Jump to content
Dogomania

LadyS

Members
  • Posts

    15248
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by LadyS

  1. Mój pies odwraca się kołami do góry przy innym psie i ja uważam, że to bardzo dobre wyjście z sytuacji - praktycznie nigdy nie zaatakował go inny pies. Zawsze stoję jednak na straży tego, żeby Jax nie był zbyt poszkodowany - tzn. jak drugi pies przesadza (tak samo, jak i przesadza mój), to kończe witanie i po prostu odchodzimy. Z zasady staram się, aby Jax przywitał się krótko i zaraz go wołam, aby odszedł.
  2. [quote name='Ermilka1']Dogtrekkingu: Puchar Polski i jednocześnie Eurodogtrekking :)[/QUOTE] Już doczytałam właśnie - niestety, my będziemy na początku miesiąca, pod koniec nie damy rady ;)
  3. [quote name='Ermilka1']Czyżby na zawody :) ? Beskid Śląski jest przepięknym miejscem na wycieczki z psem. My byłyśmy w te wakacje i już nie możemy się doczekać września.[/QUOTE] Nie, jedziemy z dziadkami TŻta, ale ja uwielbiam góry i chętnie sobie połażę. A jakie są zawody?
  4. Czy ktoś był w Beskidzie Śląskim, w okolicach Brennej, z psem? Prawdopodobnie jedziemy we wrześniu z psiurem, stąd pytanie :)
  5. Yorki piranhii polecam poznać każdemu, kto uważa, że york to nie pies, że nie ma posłusznych yorków i że yorki są szczekającymi i gryzącymi szczurkami :lol: A my dziś rano z Jaxem spotkaliśmy jack russella, akurat z moim kolegą z lat licealnych, którzy przyjechał do Zamościa z Wawy - pobawili się chwile panowie, poskakali sobie po głowach i byli niezwykle tym zachwyceni :lol:
  6. [quote name='omry']Bo od zachwytów czasem aż słów braknie, rozumiesz :diabloti:[/QUOTE] No no, tak sobie to będę teraz tłumaczyć :lol:
  7. [quote name='omry']Jakie Miya robi słodkie buf :loveu: Częściej takie zdjęcia byście dawali, a nie![/QUOTE] Zdjęć kochana to Ty tutaj masz bez liku :lol: Już nikt nawet nie komentuje czasami, jak wrzucam :lol:
  8. Lepsze zdjęcia jasnego turkusa z łańcuszkiem: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Hi5N_6aTgiQ/UCVHCLwVY7I/AAAAAAAAF4I/oXSn3AaR0Ic/s512/P8100014.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2hkqAzAILG0/UCVHJtf9-II/AAAAAAAAF4o/jH7SZ8Lz-GE/s512/P8100023.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DhsURKoi-3o/UCVG6py98JI/AAAAAAAAF3o/Yl65ub2DvK8/s640/P8100004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k-c2j6BoNKk/UCVG9qAgZkI/AAAAAAAAF34/vQ93OmA_vtU/s512/P8100009.JPG[/IMG]
  9. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EMPAAhUMszc/UCVH5iSTRrI/AAAAAAAAF7A/b5nnsL5AZsA/s640/P8100093.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GyTpKMs78n4/UCVH7XCXvKI/AAAAAAAAF7I/z_v3g-45qqU/s640/P8100100.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nb_Vikf0vjQ/UCVH8o6mxDI/AAAAAAAAF7Q/ytvKRBIgthE/s640/P8100101.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-W3Qn0Et7wR4/UCVH9eRXvyI/AAAAAAAAF7Y/4DuzOK6ygxo/s640/P8100104.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_gYAluNyZRU/UCVIF51X4_I/AAAAAAAAF7o/oh-U-bXnWsw/s640/P8100109.JPG[/IMG]
  10. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OgXI7M6gy1g/UCVHh-JYyQI/AAAAAAAAF5g/kRKm5bYKTdI/s640/P8100045.JPG[/IMG] :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nYBMvV1xMfc/UCVHn9oV67I/AAAAAAAAF5w/dYn16kPL4t8/s640/P8100049.JPG[/IMG] yorki :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ee56EfUQO-I/UCVHsPCw16I/AAAAAAAAF6E/hb37gkwLCto/s640/P8100064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KrVdzbnAjkg/UCVH1aEFNJI/AAAAAAAAF6o/-0SPl5PDpUo/s640/P8100076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SUv9LMYYKhQ/UCVH4qZA_aI/AAAAAAAAF64/YmGMjlkPhi8/s640/P8100091.JPG[/IMG] I jeszcze jeden filmik :lol: [video=youtube_share;xkb_cigXRP8]http://youtu.be/xkb_cigXRP8[/video]
  11. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5LbCXxD0JM4/UCVHDDofC7I/AAAAAAAAF4Q/wbtqqHY9EQk/s512/P8100015.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2hkqAzAILG0/UCVHJtf9-II/AAAAAAAAF4o/jH7SZ8Lz-GE/s512/P8100023.JPG[/IMG] :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FQJ58mQUkMM/UCVHKUJk_RI/AAAAAAAAF4w/90TbQPlJOy8/s640/P8100025.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uUSG7UqbHUs/UCVHR0AFdGI/AAAAAAAAF5A/iLIyjAmM6to/s640/P8100039.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BQDzT4lg0iE/UCVHUrZEN8I/AAAAAAAAF5I/lFOzgLMIbI4/s640/P8100041.JPG[/IMG] Kolejny filmik :lol: [video=youtube_share;TrLYSxYoSA4]http://youtu.be/TrLYSxYoSA4[/video]
  12. Jak się Wam tak Jax podoba, to więcej Jaxa w jasnym turkusie :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DhsURKoi-3o/UCVG6py98JI/AAAAAAAAF3o/Yl65ub2DvK8/s640/P8100004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GsvUxLV-Osw/UCVG8FuJpLI/AAAAAAAAF3w/TE-8qNbeKzs/s512/P8100008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k-c2j6BoNKk/UCVG9qAgZkI/AAAAAAAAF34/vQ93OmA_vtU/s512/P8100009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IhVifcM7j38/UCVHAAwMdYI/AAAAAAAAF4E/AzrHabGjnUA/s512/P8100011.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Hi5N_6aTgiQ/UCVHCLwVY7I/AAAAAAAAF4I/oXSn3AaR0Ic/s512/P8100014.JPG[/IMG] I filmik :lol: [video=youtube_share;b96ZL2rs4Wg]http://youtu.be/b96ZL2rs4Wg[/video]
  13. [quote name='omry']Dlatego trzeba mieć czarną, pasuje do wszystkiego :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie nasza czarna regulowana jakiś czas temu pękła na pół :roll: I mamy taką czerwono-czarną, za nic nie pasuje :lol:
  14. Pójdziemy na spacer, to trochę porobię lepszych fot - ale nie mamy pasującej smyczy, aaaa!
  15. Chyba mam szczęście, bo szukając jeszcze Jaxa, jasno opisywałam, jakiego psa poszukuję i nikt mi nie wciskał drożej, nikt nie ukrywał, czym karmi psa, jak zachowują się rodzice i w ogóle. Tylko to jest takie zamknięte koło - dopóki ludzie kupują psy z kiepskich hodowli, dopóty te hodowle będą istniały. A co do reszty "stowarzyszeń" - znajoma rodziny TŻta kupiła sobie z takiego stowarzyszenia, z rodowodem ichnim, suczkę po "rodowodowych" teoretycznie rodzicach, spanielkę czarną. Zapłaciła 1200 zł - około. Spanielka urosła i wyrosła na... mix z jamnikiem :lol:
  16. Nowa obroża na niechętnym modelu, tak na szybko: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-75bW-ZFZDGo/UCUA1c_OwsI/AAAAAAAAF1w/SjkkbIQBZyk/s512/P8100076.JPG[/IMG]
  17. Nasza nowa obroża ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-75bW-ZFZDGo/UCUA1c_OwsI/AAAAAAAAF1w/SjkkbIQBZyk/s512/P8100076.JPG[/IMG]
  18. I jeszcze: z najbliższych wydatków czeka nas odrobaczanie małej i zabezpieczenie przeciw pchłom oraz kleszczom, karma na następny czas i wykupienie ze schroniska.
  19. Przelewy dotarły, dziękuję :) Dziś kupiłyśmy część puszek do schroniska i na tydzień do DT, jeszcze dokupimy suchą karmę, żeby mieszać; nabyłyśmy dla niej tez obróżkę. Rozliczenie w pierwszym poście za chwilkę będzie. Niedługo Pixie będzie miała zdjęte szwy i pojedzie do DT, gdzie zostanie wykąpana, wyczesana i zostanie zrobiona nowa sesja foto :) Nauczy się ładnie chodzić na smyczy, nieco oswoi ze światem i będzie szukać domu :) Dzisiejsze zakupy (duże puchy są też dla jej koleżanki z boksu, Joyce, po którą w przyszłym tyg przyjeżdża DS): [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DiTp0Q7cZ1c/UCT62xQn50I/AAAAAAAAF1g/g5PLv1y1QGQ/s640/P8100002.JPG[/IMG]
  20. Wg pani Agnieszki Ksenia to w ogóle bardziej owczarek pracujący niż wilczak :)
  21. Ja znam argument za ZKwP, a w zasadzie za DOBRYMI hodowlami z ZKwP - znany wygląd, charakter, pochodzenie rodziców. Co nie zmienia faktu, że trzeba odpowiednio dobrać hodowlę - jakoś znajomi nie mają problemu ze zrozumieniem tego, jak im tłukę do głów przez dłuższy czas. Inna sprawa, że moi znajomi raczej nie są posiadaczami psów - tzn. bardzo mało znam osób, które planują zakup psa albo psa mają ;) Wystarcza im bawienie Jaxa :diabloti:
  22. [quote name='Unbelievable']jasne, tylko nie wszystko można wyczytać :diabloti: niestety ;) ja np. gdybym aussie nie poznała na żywo pewnie chciałabym takiego psa, a teraz wiem że szału bym prędzej dostała niż z nim spokojnie żyła :evil_lol: bo na papierze nawet wady wydają się małe, a zalety olbrzymie[/QUOTE] Bez przesady, ja też wzięłam Jaxa widząc inne JRT na żywo, ale nie siedząc z nimi w domu - więc wszystkie problemy znałam z papieru i opowieści. I większość z nich okazało się po prostu efektem braku wychowania tamtych psów :diabloti:
  23. Dobrze, że chociaż z rodowodem ;) To jest niezła hodowla, tylko niech wybiorą suczkę (jeśli mają jakiś wybór) o dość niskim popędzie łowieckim, bo zabiją ją albo siebie :lol:
  24. Jaka ona jest świetna :lol:
×
×
  • Create New...