Jump to content
Dogomania

gazzy

Members
  • Posts

    2914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gazzy

  1. Malwa będzie zachipowana wcześniej, nie w środę , a więc pani tylko przyjedzie , podpisze umowę i po sprawie ;) Wysłałam pani smsa żeby zadzwoniła do schroniska i porozmawiała z kierowniczką. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dostałam przed chwilą smsa : "Kupiłam dziś fajne, pomarańczowe szelki, czarna, długą smycz, kosteczki na drogę; jeszcze muszę kupić miski, mam nadzieję że Malwinka nas szybko zaakceptuje." Wiecie , co ? Już kocham tą kobiete :D:D
  2. I ja jestem ;) Rozsyłam wieści do znajomych z okolic stolicy
  3. Stawiam się na wezwanie moniki083. Psinki super ;)
  4. Rozmawiałam z panią z urzędu. Malwa musi być zaczipowana przed wyjazdem. W środę od razu wezwą weta do zaczipowania i Malwa wyrusza :D:D
  5. Plubek, dzięki, dzięki, dzięki :calus: :*:*:* Paweł wrzuć banerki do pierwszego postu. Może ludzie się skuszą i wrzucą do swojego podpisu. Banerki śliczne.... :loveu: Teraz do wyboru, do koloru ;)
  6. Rozmawiałam z panią - przyszłą właścicielką Malwy. Super kobieta :) Powiedziała, że zajmie się przepukliną. Jesteśmy umówione na środę ;) Muszę się z Malwą pożegnać. Jutro będę rozmawiać z panią z urzędu, żeby nie było przykrych niespodzianek w środę. Florentynka dzięki za super wieści... Moja Malwunia jedzie !!! HURA, HURA
  7. Po pierwsze z jakiego schroniska jest Lamia ? Po drugie proszę sprawdzić czy ma czip. Jeżeli ma to może właściciel dodał ją do bazy np. safe-animal. Po trzecie... Jakiś opis by się przydał... Bardziej dokładniejszy ;)
  8. Chyba od dzisiaj...
  9. Mariamc :calus: Dziękujemy za pomoc. Nosidełko po Alberciku , koledze Doga z boksu na pewno się przyda. Prawda ?
  10. No pani Teresko... Nowe fotki by się przydały i informacje... Czy wszyscy zapomnieli o Striczu ?
  11. Dzięki Zofija... Super. Każdy pieniądz się przyda :) A na razie poczekajmy co nam powie Florentynka ...
  12. Chrzan, chrzan :) Dogi wygląda super... Fotkę wyślę do pani która się nim opiekowała :)
  13. [video]http://picasaweb.google.com/pakoidiana/Filmy02#5493360064377740962[/video]
  14. Wysłałam smsa na numer podany w 1 poście. Nie wiem czy to numer założycielki wątku, ale chyba tak. Dostałam smsa : "Niestety został uśpiony 5 minut przed tym jak byłam w schronisku :( "
  15. Niestety dostałam smsa , że został uśpiony [*] śpij spokojnie :-(
  16. Ja też jestem. Bela, może do p. Teresy napisać. Może ona kogoś ma ?
  17. Ok. :) Tylko jakiś fajny tekst by się przydał
  18. Pomyślimy wujku :)
  19. Dzięki Monika :) Jeżeli Malwa będzie w kotłowni tylko na noc, to ok. Ale jeżeli ma tam siedzieć dłużej, to jej nie oddam. To jest bardzo kontaktowy psiak. Jak się do kogoś przywiąże to koniec... Nie zostawi go ani na minutkę :) A więc domek musi być super... Najlepszy z najlepszych. Póki co to pierwsza rodzinka która się nią zainteresowała. A więc może warto sprawdzić ?
  20. Niestety nic nie wyszło :( Szukamy dalej.
  21. ja wykupiłam. tekst do ogłoszeń w trakcie robienia.
×
×
  • Create New...