci, to byś miała przechlapane przez ten nick :evil_lol:.
  4. [quote name='deer_1987']kupilam, czeszemy pare razy w tyg i klaki sa nadal po katach :P[/quote] U mnie też są, ale o wiele mniej ;). [quote name='Bewarka']Co tak ostatnio wszyscy szaleją z nowymi cykaczami, cooo...? :placz: :evil_lol: Świetne foty! :)[/quote] Nie martw się, ja w ogóle nie mam aparatu :lol:.
  5. Ja kupiłam furminator i problem kłaków latających po całym domu w większym stopniu zniknął, także polecam :cool3:. Czekamy na fotki :multi:.
  6. Nad ostrością popracuj, bo Ci trochę uciekła :). Ładne kolorki kwiatów wyszły :loveu:.
  7. [quote name='Pestka']Piękny ten rysnek ;)[/quote] [quote name='deer_1987']Slicznie rysujesz![/quote] [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i39.tinypic.com/14tzs7.jpg[/URL] Ładnieee :D oko :loveu:[/quote] [quote name='Martunia']Ale ładny rysunek. :) Zdolnaś, jak również i Tosia. :D[/quote] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Śliczny rysunek ! Ty to masz talent :cool3:[/CENTER] [/quote] [quote name='Agathee']Ale piękny rys! :loveu: Narysuj mi Muffiego :lol:[/quote] Dziękuje wszystkim :oops:. Mufficzka mogę narysować, ale nie wiem co z tego by wyszło, na razie mam do narysowania kilka innych psowatych ;). [quote name='DorkaWD'][URL]http://i41.tinypic.com/11l1kzl.jpg[/URL] Nie mogę oglądać takiego słodaśnego, rozanielonego Tosiaka na poduszkach, bo z miejsca mam wyrzut sumienia, że moja to nawet łapki na łóżko postawić nie może :oops: [URL]http://i39.tinypic.com/14tzs7.jpg[/URL] BRAWO! Zdolniacha z Ciebie :loveu:[/quote] Tosia tak jakby też nie może, bo jak nie jest wyczesana, to zostawia masę kłaków, ale i tak wszyscy jej ulegają :evil_lol:. Dziękuje :). [quote name='Sweet']Hej:D co tam u was??:)[/quote] U nas szaro, buro i ponuro... Wczoraj świeciło słońce i było gorąco, po południu przyszła burza (tu muszę pochwalić Toś, bo się nie stresowała i miała super zapał do pracy :multi:, potem nawet głupawki dostała, to wzięłam jej pluszową kość, to mała ją trochę tarmosiła :loveu:). Dzisiaj jest dosyć fajna pogoda na spacer, tylko mokro jest... :angryy: Ja chcę normalne lato :shake:.
  8. Masz nowy aparat, to fotek byś więcej zrobiła, a nie się tylko chwalisz :eviltong: :diabloti:.
  9. [url]http://i39.tinypic.com/dqlpo3.jpg[/url] Wesoły, grzeczniutki piesek biegnie sobie z badylkiem przez polankę... :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/jj1pbt.jpg[/url] ale to tylko pozory :diabloti:
  10. Posiadanie lustra nie czyni Cię świetnym fotografem i nawet ze "zwykłej cyfrówki" może wyjść genialne zdjęcie ;). Kwestia umiejętności :evil_lol:. Czekamy na fotki :cool3:.
  11. [url]http://i44.tinypic.com/2iqbv53.png[/url] Jaki zapatrzony :cool3: :loveu:.
  12. Ale się zdziwiłam, jak zobaczyłam, że sobie zmieniłaś nick :crazyeye: :lol:. Teraz będę musiała się do niego przyzwyczaić :lol:. Jakieś nowe zdjęcia Grama chętnie bym obejrzała... :siara:
  13. A nie możesz w pełnej misce zamówić? ;)
  14. Illusion

    bzik

    Ludzie są niemożliwi, ja słyszałam, że nawet jak blok jest blisko ulicy to wypuszczają na samodzielny "spacer" :crazyeye:.
  15. [url]http://i41.tinypic.com/34osoph.jpg[/url] Reklama :eviltong:.
  16. Wpadam, żeby fotki obejrzeć, a tu taka historia :crazyeye:. Ludzie w ogóle nie myślą, jakbyś wiedziała kto to zrobił, to spokojnie mogłabyś zgłosić na policje :shake:.
  17. Świetna gromadka! :loveu: Chyba się z nimi nie nudzisz, prawda? :evil_lol:
  18. Anula, od teraz Benek to Benka :evil_lol:.
  19. [url]http://i42.tinypic.com/2ypb6l4.png[/url] Śliczny, a ile ma futerka :loveu:. Niestety nieodpowiedzialnych właścicieli nie brakuje... szkoda słów na takich ludzi :shake:.
  20. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/zKarmelekime249.jpg[/url] Biedny, dostał zimny prysznic :evil_lol:.
  21. Tośka też tak kica w wysokiej trawie, na zdjęciach widać :cool3:.
  22. [url]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/31-1.png[/url] Biedny, pewnie oczekuje jakieś nagrody za takie profesjonalne pozowanie, a tu gucio :eviltong:.
  23. U nas dzisiaj też okropna pogoda :shake:. http://images48.fotosik.pl/149/bae40567bc9097fc.jpg Takiej to dobrze :evil_lol:.
  24. Jednak coś się znalazło. Kupiłam sobie dzisiaj pierwszy raz kredki akwarelowe i od razu je przetestowałam... [IMG]http://i39.tinypic.com/14tzs7.jpg[/IMG]
  25. Cześć! :multi: Na razie mamy brzydką pogodę, więc nic nie mam :eviltong:.
×
×
  • Create New...