Jump to content
Dogomania

AlinaS

Members
  • Posts

    1703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlinaS

  1. [quote name='obraczus87']Oby to był TEN obserwator.... :) Staszkowi należy się prawdziwy DOM![/QUOTE] Staszek tak kocha ludzi że z pewnością żal aby nie miał tego swojego jedynego ludzia
  2. Lenko Czarusia za łapkę i dalej maszerować po najwspanialszy domek
  3. Foksia to super mądra suńka. Całymi dniami wyleguje się na fotelu lub wersalce ale jednocześnie od wczoraj zaczęła pilnować porządku w domu mianowicie jak któryś z psiaków ma chęć coś przeskrobać na przykład pocz ęstować się czymś ze stołu to Foksinka jednym susem już przy nim - napierw warknie i pztrzy jak nie pompoże warknęcia to skubnie delikwenta i intruz biegusiem wraca na swoje miejsce a wtedy Foksinka z poczuciem dobrze spełnionej misji idzie dalej sobie drzemać. Najpocieszniej wygląda to z Pedro (mix boksera który 2 lub 3 razy większy) potulnie po interwncji idzie na swój fotel
  4. Jak tylko dojdą zaraz zapłacę dr Laudańskiej. psisko dochodzi do formy
  5. Dobrze że choć ciut zainteresowania jest
  6. Pedruś :loveu:od wczoraj nawet nic nie nawywijał - porządnieje psisko okrutnie - może boi się aresztu:evil_lol:
  7. to pomagamy chociaż podnosząc
  8. Jak ja się cieszę że nie będą rozdzielone
  9. Jka zwykle przesadzacie z pewnością mogły dużo lepiej trafić ale robię co mogę żeby nie było im najgorzej
  10. Roki przebywa w Jaktorowie to jest między Grodziskiem mazowieckim a Żyrardowem
  11. Roki przebywa w Jaktorowie to jest między Grodziskiem mazowieckim a Żyrardowem
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/75ed8e8b8e49f0e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/e2ba81e15aa26e21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/9d4bc5e61f273c16med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/3b2782459591b7aamed.jpg[/IMG][/URL]
  13. [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/06bbe0b1b5f5dc49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/e6d728fd26a3eb5fmed.jpg[/IMG][/URL] [/U]
  14. Psiaki wymiziane i to jeszcze jak:loveu:. Dzielne :loveu:chłopaki dochodzą do siebie
  15. Biszkopcik właśnie wrócił od Dr Laudańskiej gdzie bezpowrotnie pożegnał się z jajeczkami. Czuje się świetnie lezy już w domu i dzielnie jak przystało na Biszkopcika merda ogonkiem
  16. Wróciliśmy właśnie z Puszkiem i z Biszkoptem od pani dr i pożegnaliśmy się bezpowrotnie z jajeczkami i przepukliną Puszkową. Puszek dzielnie wybudzony przeszedł się troszkę po domu i położył się dalej spać. Podobnie jak i Biszkopt
  17. :loveu:Caluśki dzionek porcja obiadek + deserek:loveu:
  18. [quote name='Szarotka']A to cwaniactwo :):) Czy oni jako danie glowne, czy deser ???:):)[/QUOTE] Czaruś jako danie główne a maleńka Lenka na deserek:evil_lol::loveu:
  19. No No tylko nie wariat:mad: Alduś to takie wdzięczne psisko:loveu:
  20. http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Dziadek%20z%20Popielarni/?action=view&current=Zwierzaki034.jpg http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Dziadek%20z%20Popielarni/th_Zwierzaki041.jpg http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Dziadek%20z%20Popielarni/th_Zwierzaki034.jpg
  21. Pedro to bardzo kochany , mądry i posłuszny psiak, jednocześnie jego mądrość ciut zanika jak pozostaje sam w domu wtedy hulaj dusza - nieco wywija. Dzisiaj dojechała klateczka żeby mądralińskiego można było na godzinkę samego zostawić w domu i poznać dom. Co ciekawe jak ktokolwiek jest albo ja albo mąż jest to pies idealny. Przytulak, grzeczny, dobrze wychowany, delikatny, żyjący w zgodzie z psami i z kotami -pies ideał
×
×
  • Create New...