-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
[quote name='cockermaister']Chyba kupie rogzette :loveu:[/quote] Świetny wybór :cool3:. [B]DorkaWD[/B], ślicznie Pandzi w tym kompleciku :loveu:. [B]Talia[/B], ja bym wybrała te zielone w odblaskowe kostki lub pomarańczowe :).
-
[quote name='Foxowa']To super. Tosiek widzę coraz to lepiej wykonuję. Żebym to mogła powiedziec o moim kudłaczu... No to czekamy na filmik z postępami ^^.[/quote] Dzisiaj Toś coś się na spacerze przestawiło i nie chciała wykonywać komend :crazyeye:. Coś mi się wydaje, że cieczka się zbliża :roll:... [quote name='Bartiśkowa_'][FONT=Georgia]hej [/FONT] [FONT=Georgia]Fajny ten buldożek :loveu:[/FONT][/quote] Szczególnie jak depcze po stopach i skacze na ciebie z radości :loveu: :diabloti:. [quote name='Czarna_Owieczka']Hej Tosiaczki :razz: Z niecierpliwością czekam na filmik sztuczkowy :D[/quote] Cześć! :multi: [quote name='gops']czesc swietna ta Twoja mala :loveu: i widze ze duzo sztuczek ja nauczylas :razz: i fajna obroza na ostatnich fotkach :lol::cool3:[/quote] Dużo to nie, ale dążymy do tego, żeby umiała dużo i się rozwijała :cool3:. A dziękuje, mam do niej sentyment :evil_lol:. [quote name='Martunia']Ale ona zdolna ! :cool3: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Jesteś na nk ? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] A jak :razz:.[SIZE=1][COLOR=LightBlue] Nie, ale chyba sobie niedługo założę ;).[/COLOR][/SIZE]
-
Ja zawsze wybieram priorytet z opcją zapłaty przy odbiorze i zazwyczaj idzie tydzień, czasem nawet dłużej ;). Raz jak w pełnej misce zamówiłam w niedzielę to doszło w środę i raz w telezoo jak zamówiłam w niedzielę, to było we wtorek.
-
[quote name='cockermaister']Zamawiał ktoś już na sklepie pełna miska ?? w ile dni przychodzi przesyłka ??[/quote] Ja kilka razy zamawiałam i jestem bardzo zadowolona :). Paczki były wysyłane szybko, dochodziły zazwyczaj przez tydzień, ale to wina poczty.
-
A masz już coś na oku? ;)
-
[url]http://img146.imageshack.us/img146/6706/dsc07660.jpg[/url] Lans :eviltong:. [url]http://img190.imageshack.us/img190/566/dsc0815p.jpg[/url] Co za skupienie :cool3:.
-
Gratulacje! :multi: Życzę wytrwałości w moderowaniu :evil_lol:.
-
[url]http://img19.imageshack.us/img19/6118/20090615290.jpg[/url] Śliczna :loveu:. [url]http://img36.imageshack.us/img36/4600/dsc00323o.jpg[/url] Cortez jak dumnie pozuje :cool3:.
-
Witamy się pierwszy raz! :multi: Pewnie kojarzysz mnie z wątku obrożowego :evil_lol:. Świetne psiaki :loveu:.
-
[url]http://images47.fotosik.pl/148/f7a51eef7760a9f6med.jpg[/url] Ekologiczna niszczarka papieru :evil_lol:
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_2756.jpg[/url] Śliczna :loveu:. Nie wiem jak można nie lubić jaszczurek :evil_lol:.
-
[URL]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/16-1.png[/URL] Mi się to najbardziej podoba, zajączek :loveu:.
-
[url]http://i44.tinypic.com/34q0oax.jpg[/url] Megi namierza uszami cel :lol:. Chyba fajną okolicę na spacerki macie, prawda? ;)
-
Ja na zakończenie roku czułam się okropnie, ale w końcu doszłam do wniosku, że z większością i tak się będę spotykać, więc nie ma się czym martwić ;). Na dodatek jeśli dostanę się do szkoły I wyboru, to będę mieć sporo znajomych w szkole obok :evil_lol:. Fajne te mrówki, ale ja i tak wolę psie zdjęcia :eviltong:.
-
[quote name='Bzikowa']Dzięki za wyjaśnienie :) Westik poszedł w odstawkę? Być nie może :shake:[/quote] Mam nadzieję, że z czasem wszystko wróci do normy lub po prostu jestem przewrażliwiona ;) Dzisiejszy zgon wygląda już lepiej. Toś rzadziej merda ogonem i wprowadziłam gest :cool3:. No i pochwalę się jeszcze, że Toś wchodziła dzisiaj do takiej ok. 13cm (wysokość) doniczki, której dno ma jakieś 10cm :multi:. Jak będzie jej ładniej wychodziło, to nakręcę filmik :eviltong:.
-
[quote name='Foxowa']Jaki on śliczny :loveu:, taki uroczy. A Tosia cudowna ^^.[/quote] Uroczy, ale charakterek ma :razz:. Dziękuje ;). [quote name='deer_1987'][URL]http://i42.tinypic.com/2rzs40j.jpg[/URL] slicznie wyszlo :D[/quote] Dziękuje :). [quote name='Sweet']Hej:D [URL]http://i42.tinypic.com/332wirr.jpg[/URL] Buszująca w trawie:D [URL]http://i43.tinypic.com/33f7291.jpg[/URL] I ten jej radosny pyszczek:D:D [URL]http://i39.tinypic.com/258tb2d.jpg[/URL] haha:evil_lol: tu mi przypomina jakies dzikie zwierze ale nie wiem jakie;P[/quote] Guziec może? :evil_lol: Toś często podczas jedzenia to taka "szwinka" :cool3:. [quote name='Bzikowa']Ooo westik :loveu: tylko szkoda, że taki zarośnięty :mad: Napisz o nim coś więcej, rasowy jest? [URL]http://i41.tinypic.com/11l1kzl.jpg[/URL] nie no, profesjonalne oczy kota ze Shreka :D[/quote] Berniak zazwyczaj nie jest zarośnięty, pewnie niedługo na trymowanie pojedzie ;). Rasowy niestety nie jest. Kupili go ok. 5 lat temu (ojciec dziewczyny to weterynarz :mad:) w Łodzi, babka miała niby psy z papierami i bez, więc jakaś lewa hodowla... Mimo, że bez metryki ani rodowodu to Berniak ma charakter iście terrierzy. Kiedyś za nim nie przepadałam, zawsze jak odwiedzałam koleżankę to on okropnie się darł, aż uszy pękały. Teraz też się drze, jak ktoś przyjdzie, ale jak mu mówię, żeby zamknął jadaczkę, to grzecznie zamyka :loveu:. W ogóle jest bardzo fajny i się mnie słucha :cool3: (jestem z tego zadowolona, bo nie zawsze wykonuje polecenia swojej właścicielki :evil_lol:). Straszny z niego zazdrośnik, ale w sumie się mu nie dziwię, mam wrażenie, że odkąd mają nowego psa, to Berniak odszedł w odstawkę... A Ceres (jeśli dobrze pamiętam, to aktualnie ma 7msc i waży 24kg) wygląda tak :loveu: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9467/zdjcie001hod.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2087/zdjcie005j.jpg[/IMG]
-
[url]http://i40.tinypic.com/2mdjrbs.jpg[/url] Rozbrajające spojrzenie :loveu:.
-
Wie co dobre :razz:.
-
[url]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/7-1.png[/url] Mina pt. "Co by tu zmajstrować?" :evil_lol:.
-
Lisica najmniejsza :lol:.
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Illusion replied to brjagata's topic in Foto Blogi
Super fotki, śliczne kolory wyszły :loveu:. Birma ma bardzo ładne oczka :loveu:. Zdrówka dla Muffiego ;). -
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P6200915.jpg[/url] Piękne zdjęcia :loveu:.
-
[url]http://img14.imageshack.us/img14/210/p1210072.jpg[/url] "Nudna jesteś..." :diabloti: