-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
[B]evel[/B], pyszczek jej golę, ale ogon już taki ma, w sumie od niedawna bardziej się jej ofutrza, bo wcześniej to była taka łysa antenka :lol:. [B]Czarna_Owieczka[/B], myślę, że nie, z resztą ona akurat tego zbyt często nie wykonuje, zdaję sobie sprawę, że jest to jakieś obciążenie stawów ;). Dziękujemy :).
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/16.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/17.jpg[/IMG] Tak wygląda teraz Ginny :lol:
-
Zdjęcia by M.Grobla [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/bayginn/8.jpg[/IMG]
-
Mam więcej zdjęć, ale w aparacie, może w weekend uda mi się wrzucić ;).
-
Kocham tą przeglądarkę, już II raz zjadło mi posta :loveu:. [B]Bzikowa[/B], teraz biegamy w Siriusie ;). [B]puchu[/B], Gin już raz była na treningu :cool3:, ale na jednym na pewno nie zaprzestaniemy, więc myślę, że niebawem będziesz miała okazję poznać ją osobiście ;). [B]NightQueen[/B], a nie mówiłam? :evil_lol:
-
[URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0930-1.jpg[/URL] Super to zdjęcie wyszło :loveu:, "Fifka marzycielka" ;).
-
Simba im starszy, tym coraz ładniejszy, a jeszcze niedawno był takim małym szczylątkiem :).
-
Najlepiej to mieć jedno wykastrowane :evil_lol:. [URL]http://lh3.ggpht.com/_kbf6atLhTyw/TSn_JblQ-lI/AAAAAAAAAm8/owVuTLapV2E/_CSC2744.JPG[/URL] Jaki buuuziak :loveu: :diabloti:
-
Wchodząc do molkowej galerii liczyłam na jej roześmiane zdjecia, a tu taka historia :shake:. Niech Moli szybko wraca do zdrowia :).
-
Ginny w autobusie, fotka z wczoraj [img]http://img109.imageshack.us/img109/5633/img0023ar.jpg[/img]
-
Miło, że ktoś o nas pamięta ;). Żyjemy i mamy się całkiem dobrze, niestety poza moim komputerem, bo jego stan nadal jest, jaki jest, a ja nic na to nie poradzę. Zapewniam, że zdjęcia staram się robić w miarę regularnie i mniej, więcej w lutym powinnam mieć możliwość wrzucenia ich do sieci :). Wtedy pewnie będę też częściej wpadać, bo jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w końcu będę posiadać własny, działający komputer :lol:. Ginny z dnia na dzień staje się coraz paskudniejsza i czasami razem z Tosią mamy jej po dziurki w nosie :lol:.
-
[quote name='deer_1987'] Wiesz co to zalezy jakie bo taka kurta fleece to jest i super na wiosne i na lato :razz: a do tego hurtta to jest na lata tak wiec i na nastepna zime i na kolejna :diabloti: [/B][/QUOTE] No wiesz, ja zakładam, że skoro dana rzecz ma wysoką cenę, to nie jest to jakaś "lipa" i będzie służyć dłużej ;). Tylko w wypadku kupowania takich rzeczy przez neta istnieje ryzyko, że dana rzecz nie będzie pasować na naszego psa. I co wtedy? Albo uda nam się to sprzedać (na co ja bym raczej nie liczyła, bo czasem ciężko znaleźć osobę chętną na rogza, a co dopiero na coś za więcej kasy) albo wymienić, gorzej, jeśli inne rozmiary w ogóle nie odpowiadają wymiarom naszego psa, albo w sklepie w ogóle nie ma możliwości wymiany/zwrotu. Z obrożami, szelkami itp. może jest łatwiej (w ostatnie wakacje właśnie "zaryzykowałam" i kupiłam Tosi szelki w USA, więc tutaj ciężko mówić o ew. wymianie, ale pasują na nią bardzo dobrze i fajnie jej służą), bo raczej nie ma problemu ze zmierzeniem psa, a jak coś troszkę źle zmierzymy, to chyba łatwiej to poprawić, niż w ubranku. Nawiązując jeszcze do tych ubranek, to ja właśnie wolę wydać na nie mniej pieniędzy, ale na coś również dobrego jakościowo. Nie zależy mi na jakiś super, hiper właściwościach, ma nie przemakać, chronić przed zimnem i nie sprawiać dyskomfortu, a nie trzeba wydawać 300zł, żeby to wszystko dostać :). Stronka fajna, taka prosta i przejrzysta, no i zdjęcie szybującej Sherry - :loveu: ;).
-
[quote name='Shetanka'] No bo Syriusz to etatowy Tap Madl :cool3: Co do bucików kupiłam na wystawie w Warszawie, firmy nie pamiętam, ale chyba tak. [/QUOTE] W to nie wątpię :cool1:. Nie spadają, dobrze trzymają się łapek? Nie przemakają?
-
[quote name='deer_1987']Tam jest wiecej, kurtki itp :) ja sie jakos nie przekonalam do tych...[/QUOTE] Wiem, wiem, na pełnej misce w PL jest sporo ich produktów i ceny kosmiczne ;). O ile na takie jedne, porządne szelki jestem w stanie wydać trochę więcej kasy, tak na ich większą ilość raczej nie. Na ubranko, które jest używane tylko zimą, tym bardziej :lol:.
-
[quote name='deer_1987'] akurat w najnowszej kolekcji nie ma szelek ale sa obroze [URL]http://www.hurttacollection.com/lifeguard_accessoarer[/URL] [/QUOTE] Te "neonowe" już widziałam, genialne są! :loveu: Tosię widzę w tych żółtych, a Ginny w różowych :diabloti:, ale to dopiero, jak ktoś mi je zafunduje, wygram w totka albo coś w ten deseń ;).
-
[url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_6379.jpg[/url] Ale on ma słodkie oczy :loveu:. Fajny ten pluszaczek od Acany :cool3:.
-
[quote name='deer_1987'] takie [url]http://www.podgypaws.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/H/u/Hurtta_Pro_Padded_Harness.jpg[/url] ? bo to wlasnie jest druga kolekcja. Tak normalnie to te szelki ok 220 kr (110 zl) Wow no rzeczywiscie podobnienstwo 100% :razz:[/QUOTE] Tak, dokładnie te ;). U nas te szelki (rozmiar Tosi, czyli bodajże 45) kosztują ok. 145zł + przesyłka :lol:.
-
[quote name='deer_1987']Jesli to dokladnie takie jak te - a nie jak te z drugiej kolekcji - to wyprzedaz :) Dziekuje :loveu: przede wszystkim nie wrzucam na raz, tylko wybieram po kilka z roznych sesji.[/QUOTE] No właśnie tamte były inne, ten sam krój, ale trochę inaczej wyglądają ;).
-
W tym czeskim sklepie kosztowały właśnie ok. 70/80zł, może to też była jakaś wyprzedaż :hmmmm:. A zdjęcia faktycznie jakieś takie ciekawsze i ładniejsze wrzucasz :).
-
Ale się porobiło... dużo zdrowia dla Niuni! :multi: A szele hurtta kupowałaś jej w Szwecji? Można wiedzieć ile Cię kosztowały w przeliczeniu na złotówki (i jaki rozmiar kupowałaś)? Pytam, bo w Polsce do specjalnie tanich nie należą, a w jednym czeskim sklepie widziałam prawie dwa razy tańsze i ciekawa jestem ile kosztują w innych miejscach.
-
Ale leniuchy :evil_lol:.
-
Dość poważnie brzmi to, co piszesz, więc lepiej zrób sobie te badania ;). Może to nie jest nic groźnego, ale lepiej dmuchać na zimne.
-
[url]http://i51.tinypic.com/v6q3yc.jpg[/url] Skojarzyło mi się z "Top Model" :lol:, fajnie tu wyszedł :). A buciki z Poshy Dog? :cool3:
-
Ee... to nie jest ze mną tak źle, aparat mam jakiś rok :evil_lol:.