[quote name='Plicha']Transport w sobote to niezła okazja, może by powalczyć jednak? :) Ja deklarowałam na początku 20zl, w sumie to juz 110zł by było. Może zmienić tytuł wątku że jest darmowy transport na sobote i pilnie potrzebne deklaracje i jeszcze pospamować dziś trochę z ta informacją inne wątki, może do jutra sie uzbiera? :) Były już takie przypadki :)[/QUOTE]
To został mało czasu. trzeba brać sie za spamowanie