-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
Ja się na razie tym nie pobawię, bo nie mam jak, a szkoda. Jak już będę mogła, to pokombinuję, dzięki ;).
-
Super zimowe zdjęcia Moli! Szczególnie te, na których widać błękitne niebo i biały śnieg :loveu:. Widzę, że rozwiązałaś swój problem odnośnie koloru śniegu, ja nadal nie, zdradzisz, jak sobie poradziłaś? ;) U mnie jest o tyle kiczowato, że w aparacie śnieg ma zazwyczaj normalny kolor, a w komputerze (właściwie to na monitorze) jest niebieski :angryy:.
-
Też mam taką nadzieję, ale zobaczymy jak to będzie, nie jest to zależne ode mnie :-(. W robieniu zdjęć jestem teraz dość oszczędna, bo nie mam gdzie ich zgrywać, a mam tylko jedną kartę... :roll: U nas w sumie po staremu, nic nadzwyczajnego się u nas nie wydarzyło, więc w zasadzie nie ma o czym opowiadać ;). Spadło mnóstwo śniegu. Na początku Ginny nie była zbyt zadowolona, bo to takie nijakie, całe białe, zimne i niezbyt miłe. Tosia w sumie swoim zachowaniem też do śniegu nie zachęcała :lol:. Poza tym obu suczkom tworzy się masa śniegowych kulek, które z czasem stają się coraz bardziej nieprzyjemne (z racji tego, że Gin ma futro takie, a nie inne, tych kulek zawsze ma więcej niż Tosia). Ale im częściej Ginny wychodziła na śnieg, tym bardziej się do niego przekonywała i teraz zawsze wyprawia na nim dzikie harce, a do domu wraca z białą mordką :lol:.
-
Nie mam możliwości zgrania zdjęć na komputer, jak tylko takowa się pojawi, to foty będą ;).
-
Śniegowe kulki, skąd ja to znam... :roll: Tosia zawsze ma ubite twarde kuleczki między opuszkami (nawet, jak jej podetnę papcie, to i tak gdzieś jej się musi śnieg przyczepić), na brzuszku i pod pachami, a czuję, że Ginny będzie mieć z tym większe problemy, już teraz bardzo dużo kulek jej się robi. Zarzuć jakimiś fotkami :cool3:.
-
Jakie tu zmiany :crazyeye:. Grzywek ma genialne umaszczenie :evil_lol: :loveu:.
-
Gratuluję zdania prawka i zazdroszczę :evil_lol:. Obróżka bajerancka, a zdjęcia super :loveu:. Gram jakoś tak inaczej wygląda, nie podmieniłaś go czasem? (to by wyjaśniało to aportowanie :evil_lol:)
-
Eh... :roll: Jako "fanatyczka r=r" muszę dodać od siebie, że w sumie to forum jest dla mnie sporym i negatywnym zaskoczeniem, bo byłam przekonana, że PH yorków jest już mniej, szkoda, że tak bardzo się myliłam. A w tym wszystkim jest mi tylko żal psów :shake:.
-
Proponuję wkleić to do subforum poświęconemu yorkshire terrierom ;).
-
[quote name='Zuzia&Snoopy']:hmmmm: z Internet Explorer[/QUOTE] To wiele wyjaśnia :evil_lol:.
-
Nie wiem, od czego to jest zależne. Jak będę na swoim kompie, to może coś uda mi się z tym zdziałać. U mnie strona zawsze wyglądała tak, jak to sobie rozłożyłam. Tak samo wygląda w MF (3.6?), Google Chrome i Operze (najnowszej).
-
[quote name='Zuzia&Snoopy']Genialna strona :crazyeye::crazyeye: !! Ty to masz kobieto talent! Tylko szkoda że wszysto jest po lewej stronie a nie na środku ale oprócz tego wielkie WOW ;)[/QUOTE] Dzięki ;). U mnie strona jest na środku.
-
Śliczny jest :D. W jakim jest już wieku? ;)
- 470 replies
-
To, co każdemu normalnemu i zdrowemu psu ;). Możesz karmić go suchą karmą, gotowanym jedzeniem albo dietą BARF: [url]http://www.dogomania.pl/forums/33-%C5%BBywienie[/url]
-
Dziękujemy :). Gin ma już 3 miesiące.
-
Szkoda, że stało się, co się stało, mam nadzieję, że Transa jednak do Was wróci :(. Ślicznie umaszczona jest (pręgowane podpalenia :loveu:).
-
Dziękujemy :). Mam zdjęcia z dzisiaj, ale jeszcze nie zgrałam ich na komputer ;). Nie bardzo też wiem, kiedy to zrobię, bo w/w urządzenie znów zaczęło wariować i od wczoraj wszelkie programy same mi się wyłączają :roll:. Tosia i Ginny mają nową stronkę: [URL="http://tosiaginny.republika.pl/index.html"]www[/URL]
-
[url]http://img440.imageshack.us/img440/4826/dsc0147ig.jpg[/url] Śmiesznie te jej sterczące kłaczki wyglądają :lol:.
-
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1989.jpg[/url] Jaki dumny na tym zdjęciu wyszedł, jak lew :) i jeszcze ta jego "grzywa" :loveu:.
-
Bardzo fajnie wygląda ta klatka! :) Myszy na pewno się szybko zadomowią w takim mieszkanku. Teraz tylko czekać na foty nowych domowniczek, aczkolwiek Molką nie pogardzimy :cool3:.
-
[quote name='NightQueen']Oswoicie się obie z takimi zabiegami ;) ale wiem że jest strach bo często zdarza mi się pół roczne kilogramowe jorki strzyc i łatwo nie jest, a one jeszcze takie ruchliwe :roll: Widzę że mała nakręcona na zabawki jest, to fajnie, bo z tego co pamiętam z Tosią było inaczej[/QUOTE] Mam nadzieję, bo Ginny raczej nie jest spokojniejsza, kiedy zbliżam się do niej z maszynką, w telepającej się na wszystkie strony dłoni :lol:. Ginny lubi zabawki ;). Jak Tosia złapie za jakąś zabawkę, to jest święto lasu, ale i tak jest mega genialnym psem, w ogóle ostatnio strasznie ją lubię :evil_lol:. [quote name='Feigned'][URL]http://img801.imageshack.us/img801/5634/img2036y.jpg[/URL] śliczna jest :loveu: a ta piłka co ją Ginny morduje :diabloti: to miękka jest czy raczej twarda?[/QUOTE] Ginny jeszcze jako tako zębów w piłki nie wtapia (te kocie, gąbkowe piłeczki są na razie na szczycie ulubionych piłek Gin), za to sznureczki od takich piłeczek (mamy jeszcze jedną, twardszą) są the best ;). A ta piłeczka jest właśnie dość miękka, z relacji pewnej osoby (:mad: :lol:) wynikało, że te piłki mają zapach wanilii i w ogóle ponoć bardzo dużo psów je lubi, ale one wcale tak nie pachną! :lol: Chociaż może nabiorą takiej woni, jak wywietrzeją, bo nasza w czwartek (jak przyjechała) śmierdziała gumą, a dzisiaj już tak bardzo tego nie czuć.
-
[quote name='NightQueen']pasuje jej taka fryzura z wyciętym pyszczkiem (bo skracasz na nim włos tak?) :loveu: Mogłabyś jeszcze ciut pod szyją skrócić i byłoby na grzywacza :cool3:[/QUOTE] Tak, skracam jej kudełki na pyszczku, ale ostatnio to zaniedbałam i młoda troszkę zarosła. Pod szyją będzie ciężko, bo to okropna wiercipięta, zawsze jak zbliżam się do niej z maszynką, to boję się, że zrobię jej krzywdę. [quote name='LadyK'][URL]http://img801.imageshack.us/img801/5634/img2036y.jpg[/URL] podrosła :P[/QUOTE] Troszkę ;). [img]http://img251.imageshack.us/img251/8087/img2031dn.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/8687/img2039k.jpg[/img]
-
Dziękuje :) [CENTER][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5634/img2036y.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Śmieszne te szczeniaki :). I zgadzam się z przedmówczyniami, też podejrzanie mi te psiaki wyglądają, jak na mieszankę "pekińczyk" + "nie wiadomo co" ;).
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img185.imageshack.us/img185/4337/dsc0130x.jpg[/url] Jaki uśmieszek... :evil_lol: