Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1841.jpg[/url] Kot ze Shreka! :lol:
  2. [quote name='motylek1007']czy ten krązek z kolorowymi chorągiewkami jest tylko w jednym rozmiarze? bo widziałam gdzieś na żywo i malutki mi sie wydaje, a na zdjęciach inne psy zakładają go na głowe[/QUOTE] Jest w dwóch rozmiarach ;).
  3. Ja obstawiam jakąś gadzinę :evil_lol:.
  4. [quote name='Czarna_Owieczka']w takim razie powodzenia, niech się Wam dobrze trenuje :) i nie dziękuj, żeby nie zapeszyć ;) mam nadzieję, że spotkam Was kiedyś na zawodach wymiatające na torze :cool3:[/QUOTE] Też mam taką nadzieję :evil_lol:. [quote name='LadyK'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/6786/img1919j.jpg[/URL] haha :D[/QUOTE] ;) [quote name='Absolultely Spotless']Co tu tak cicho ? Dzień dobry ?... :p[/QUOTE] [quote name='Endher']Komputer Natalii odmówił niestety posłuszeństwa,gdy tylko będzie sprawny - na pewno się odezwie :smile:[/QUOTE] No właśnie, mój komputer w ciągu ostatnich dni był "uśmiercony", nie wiem co się w nim zepsuło i czy się naprawiło (chyba, ale co się samo naprawia? :lol:), ale przedwczoraj (?) komputer wrócił do świata żywych. [quote name='Ismena']Gratuluję nowej domowniczki! Mała jest cudowna i ma piękne imię. :) Buziaki dla Ginny i oczywiście Tosi. :)[/QUOTE] Dziękuje ;). Przez ten weekend Tosia pokazała mi, że lubi, potrafi i chce! W mojej ocenie biegała ładnie zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, było parę "wpadek", ale my jeszcze zielone :lol:. Przez najbliższy tydzień będziemy robić wprowadzenie do stref :). Nie mam żadnych zdjęć swoich futrzaków, ale za to przywlokłam swój rysunek :lol: [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5863/img1941v.jpg[/IMG]
  5. Myślałam, że Zuza mieszka z Tobą i miałam zamiar zapytać, czy łatwo jest ogarnąć trzy psy :lol:. Powinnaś wstawiać o wiele więcej zdjęć ;), mieć trzy psy i wstawiać tylko jedno zdjęcie... :mad: :eviltong:
  6. Znów po dłuższej przerwie od rysowania "na poważniej". Czy to przypomina trochę owczarka pirenejskiego? :lol: Co nadawałoby się do poprawy? Na co następnym razem zwrócić uwagę? [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5863/img1941v.jpg[/IMG]
  7. Śliczna :loveu:. Przypomina trochę kelpika :).
  8. Czarna jest bardzo fajna :evil_lol:.
  9. [quote name='Feigned']niee, Magnus był golony dopiero u mnie, czyli pierwszy raz jak miał 3 m-ce :cool3: do tej pory trochę się buntuje, tzn czasami próbuje zabierać mordencję, ale generalnie jest dobrze, on w ogóle wszystkie zabiegi pielęgnacyjne bardzo cierpliwe znosi :) jeśli zaczyna coś kombinować to jest "fee" i jedziemy dalej :) za to Axel podczas czesania i kąpieli jest straaaaszny :lol: ale podczas strzyżenia zazwyczaj zachowuje się idealnie[/QUOTE] Dzięki! ;) [quote name='Iza.'][URL]http://img707.imageshack.us/img707/6606/img1926rp.jpg[/URL] Niesamowita jest :loveu: Maszynke do golenia też mam ludzką, całkiem dobrze się sprawuje :) A co do zabiegów, to przede wszystkim musisz być stanowcza, możesz strzyc czy czesać na raty, obyś tylko nie przerywała wtedy kiedy mała tego chce ;)[/QUOTE] Dzięki za radę! ;) Dzisiaj znów wyjęłam maszynkę, pudlówkę i zabrałam się do pracy :evil_lol:. Młoda jakoś lepiej to znosiła, ale chyba jeszcze długa droga przed nami :lol:. [quote name='rockyy']Fantastyczne zdjęcia (jak zwykle zresztą) ;) Ginnyyyy...:loveu: Młoda jest naprawdę przecudna:loveu:[/QUOTE] Dziękuje :). [quote name='Czarna_Owieczka']mądra i grzeczna Tosia :thumbs: Będziesz Ginny szkolić trochę pod kątem agility na przykład czy podobnego typu rzeczy? ;) bo ogólnie to masz gdzieś niedaleko jakiś klub? bo napisane masz okolice Warszawy :razz:[/QUOTE] Z Ginny zamierzam robić wszystko, co się da i mam nadzieję, że nic nie spartolę, jeśli chodzi o zabawki. Tośka to pies na żarcie, Ginny ma być psem zabawkowym. Fajnie się szarpie, bardzo lubi to robić, ale czuję, że możemy mieć problemy z aportem... A co do samego agility, to z Tosią od kwietnia wpadamy do Cavano ;). Teraz chcę zacząć systematyczniej uczęszczać na kurs dla początkujących, bo wcześniej chodziłam z nią na normalne treningi i braki dawały nam się "trochę" we znaki. [quote name='Ewa&Duffel']Nie mogę się na nią napatrzeć ! :loveu: A te oczy...:loveu: [URL]http://img707.imageshack.us/img707/6606/img1926rp.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Ppx'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/6786/img1919j.jpg[/URL] booskie :loveu:*[/QUOTE] Dziękować :razz:
  10. [quote name='Kisses'][URL]http://img259.imageshack.us/img259/1166/img1910a.jpg[/URL] Tośkowa mina - bezcenna :lol: [URL]http://img707.imageshack.us/img707/6606/img1926rp.jpg[/URL] maaatko, ona jest boska![/QUOTE] Na zdjęciach bardzo tego nie widać, ale Tosia teraz bardzo lubi Gremlina :evil_lol:. [quote name='Feigned'][URL]http://img697.imageshack.us/img697/6794/img1909q.jpg[/URL] :lol: ale one są super, obydwie :loveu: ja dla Magnusa też mam ludzką, Zelmera :) nie narzekam :cool3:[/QUOTE] Dzięki :). A Magnus był jakoś przyzwyczajany do różnych zabiegów pielęgnacyjnych w hodowli, czy Ty się tym zajmowałaś? Możesz napisać coś na ten temat? :) [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://img707.imageshack.us/img707/6606/img1926rp.jpg[/URL] aaaaaa! genialne !! :loveu: [URL]http://img697.imageshack.us/img697/6794/img1909q.jpg[/URL] Tosia grzecznie znosi tarmoszenie :razz: a właśnie, jak się dogadują panny? dogadały się od razu? :)[/QUOTE] Coś Ty... :lol: Tosia na początku była obrażona, w ogóle nie wyobrażała sobie tego, że w domu może być drugi pies. Za to Ginny od razu pokochała Tosię :loveu: :evil_lol:. Potem, prawdopodobnie za sprawą magicznego żwacza, Tosia zmieniła swoje nastawienie do Ginny i teraz razem się bawią, leżą w jednym legowisku (chociaż to rzadko, częściej się w nim tarmoszą :lol:), piją z jednej miski ;). Tosia całkiem niedawno zaczęła jako tako bawić się z Młodą na dworze, bo tak to tylko w domu, wiadomo, na zewnątrz jest wiele ciekawszych rzeczy od jakiegoś tam szczyla :lol:. [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6786/img1919j.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/16.jpg[/URL] ooooo rajuuuśku :loveu: mój strzyżony jest od dawna, ale po dziś dzień nie lubi jak mu się pyś strzyże albo stópki :)[/QUOTE] Eh... A Ginny w ogóle nie lubi, jak ktoś jej coś z futrem robi, będziemy nad tym poważnie pracować :lol:. [quote name='Kama & Diana'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/16.jpg[/URL] słodkie maleństwo[/QUOTE] [quote name='LadyK'][URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/16.jpg[/URL] :mdleje: :loveu:[/QUOTE] Pozory :diabloti:. [quote name='Absolultely Spotless']Matko ... co moje piękne oczy widzą ?! Szkoliłaś się gdzieś , dziewczyno ? Piękniejszych zdjęć nie widziałam . ; pp A propos , śliczne psiaki . Naprawdę rzadkie przypadki ... podziwiam ;) A czym je karmisz ?[/QUOTE] Nie, ale skoro nie widziałaś nigdzie fajniejszych zdjęć, to musiałaś odwiedzić naprawdę mało galerii :lol:. Dziękuje :). A psy karmię suchą karmą :eviltong:. Tośkę miałam przerzucić na BARF, ale mam do tego jeszcze jakieś wątpliwości... [quote name='GaBi12'] Tośka i Ginny są przeesłodkie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękuje :). [quote name='NightQueen']a mówiłam że się wkręcisz :evil_lol:[/QUOTE] Teraz robi się coraz zimniej, więc nie mogę bardzo zaszaleć, ale już za kilka miesięcy... :evil_lol: [quote name='Absolultely Spotless']Skoro mowa już o maszynkach , jakich używacie ? :-) Czy są lepsze i gorsze maszynki ? Zapraszamy do nas ! :D[/QUOTE] Ja mam zwykłą maszynkę Brauna, dla ludzi :lol:. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2034/img1923s.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6606/img1926rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8572/img1903zf.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6794/img1909q.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1166/img1910a.jpg[/IMG]
  12. Śliczny jest! :loveu: Uwielbiam rude kociaki :loveu:.
  13. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1627.jpg[/url] O jacie, piękny jest! :loveu:
  14. Ale Was dawno nie było :-o. Dobrze, że się odezwałaś i przypomniałaś, jak wygląda Blaki, a wygląda, jak zwykle świetnie! :loveu: Pokaż jeszcze resztę zwierzaków :evil_lol:.
  15. [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/11.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/26.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/16.jpg[/IMG]
  16. Dzięki :). Muszę Wam powiedzieć, że odkąd dorwałam maszynkę do strzyżenia, to mam ogromną nadzieję, że w przyszłości włos Ginny będzie się do tego dobrze nadawać, bo mam już wymyślonych kilka fryzurek :evil_lol:. Młoda na chwilę obecną raczej nie jest zachwycona moimi planami, bo o ile cięcie nożyczkami jest znośne, to maszynka jest okropna i to nie jest kwestia tego, że ona się jej boi, tylko ten dźwięk jest dla niej chyba niezbyt przyjemny. A w poprzednią niedzielę byłyśmy w Warszawie :cool3:. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4454/img1758j.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6446/img1812n.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3386/img1759q.jpg[/IMG] [SIZE=1][I]Zdjęcia niżej by M. Grobla[/I][/SIZE] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/BayandGi/3.jpg[/IMG]
  17. Czy widzicie jakąś zmianę w wyglądzie? :evil_lol: [img]http://img684.imageshack.us/img684/1497/img1900e.jpg[/img] [img]http://img97.imageshack.us/img97/3603/img1901rk.jpg[/img] Wiem, że krzywo, ale jak na moje kiepskie zdolności obchodzenia się z nożyczkami, to nie jest najgorzej :lol:.
  18. [quote name='gops']slicznie jej! i to jest dobre , miec 2 psy tej samej wielkosci , moga nosic te same obroze :lol:[/QUOTE] Oszczędność przede wszystkim :lol:.
  19. [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7026/img1870e.jpg[/IMG] Rogz Rogzette Dla szczyli raczej się nie nadaje :lol:.
  20. Biedronki lupine na szczylu :evil_lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9125/img1618ge.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Zuzia&Snoopy']zmień repertuar :evil_lol: chociaż daj coś innego niż na kynologicznym :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Nie, bo wtedy się pogubię i nic nie będzie :diabloti:. [quote name='gops']oj chyba zaraz Tośke przerosnie :)[/QUOTE] Na pewno będzie większa od Tośki :). [img]http://img299.imageshack.us/img299/4715/img1709f.jpg[/img] [img]http://img834.imageshack.us/img834/9104/img1672n.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/5766/img1676i.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/6406/img1678k.jpg[/img] Nieostre polowanie na Tosiaka [img]http://img2.imageshack.us/img2/3852/img1695n.jpg[/img]
  22. :) [img]http://img178.imageshack.us/img178/5745/img1646ov.jpg[/img] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9158/img1708t.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Shel']Słodki szczylek :][/QUOTE] ;) [quote name='Zuzka i shelciaki'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/3586/kopiaimg1524.jpg[/URL] to wymiata. Ona ma zielone oczy? *.*[/QUOTE] [quote name='WeronikaM']a nie niebieskie ? ;)[/QUOTE] [quote name='gops']dla mnie to ona ma szare oczy , piekne! pasuja do umaszczenia[/QUOTE] Teraz ma zielonkawe, ale podejrzewam, że będą się jeszcze zmieniać. Tutaj widać: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4203/img1551g.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4697/img1552ky.jpg[/IMG]
  24. Ja Was bardzo lubię, szczególnie na treningach, jak mogę sobie obejrzeć psiaki na żywo :loveu:. Jazz ostatnio jak zasuwa :crazyeye:, ciężko się go fotografuje, ale mam parę ujęć, których jeszcze nie wrzucałam do sieci :cool3:.
  25. Illusion

    Ares...

    Widzę, że Ares zmienił okrywę włosową na zimę :cool3:.
×
×
  • Create New...