Jump to content
Dogomania

LadyS

Members
  • Posts

    15248
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by LadyS

  1. Dodam tego pana: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3061/labek11.jpg[/IMG] Pies ma około 5 lat, jest 25 km od Lublina, w schronisku - pojętny, przyjazny. Tutaj wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-labrador-szuka-domu-okolice-lublina-139028/[/URL]
  2. Pati, prosiłabym o dane kontaktowe do Ciebie na PW, żebym mogła zrobić do końca allegro.
  3. Świetne zdjęcia :) Allegro postaram się zrobić dziś wieczorem, max jutro. A mogę prosić o więcej opisu suczki i ogólnie jej historię? Jaki ma charakter? Jak odnosi się do kotów/psów (po zdjęciu rozumiem, ze dobrze :evil_lol:) i ludzi, w tym dzieci ;)
  4. No nie wiem - Wokal, zamojski szczeniak, szuka kochającego DS ?
  5. A może by tak zmiana tytułu wątku?
  6. Jestem i mogę dać trochę - niewiele bardzo, bo może z 10 zł, w przyszłosci może z 20. Póki co 10 zł na bank, jeśli potrzebne. Sunia cudna, z chęcią bym wzięła, ale póki co nie mam jeszcze mieszkania znalezionego ;)
  7. Bardzo, bardzo, bardzo pilnie skontaktujcie się ze mną w sprawie tego szczeniaka... EDIT: Wejdźcie tutaj: [URL="http://www.schroniskozamosc.org/"]http://www.schroniskozamosc.org[/URL] i zobaczcie tego białego szczeniaka na zdjęciach... to nie ten sam? Trzeba wejść w zakładkę z prawej strony "Z pamiętnika wolontariusza", tam będzie news chyba z dziś.
  8. Hopsa do góry
  9. O proszę, jakich ciekawych się człowiek rzeczy dowiaduje :D Cóż, więc nie wiem, co to za szczeniaki... Dobrze, że kocięta z matką przynajmniej.
  10. No i czy Piotr Ł. zawsze był "asystentem do spraw schroniska" ? Bo dziwne ten termin, zawsze był kierownikiem.
  11. Jeśli trzeba, to przekleję zdjęcia... Nie mam pojęcia, cóż to psiaki. EDIT: nie muszę przeklejać, są tutaj [URL="http://daj-mi-dom.ownlog.com"]OFICJALNA STRONA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH PS�W W ZAMO�CIU[/URL]OFICJALNA STRONA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH PS
  12. Hm.. właśnie na nk widziałam "oficjalny profil schroniska" i zdjęcia z niego... są zdjęcia dzieciaków z podstawówki ze szczeniakami, nie wiem, jakimi (biały w czarne łaty i czarny z podpalanym pyszczkiem) i... 4rema kociakami! Malutkie, max 1-2 miesiące...
  13. Prosiłabym parę osób z Lublina o zajrzenie, może akurat ktoś... :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/wynajme-mieszkanie-lublin-137707/#post12282592[/url]
  14. Jestem i pytam, co mogę dla Was zrobić ;)
  15. Jaka matka, taka córka :diabloti: Emilcia cuuudna... po mamusi :eviltong: :lol: A ten Frodo to ten, co mi o nim mówiłaś?
  16. Na hotelik potrzeba, z tego, co pamiętam, około 200 zł. miesięcznie. Konto prześlę Ci na pw takie, jakie dostałam od Funi.
  17. [quote name='Dogo07']"ogłoszenia wywieszane" ???[/quote] Tak, takie jak np. robi się, gdy pies zaginie - tylko tu, do adopcji.
  18. [quote name='funia']No dobra ,napisałam do niej .Teraz trzeba żebrać o allegro :p[/quote] Nie trzeba, bo ja zrobię, tylko skończę pracę. Ogłoszenia wywieszane? Nie wiem, czy na inne znajdę czas...
  19. [B]Kuna66[/B], wyślij zdjęcia do mnie na maila: [email][email protected][/email] , to je wstawię.
  20. [quote name='michal_sm']Zresztą cały problem nie polega na tym czy są zwierzęta rozmnażane i czy z rodowodem czy bez ale na tym w jakich warunkach i czy te zwierzęta ,które się urodzą będą miały w miarę dobre życie.Choć w dzisiejszym świecie to psy już tak super nie mają niestety.[/quote] Czyli nie jest problemem rozmnażanie zwierząt nierodowodowych?
  21. Mnie pasuje, dzięki za odpowiedź :)
  22. A czy ja mogłabym prosić o dawanie znać, jak wpłyną pieniądze ode mnie? Zdarza się, że przelewy nie dochodzą - czułabym się pewniej, gdybym wiedziała, ze doszły.
  23. Ode mnie wpłata właśnie poszła, dziś mają pieniądze wyjść z banku. Tak jak obiecałam - 20 zł. Z dopiskiem ,,Wpłata na hotel dla Ady"
×
×
  • Create New...