Jump to content
Dogomania

iskra_wroc

Members
  • Posts

    1267
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iskra_wroc

  1. Dla nas za daleko :( Sucz ciężko znosi podróże komunikacją miejską. Za to okolice parku grabiszyńskiego/nowego dworu(parku tysiąclecia) jak najbardziej
  2. Informacyjnie: Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  3. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  4. Wklejam informacyjnie Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  5. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  6. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  7. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  8. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  9. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  10. Bazarek na pomoc bullowtym z Fundacjji AST [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  11. W prawdzie to wątek Fundacji SOS Bulterrier ale temat pomocy podobny Bazarek na pomoc Fundacji AST która ratuje wszelkie terriery typu bull [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07[/url]
  12. A ja mam moją kundlicę z dogomanii :> Założyłam wątek, określiłam oczekiwania i . . . dostałam psa doskonałego! ! ! Tz. rozrabiaka straszna, ale cechy które mi odpowiadają w większości spełnione :) Także jak ktoś chce psa to tylko adopcje z Kielc :))) Kreska ponoś błąkała się po giełdzie, została zabrana do hoteliku i Erka podjęła się jej adopcji. Z przerażonego szczeniaka zmieniła się w dumną, najpiękniejszą na świecie damę (moje subiektywne zdanie).
  13. Czy ktoś z okolic Muchoboru/Nowego Dworu miałby ochotę na spacer ?
  14. PIES MALTRETOWANY [URL=http://img42.imageshack.us/i/p0207101141.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6522/p0207101141.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img811.imageshack.us/i/p020710114101.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7219/p020710114101.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/p020710114102.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2049/p020710114102.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. A Bella odwiedziła mnie w sklepie :) :) Piękna sunia..
  16. [B]Złapałam. I zjem. Żeby Pańcia nie zabrała..[/B] [URL=http://img14.imageshack.us/i/p190510150801.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8878/p190510150801.jpg[/IMG][/URL] [B] Łobuzerski uśmiech[/B] [URL=http://img28.imageshack.us/i/p190510151001.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3356/p190510151001.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]I takie portreciki[/B] [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1905101505.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8840/p1905101505.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/p190510150601i.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4862/p190510150601i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]POZDRAWIAMY![/B]:cool3:
  17. [URL=http://img38.imageshack.us/i/p190510150302.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5026/p190510150302.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img243.imageshack.us/i/p190510150402.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1460/p190510150402.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]HOPA ! :>[/B] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1905101507.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5038/p1905101507.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/p190510150701.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/241/p190510150701.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [B]Na dzień dobry buziaczek dla Cioteczek [/B] [URL=http://img202.imageshack.us/i/p190510150401.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6831/p190510150401.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]I coś z życia wzięte...[/B] [B]Pańcia śpi, a ja się nudzę...[/B] [URL=http://img248.imageshack.us/i/p2904101048.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6864/p2904101048.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Wskoczyłam na brzuch, a ona dalej śpi...[/B] [URL=http://img684.imageshack.us/i/p120510153201.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8998/p120510153201.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Krzyknę na nią to może poskutkuje...[/B] [URL=http://img714.imageshack.us/i/p120510153202.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3051/p120510153202.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]SUKCESS! To teraz rzuć piłkę![/B] [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1905101503.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2303/p1905101503.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]PIŁKAAAAAAAAAAAAAAAA! :D[/B] [URL=http://img37.imageshack.us/i/p190510150301.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5374/p190510150301.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Kreska (Patka) przesyła buziaki Kieleckim Ciotkom, żeby się ciupinkę uśmiechnęły. [URL=http://img202.imageshack.us/i/p190510150401.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6831/p190510150401.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Galeria Nam zarosła po zimie.. Czas odkurzyć :) Kreska - 15miesięczna pannica w ogrodzie :) [URL=http://img406.imageshack.us/i/p270410114101.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2271/p270410114101.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/p2704101142.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1390/p2704101142.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. [quote name='Korenia']U nas na ND zdarzają się bażanty, tak to nic nie ma ;)[/QUOTE] Ojj nie tylko bażanty... Przynajmniej od strony Parku Tysiaclecia. Znajomej pies kilka dni temu był szyty po ataku dzika, sama widziałam tam sarny, lisy i czasem nawet zając się trafi. Zależy kto po jakich krzaczorach chodzi ;)
  22. Byłam oburzona widząc ten skład.. Rozmawiałam z przedstawicielem RC, który wytłumaczył mi że to po prostu tańsza wersja RC Hypoallergenic. Royal wprowadził tę karmę do sklepów grając na nosach weterynarzy, którzy tracą w tym momęcie dodatkowe dochody. Karma ta może być stosowana do konca życia zwierzęcia (ale coto za życie... paść się na zbożach jak kurczak...) Rzeczywiście składy są bardzo podobne (jednak jak dla mnie beznadziejne..) RC Hypoallergenic (karma weterynaryjna) Skład: Ryż, hydrolizowany izolat białka sojowego, tłuszcz zwierzęcy, sole mineralne, pulpa buraczana, hydrolizowana wątróbka drobiowa, oleje roślinne (w tym olej z ogórecznika), zeolit, fruktooligosacharydy (FOS), tran, L-tyrozyna, chelatowane pierwiastki śladowe, tauryna, DLmetionina, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), witaminy.
  23. Ehhh już się cieszyłam, że Kreska sobie pobiega z psami a tu klops... Okazało się że jutro siedzę na uczelni od 8 do 20 :((((((
  24. W którym konkretnie miejscu spotkanie? I czy mogłabym prosić do kogoś kontakt telefoniczny gdybyśmy zbłądziły? ;)
  25. A my też możemy przyjść? :>
×
×
  • Create New...