-
Posts
1703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlinaS
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
AlinaS replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenko Czarusia za łapkę i dalej maszerować po najwspanialszy domek -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
AlinaS replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Foksia to super mądra suńka. Całymi dniami wyleguje się na fotelu lub wersalce ale jednocześnie od wczoraj zaczęła pilnować porządku w domu mianowicie jak któryś z psiaków ma chęć coś przeskrobać na przykład pocz ęstować się czymś ze stołu to Foksinka jednym susem już przy nim - napierw warknie i pztrzy jak nie pompoże warknęcia to skubnie delikwenta i intruz biegusiem wraca na swoje miejsce a wtedy Foksinka z poczuciem dobrze spełnionej misji idzie dalej sobie drzemać. Najpocieszniej wygląda to z Pedro (mix boksera który 2 lub 3 razy większy) potulnie po interwncji idzie na swój fotel -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
AlinaS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dobrze że choć ciut zainteresowania jest -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
AlinaS replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
to pomagamy chociaż podnosząc -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
AlinaS replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Jak ja się cieszę że nie będą rozdzielone -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
AlinaS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Roki przebywa w Jaktorowie to jest między Grodziskiem mazowieckim a Żyrardowem -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
AlinaS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Roki przebywa w Jaktorowie to jest między Grodziskiem mazowieckim a Żyrardowem -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
AlinaS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/75ed8e8b8e49f0e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/e2ba81e15aa26e21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/9d4bc5e61f273c16med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/3b2782459591b7aamed.jpg[/IMG][/URL] -
Kochany, przytulaśny młody Astek wreszcie w swoim domu :)
AlinaS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/06bbe0b1b5f5dc49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/e6d728fd26a3eb5fmed.jpg[/IMG][/URL] [/U] -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
AlinaS replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Biszkopcik właśnie wrócił od Dr Laudańskiej gdzie bezpowrotnie pożegnał się z jajeczkami. Czuje się świetnie lezy już w domu i dzielnie jak przystało na Biszkopcika merda ogonkiem -
:loveu:Caluśki dzionek porcja obiadek + deserek:loveu:
-
[quote name='Szarotka']A to cwaniactwo :):) Czy oni jako danie glowne, czy deser ???:):)[/QUOTE] Czaruś jako danie główne a maleńka Lenka na deserek:evil_lol::loveu:
-
Pedro to bardzo kochany , mądry i posłuszny psiak, jednocześnie jego mądrość ciut zanika jak pozostaje sam w domu wtedy hulaj dusza - nieco wywija. Dzisiaj dojechała klateczka żeby mądralińskiego można było na godzinkę samego zostawić w domu i poznać dom. Co ciekawe jak ktokolwiek jest albo ja albo mąż jest to pies idealny. Przytulak, grzeczny, dobrze wychowany, delikatny, żyjący w zgodzie z psami i z kotami -pies ideał